Skoči na vsebino

Maksimalna ŠIRINA motorja (100cm)


gift

Priporočene objave

pred 1 minuto, Borutt pravi:

Proizvajalci proizvajajo. Tudi proizvajalci pnevmatik proizvajajo pnevmatike različnih dimenzij. So po tvoje proizvajalci pnevmatik krivi za pnevmatike napačnih dimenzij na tvojem vozilu ? Torej je na tebi, da izbereš primeren proizvod iz množice proizvodov. 

ZAKON

O PRAVILIH CESTNEGA PROMETA (ZPrCP)

1. člen

(vsebina zakona)

S tem zakonom se določajo prometna pravila ravnanja v cestnem prometu ter pooblastila in sankcije, ki jih pri izvajanju tega zakona izrekajo pristojni organi.

74. člen

(tovor na vozilu)

...

(5) Na enoslednih vozilih tovor lahko sega največ pol metra preko sprednjega in zadnjega dela vozila, njegova širina pa ne sme presegati enega metra. Na enoslednih vozilih ni dovoljeno prevažati nezavarovanega nevarnega orodja (kose, vile ipd.).

...

(8) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila ali skupine vozil, ki opravlja prevoz, ali oseba, ki naloži tovor v nasprotju z določbami tega člena.

Zdaj pa si res postal že prav smešen s to primerjavo z gumami ... za moj motor so originalni eni in edini kovčki, pa so za 5 cm preširoki ... ni bilo možnosti izbirati med 5-imi različnimi modeli in širinami ... če pa greš gledat neko aftermarket alternativo pa je vse samo še širše ... 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 24 minutami, Snecer pravi:

Dal sem pravo primerjavo celo za kompleten izdelek, ki je nezakonit.

Predpisana je širina 1m in predpisan je dovoljen izpust.

Storilec, ki to preseže, je v prekršku, v enem in drugem primeru. V prvem položnica in gremo dalje, v drugem tablice dol in avtobus.

Ko kupiš novo vozilo, ni potrebno na tehničnega 4 leta. Lahko pa tudi, da naredi tehničnega s prevaro, kot je bilo v primeru Gas Auto...

So kolega ustavili z avtom v Avstriji :) izredni pregled na AC, vse so pogledali, tam zmoti že kapljica, ki kaplja izpod motorja, če motor zaradi starosti "rosi".

Niso mu meli več kam za napisat napak.

Je rekel, da je pred 1 mesecem naredil tehničnega in jim celo pokazal papir. So mu lepo rekli, da si lahko nekaj obriše z njim.

Poštena 4 mestna cifra je bila, več kot je bil avto vreden.

 

 

 

Smo že na pravi poti. Ugotovili smo, da je širina 1 m. Nadalje si nam pa sam postregel z višino kazni v Avstriji. Pri nas je kazen veliko nižja. Kdo se je nekaj pametnega delal, da so pri nas veliko večje kazni, kot v tujini ? Mogoče se bo opogumil in se javil. Pa upam, da si bo prebral, kaj je to kompliciranje oziroma inkasantstvo, ko jih zmoti že kapljica pod motorjem. Ker menda se to samo pri nas dogaja. 

pred 14 minutami, Snecer pravi:

Nope, ko kupiš kovčke in sistem piše, da so "posebej" za tvoj model in se torej ne ubadaš z meritvami, testi trdote ipd...

Kupiš, plačaš, po možnosti še strokovno na servisu montirajo.

Zunaj pa čaka miličnik z loparčkom in kot šivilja premeri? bodi resen

Se mi zdi, da si pozabil na prilepljeno povezavo z merami tega tvojega modela s kovčki delanimi posebej zanj. Pa si jih izbereš glede na zakonodajo določene države, kajne. 

Resni umirajo mlajši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, DAMI34 pravi:

ti je Sneci povedal vse :ras:

Je tebi muca popapala jezička ? Ali se ti je zataknil med tiste špranje original kovčkov, katerih vrednost je merjena v suhem zlatu ? :lol1::jezik:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

pred 9 minutami, Borutt pravi:

Proizvajalci proizvajajo. Tudi proizvajalci pnevmatik proizvajajo pnevmatike različnih dimenzij. So po tvoje proizvajalci pnevmatik krivi za pnevmatike napačnih dimenzij na tvojem vozilu ? Torej je na tebi, da izbereš primeren proizvod iz množice proizvodov. 

ZAKON

O PRAVILIH CESTNEGA PROMETA (ZPrCP)

1. člen

(vsebina zakona)

S tem zakonom se določajo prometna pravila ravnanja v cestnem prometu ter pooblastila in sankcije, ki jih pri izvajanju tega zakona izrekajo pristojni organi.

74. člen

(tovor na vozilu)

...

(5) Na enoslednih vozilih tovor lahko sega največ pol metra preko sprednjega in zadnjega dela vozila, njegova širina pa ne sme presegati enega metra. Na enoslednih vozilih ni dovoljeno prevažati nezavarovanega nevarnega orodja (kose, vile ipd.).

...

(8) Z globo 120 eurov se kaznuje za prekršek voznik motornega vozila ali skupine vozil, ki opravlja prevoz, ali oseba, ki naloži tovor v nasprotju z določbami tega člena.

V tem zakonu so od leta Gospodovega 19XX popravili samo cifro in vrsto valute (globo), vse ostalo je ostalo nespremenjeno. Naj bi pustili še to, pa bi inkasanti preračunavali z XY faktorji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 minutami, Borutt pravi:

Smo že na pravi poti. Ugotovili smo, da je širina 1 m. Nadalje si nam pa sam postregel z višino kazni v Avstriji. Pri nas je kazen veliko nižja. Kdo se je nekaj pametnega delal, da so pri nas veliko večje kazni, kot v tujini ? Mogoče se bo opogumil in se javil. Pa upam, da si bo prebral, kaj je to kompliciranje oziroma inkasantstvo, ko jih zmoti že kapljica pod motorjem. Ker menda se to samo pri nas dogaja. 

pri nas pa mate druge finte, streljanje z nadvozov itd....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne nismo na pravi poti, tam je govora samo o širini tovora 1m, ne pa tudi o širini motorja.

Če bi cel člen 74 skopira, bi videl, da vsebinsko loči tovor in naprave.

Zdaj pa mi daj definicijo tovora, kje je v zakonu (je ni).

In da kovčki kot dodatna oprema ali serijska oprema predstavljajo tovor.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

Je tebi muca popapala jezička ? Ali se ti je zataknil med tiste špranje original kovčkov, katerih vrednost je merjena v suhem zlatu ? :lol1::jezik:

tvoje kracanje je precej nerazumljivo, zato ne vem, kaj naj ti odgovorim :P

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Smo že na pravi poti. Ugotovili smo, da je širina 1 m. Nadalje si nam pa sam postregel z višino kazni v Avstriji. Pri nas je kazen veliko nižja. Kdo se je nekaj pametnega delal, da so pri nas veliko večje kazni, kot v tujini ? Mogoče se bo opogumil in se javil. Pa upam, da si bo prebral, kaj je to kompliciranje oziroma inkasantstvo, ko jih zmoti že kapljica pod motorjem. Ker menda se to samo pri nas dogaja. 

Mož ne na pamet, po Avstriji se vozim verjetno več kot ti in marsikdo tukaj, ker sem doma 500 metrov vstran od meje. Če je motor normalno opremljen, da že iz kilometra daleč ne izgleda kot neko skropucalo pa tudi, če je širok 110 cm , te noben ne bo šel merit.
Isto velja za auspuh, če je glasnost v mejah normale, ti ne bodo merili decibelov ... 
... kar se pa tiče omejitev in kazni pa so dosti bolj ''življensko'' nastavljene, visoke kazni so za hude prekrške, kar pa je tudi prav, da se grobo sankcionira ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, DAMI34 pravi:

Sem vedel, da ti bom moral pojasniti:

če je nekaj serijsko proizvedeno kot dodatna oprema za dotični moped je za dotični moped. Prav tako so pnevmatike določenih dimenzij za dotični moped.

Verjetno ne boš na Vstroma tlačil kufrov ki so za Versysa???

So bile spet brihtole za malico ? 

Serijska proizvodnja je množična proizvodnja. Si to mislil ? Kovčki so narejeni množično in v nekaterih primerih za točno določen model določene znamke motorja. Zato pa je cena tako visoka. Torej lahko izbiraš med veliko množico različnih modelov kovčkov. Potem je pa na tebi ali boš izbral najširše ali najbolj fensi. Pri original kovčkih, na katerih je nalepka znamke motorja, pa te nima kaj skrbeti širina, ker je za to že poskrbljeno. Kar pomeri, če ne verjameš. 

pred 52 minutami, boych pravi:

Zdaj pa si res postal že prav smešen s to primerjavo z gumami ... za moj motor so originalni eni in edini kovčki, pa so za 5 cm preširoki ... ni bilo možnosti izbirati med 5-imi različnimi modeli in širinami ... če pa greš gledat neko aftermarket alternativo pa je vse samo še širše ... 

Pojdi to povedati policistu v tujino. Ker pri nas se itak vse sme. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 minutami, Borutt pravi:

So bile spet brihtole za malico ? 

Serijska proizvodnja je množična proizvodnja. Si to mislil ? Kovčki so narejeni množično in v nekaterih primerih za točno določen model določene znamke motorja. Zato pa je cena tako visoka. Torej lahko izbiraš med veliko množico različnih modelov kovčkov. Potem je pa na tebi ali boš izbral najširše ali najbolj fensi. Pri original kovčkih, na katerih je nalepka znamke motorja, pa te nima kaj skrbeti širina, ker je za to že poskrbljeno. Kar pomeri, če ne verjameš. 

Pojdi to povedati policistu v tujino. Ker pri nas se itak vse sme. 

No dejansko se nosilci in kovčki za motor,ki presegajo 1m kar smo ugotovili,da po zakpnu v EU ne bi smeli prodajat za na cesto,kot se gokart ne prodaja za cesto!Za izpuh,ki ni za na cesto tud jasno piše " not for road use"...pa kovčke glih ne kupi kdo za pisto ali poligon!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 49 minutami, raza pravi:

 

V tem zakonu so od leta Gospodovega 19XX popravili samo cifro in vrsto valute (globo), vse ostalo je ostalo nespremenjeno. Naj bi pustili še to, pa bi inkasanti preračunavali z XY faktorji.

Nisem te videl protestirati pred parlamentom, ko so spremenili globino profila za motorna kolesa iz 1 mm na 2 mm. Takrat marsikomu ni bila všeč sprememba, tebe pa sedaj moti, ker ni spremembe. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pravkar, Borutt pravi:

So bile spet brihtole za malico ? 

Serijska proizvodnja je množična proizvodnja. Si to mislil ? Kovčki so narejeni množično in v nekaterih primerih za točno določen model določene znamke motorja. Zato pa je cena tako visoka. Torej lahko izbiraš med veliko množico različnih modelov kovčkov. Potem je pa na tebi ali boš izbral najširše ali najbolj fensi. Pri original kovčkih, na katerih je nalepka znamke motorja, pa te nima kaj skrbeti širina, ker je za to že poskrbljeno. Kar pomeri, če ne verjameš. 

Verjetno si ti par smartijev pogoltnil.

Originale delajo proizvajalci kot so Shad, Givi, Kappa...prav tako aftermarket kovčke. Verjetno se mora proizvajalec dodatne opreme držati nekaterih zakonov in en od teh je da proizvaja kufre in nosilce, ki odgovarjajo tem zakonom. 

torej je normalno da kupec pričakuje, da bo kovček le tem odgovarjal. Tako kot jaz pričakujem, da ne bo mleko ali jogurt okuženo z dixinom.

Tako da, tvoja izjava, "pa pomeri kovčke" je iz trte izvita in očitno plod "smartijev".

Prvič, dokler nosilcev in kovčkov nimaš ne moreš vedeti koliko so široki.

Drugič, ker jih kupiš specifično za svoj model motorja, pričakuješ da odgovarjajo štandardom in zakonodaji.

 

Kaj bi ti rekel, če bi ti jaz, ko bi se ti okužil s hrano v kateri so neznane substance odgovoril:

zakaj pa nisi naredil analize na težke kovine, dioxin, in ostale strupe???

ps. sem ti poboldal :P

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 55 minutami, DAMI34 pravi:

pri nas pa mate druge finte, streljanje z nadvozov itd....

Pa kje ti živiš ? V Italiji že veliko let merijo povprečno hitrost, ko se je pri nas to šele začelo z letošnjim letom. Tudi tisto streljanje z nadvozov in ostale stvari poznajo ostali že veliko časa. Da ne boš mislil, da je provida nekaj novega. Staro, kot zemlja. Še nisi slišal, da v Avstriji kar na posluh ocenijo hitrost in napišejo kazen ? Kar preberi si. So na veliko pisali člani tega foruma. In potem boš omenjal neke naše finte. Neko na pamet nabijanje ne bo šlo skozi, veš. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

So bile spet brihtole za malico ? 

Serijska proizvodnja je množična proizvodnja. Si to mislil ? Kovčki so narejeni množično in v nekaterih primerih za točno določen model določene znamke motorja. Zato pa je cena tako visoka. Torej lahko izbiraš med veliko množico različnih modelov kovčkov. Potem je pa na tebi ali boš izbral najširše ali najbolj fensi. Pri original kovčkih, na katerih je nalepka znamke motorja, pa te nima kaj skrbeti širina, ker je za to že poskrbljeno. Kar pomeri, če ne verjameš. 

Pojdi to povedati policistu v tujino. Ker pri nas se itak vse sme. 

Ti sploh prebereš kaj napišemo?? Ali samo citiraš pa bluziš na pamet? Bom še enkrat napisal počasi in odebeljeno, ker ti branje zgleda dela probleme:

Moji kovčki, kot tudi nosilci, so originalni, na kovčkih je na strani vtisnjen napis BMW, kovčki obešeni na motor dosegajo širino 105 cm ... praviš torej, da me širina nima kaj skrbeti!! (saj me tudi ne skrbi in tudi ne moti ...)

Kaj misliš, da povem avstrijskemu policistu, ko me vpraša za širino kovčkov?? NIČ, ker že ob pogledu na kovčke vidi, da so originalni in mu niti na pamet ne pade, da bi me kaj vprašal oz. šel merit širino ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 minutami, Borutt pravi:

Pa kje ti živiš ? V Italiji že veliko let merijo povprečno hitrost, ko se je pri nas to šele začelo z letošnjim letom. Tudi tisto streljanje z nadvozov in ostale stvari poznajo ostali že veliko časa. Da ne boš mislil, da je provida nekaj novega. Staro, kot zemlja. Še nisi slišal, da v Avstriji kar na posluh ocenijo hitrost in napišejo kazen ? Kar preberi si. So na veliko pisali člani tega foruma. In potem boš omenjal neke naše finte. Neko na pamet nabijanje ne bo šlo skozi, veš. 

Žal nepovezano s tole temo..

ps. finte pa mate :ras:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 59 minutami, Snecer pravi:

Ne nismo na pravi poti, tam je govora samo o širini tovora 1m, ne pa tudi o širini motorja.

Če bi cel člen 74 skopira, bi videl, da vsebinsko loči tovor in naprave.

Zdaj pa mi daj definicijo tovora, kje je v zakonu (je ni).

In da kovčki kot dodatna oprema ali serijska oprema predstavljajo tovor.

 

Imaš avto ? Si na njega namestil prtljažnik ? Kam si namestil prtljažnik ? Si potem na ta prtljažnik namestil strešni kovček ? Sta prtljažnik in kovček del avta ? 

Naprava, ki je namenjena pritrditvi tovora. To te je zanimalo, kajne. Pritrdišče za prtljažnik je naprava za pritrditev tovora. Torej sta prtljažnik oziroma nosilec na motorju in kovček tovor. Ker sta odstranljiva in, ker nista del vozila, sta tovor. Naprava za pritrditev tovora je pa del vozila, saj ni odstranljiva (pustimo dinamit in ostale izvirne ideje).

 

5.      »del vozila« je njegov sistem ali sestavni del ali samostojna tehnična enota ali naprava;

3.      »samostojna tehnična enota« je naprava, ki mora izpolnjevati zahteve posamezne tehnične specifikacije za vozila in je namenjena, da tvori sestavni del vozila;

4.      »sestavni del« je naprava, ki mora izpolnjevati zahteve posamezne tehnične specifikacije za vozila in je namenjena, da tvori del vozila;

5.      »sistem« so vsi sistemi vozila, ki morajo ustrezati zahtevam, določenim v posameznih tehničnih specifikacijah za vozila (npr. zavore, oprema za kontrolo emisij);

(2) Ostali izrazi v tem pravilniku imajo enak pomen kot ga imajo v zakonu, ki ureja motorna vozila.

Sprememb na vozilih, ki ne pomenijo poslabšanja varnostnih ali okoljevarstvenih lastnosti vozila in jih je mogoče pravilno in enostavno izvesti pred začetkom uporabe vozila, ni treba evidentirati (npr. namestitev prtljažnikov, anten, okrasnih pokrovov).

(1) Tovor in naprave, ki so namenjene za prevoz, nalaganje, razlaganje ali pritrditev tovora, morajo biti na in v vozilu naložene in pritrjene oziroma pokrite tako, da:

...

(5) Na enoslednih vozilih tovor lahko sega največ pol metra preko sprednjega in zadnjega dela vozila, njegova širina pa ne sme presegati enega metra. Na enoslednih vozilih ni dovoljeno prevažati nezavarovanega nevarnega orodja (kose, vile ipd.).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Borutt pravi:

 

Naprava, ki je namenjena pritrditvi tovora. To te je zanimalo, kajne. Pritrdišče za prtljažnik je naprava za pritrditev tovora. Torej sta prtljažnik oziroma nosilec na motorju in kovček tovor. Ker sta odstranljiva in, ker nista del vozila, sta tovor. Naprava za pritrditev tovora je pa del vozila, saj ni odstranljiva (pustimo dinamit in ostale izvirne ideje).

 

Recimo pri BMW LT, sta kovčka del vozila ali nista? Na njem sta menda tudi smerokaza in ne vem, če sta odstranljiva?

2007-BMW-K1200LTd.jpg.5153bd6bfd8c0ec0651c55d262f767f0.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, boych pravi:

Mož ne na pamet, po Avstriji se vozim verjetno več kot ti in marsikdo tukaj, ker sem doma 500 metrov vstran od meje. Če je motor normalno opremljen, da že iz kilometra daleč ne izgleda kot neko skropucalo pa tudi, če je širok 110 cm , te noben ne bo šel merit.
Isto velja za auspuh, če je glasnost v mejah normale, ti ne bodo merili decibelov ... 
... kar se pa tiče omejitev in kazni pa so dosti bolj ''življensko'' nastavljene, visoke kazni so za hude prekrške, kar pa je tudi prav, da se grobo sankcionira ...

Ne polagaj mi besed v usta oziroma ne obračaj mojih besed. Tisto pisanje je od Snecerja, jaz sem samo ponovil. 

Verjetno se boš spomnil, da sem nekoč že napisal, da se kontrolira ekstreme. Torej tako, kot si napisal; v primeru neke približne normale, ne bo ne kontrole, ne kazni. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

Ne nismo na pravi poti, tam je govora samo o širini tovora 1m, ne pa tudi o širini motorja.

Če bi cel člen 74 skopira, bi videl, da vsebinsko loči tovor in naprave.

Zdaj pa mi daj definicijo tovora, kje je v zakonu (je ni).

In da kovčki kot dodatna oprema ali serijska oprema predstavljajo tovor.

 

Tocno tako. In v dolocenih primerih kot je moj so kufri sestavni del motorja, ker kupil sem model Yamaha XT 1200 Z World Traveler in taksen je tudi naveden v homologaciji in na racunu. Meril nisem in me tudi ne zanima, ker je homologirano in torej skladno z SLO predpisi. V mojem primeru so kufri torej del vozila in ne tovor. Kaj pa si mislim o policaju, ki bi pisal poloznico zaradi par cm presirokih kufrov pa raje ne bom zapisal. Idite raje kaj bolj koristnega pocet.

Popravljeno . Popravil IZTOK
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Ne polagaj mi besed v usta oziroma ne obračaj mojih besed. Tisto pisanje je od Snecerja, jaz sem samo ponovil. 

Verjetno se boš spomnil, da sem nekoč že napisal, da se kontrolira ekstreme. Torej tako, kot si napisal; v primeru neke približne normale, ne bo ne kontrole, ne kazni. 

Kakor se komu sprdne, oziroma zlo odvisno s katero nogo je organ ustal.

Dejstvo je, da nekaj ne štima ali z zakonom ali s proizvajalci, vendar za to ni kriv uporabnik.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, DAMI34 pravi:

Verjetno si ti par smartijev pogoltnil.

Originale delajo proizvajalci kot so Shad, Givi, Kappa...prav tako aftermarket kovčke. Verjetno se mora proizvajalec dodatne opreme držati nekaterih zakonov in en od teh je da proizvaja kufre in nosilce, ki odgovarjajo tem zakonom. 

torej je normalno da kupec pričakuje, da bo kovček le tem odgovarjal. Tako kot jaz pričakujem, da ne bo mleko ali jogurt okuženo z dixinom.

Tako da, tvoja izjava, "pa pomeri kovčke" je iz trte izvita in očitno plod "smartijev".

Prvič, dokler nosilcev in kovčkov nimaš ne moreš vedeti koliko so široki.

Drugič, ker jih kupiš specifično za svoj model motorja, pričakuješ da odgovarjajo štandardom in zakonodaji.

 

Kaj bi ti rekel, če bi ti jaz, ko bi se ti okužil s hrano v kateri so neznane substance odgovoril:

zakaj pa nisi naredil analize na težke kovine, dioxin, in ostale strupe???

ps. sem ti poboldal :P

Pomeri kakšen motor s kovčki z nalepko proizvajalca motorja. Kar pomeri. 

Da boš razumel; nosilci in kovčki so tovor. Ker zakon poznaš, si ti odgovoren za širino tovora na svojem motorju. Si že pomeril širino svojega motorja s tovorom ? 

pred eno uro, boych pravi:

Ti sploh prebereš kaj napišemo?? Ali samo citiraš pa bluziš na pamet? Bom še enkrat napisal počasi in odebeljeno, ker ti branje zgleda dela probleme:

Moji kovčki, kot tudi nosilci, so originalni, na kovčkih je na strani vtisnjen napis BMW, kovčki obešeni na motor dosegajo širino 105 cm ... praviš torej, da me širina nima kaj skrbeti!! (saj me tudi ne skrbi in tudi ne moti ...)

Kaj misliš, da povem avstrijskemu policistu, ko me vpraša za širino kovčkov?? NIČ, ker že ob pogledu na kovčke vidi, da so originalni in mu niti na pamet ne pade, da bi me kaj vprašal oz. šel merit širino ...

Jaz zelo bluzim. Ti pa si še enkrat preberi; nosilci in kovčki so tovor. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Borutt pravi:

Pomeri kakšen motor s kovčki z nalepko proizvajalca motorja. Kar pomeri. 

Da boš razumel; nosilci in kovčki so tovor. Ker zakon poznaš, si ti odgovoren za širino tovora na svojem motorju. Si že pomeril širino svojega motorja s tovorom ? 

ne in ga ne bom :ras: vem pa da je ožji od 1m.

Zate so kufri tovor, vizir je potem tudi tovor? Jaz sem kupil moped z vgrajenimi kovčki. Odstranljivi so tako kot je odstranljiv vizir. 

Nekateri so ti pa že podali meritve

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 13 minutami, Snecer pravi:

do sedaj si iskal in še vedno nisi našel definicije za tovor

ne boš je našel, da te potolažim

 

To je vse, kar si sposoben napisati ? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Borutt pravi:

To je vse, kar si sposoben napisati ? 

Odvetnik VS policaj, to bodo še komedije :D

 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!