Skoči na vsebino

Aprilia 1200 Caponord Nova


glažar
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

1795422402_ImagefromiOS(13).jpg.18110ae5fc890f3240f25bba3673817f.thumb.jpg.0104316fcb9a9ecb52b4f801628aae57.jpg

Priporočene objave

Odlična zadeva - nedvomno! Toda, a bodo za male Italijane zraven prodajali tudi pručke??

mali Italijani pokupijo daleč največ GS in GSA ;)

Popravljeno . Popravil biker77
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mali Italijani pokupijo daleč največ GS in GSA ;)

Mali Italijani se najraje kobacajo (kopitijo), na kake nakede in na SS-e , sai so bližje tlem. Je pa nova kar zadela trende, predvsem design in če bo še tako dobra kot tastara, ji ne bo mnjakalo kupcev ali vsaj nevoščlivih pogledov. Bi bilo pa lepo, če bi naredili še kaj v rangu 800 in bolj na hard ( saj znajo!)

Će se jim bo finančno izšlo bo verjetno tudi to prišlo na ta svet. ( nekaj šušljajo v to smer).

Lp Regi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nekako ne zastopim teh tavelih endur(capo, varadero, V-storm, tevelek Tiger). Na makadam ne boje šle nikoli, kaj šele v hosto...

A ni potem bolj enostavno izbrat enga cestenega kruzerja, recimo GW ali LT-ja (če seveda zanemarmo ogromno ceno obeh).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz pa nekako ne zastopim teh tavelih endur(capo, varadero, V-storm, tevelek Tiger). Na makadam ne boje šle nikoli, kaj šele v hosto...

A ni potem bolj enostavno izbrat enga cestenega kruzerja, recimo GW ali LT-ja (če seveda zanemarmo ogromno ceno obeh).

Ne.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če želi tale caponord v potovalni enduro razred, bodo moral mašino, če je res od dorsodura, malo "poštimat" ...mislim predvsem v smeri uglajenosti in zmerne porabe... drugače bo tale capo bolj od "pumpe do pumpe", kar pa za popotnike ravno ni... sicer pa lep motor...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Men je pa grd ko smrtn greh. Mprd se ga bom navadil. Un velik Porschejev SUV mi je bil tud zelo cudn/grd, ker mi ni blo jasno kaj poce Porshev fris meter od tal. Tole je pa dvignjena RSV4 hehe.

Mal :topic: lani najbolje prodajani motorji v italiji:

Nelle top ten molto spesso si trovano delle Honda, moto elegante e aggressiva al tempo spesso; nello specifico a classificarsi in prima posizione è senza alcun dubbio la

BMW R 1200 GS Enduro 583,

Multistrada 1200 Turismo 398

BMW, R 1200 GS Adventure Enduro 300

BMW F 800 GS Enduro 212

HONDA ITALIA CB 1000 R Naked 184,

HARLEY-DAVIDSON XL1200X FORTY-EIGHT Custom 179

SUZUKI DL 650 V-STROM Enduro 169

Sami nakedi in superspprtive

Popravljeno . Popravil Cartman
  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

BMW R 1200 GS Enduro 583,

Multistrada 1200 Turismo 398

BMW, R 1200 GS Adventure Enduro 300

BMW F 800 GS Enduro 212

HONDA ITALIA CB 1000 R Naked 184,

HARLEY-DAVIDSON XL1200X FORTY-EIGHT Custom 179

SUZUKI DL 650 V-STROM Enduro 169

Vse lepo in fajn, ampak...

Še vedno stojim za tem, da so malo znoreli s kubaturo in konji! A v redu. To je tržna niŠa. Nič, ali presneto malo pa naredijo na dejstvu, da izgubljajo resne kupce, ki jim je do "uporabnih" motorjev, katerih pa (skoraj) NI več.

Tudi o tem smo razglabljali in pisali.

Kaj ti nuca tako dovrŠen in eleganten in močen motor, če Še "nagega" s tal ne moreŠ pobrati... Ponavadi pa imamo na njem Še nekaj prtljage.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... da izgubljajo resne kupce, ki jim je do "uporabnih" motorjev, katerih pa (skoraj)...

Jaz bi rekel da ravno za namenom da pridobijo resne kupce, take motorje danes vsi delajo... ker tisti majhen procent "resnih" popotnikov ima na izbiro še preveč bogat rabljen asortiman...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Resen kupec je vsak kupec, ki za motor odšteje denar, ki ga proizvajalec zahteva. V tem primeru je to pač motor (ne pa kak drug izdelek). Kje, zakaj in kako pa se potem to reč uporablja pa ni več pomembno. VPomembno je, da si zadovoljen in se kasneje ne odločiš za drugo znamko. Najbrž tudi zaradi tega vsi proizvajalci iščejo svoj del pogače v vsakem segmentu.

Malo nas je takih, ki smo zadovoljni z 1000 ali manj ccm, ker vemo, da je to za normaljno vožnjo povsem dovolj.

Dotičen izdelek bo pač moral svoj potencial dokazat, kot so ga nekateri že....

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...
  • 4 tedne pozneje...

No jaz bi imel pa moped z agregatom in močjo dorsoduro/shiver 750, vsaj 200mm hoda fedri spredaj in zadaj in pa 21" ali vsaj 19" spredaj in 17-18" ne predebelo gumo zadaj pa s tekočinami pod 200kg. To bi bil super bajk :) Kot GS 800 recimo :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

No ja, v zadnjem stavku hvalospeva so z "ready to race..." verjetno le malo pretiravali.

Če je resnično "ready" je že v redu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj ti nuca tako dovrŠen in eleganten in močen motor, če Še "nagega" s tal ne moreŠ pobrati... Ponavadi pa imamo na njem Še nekaj prtljage.

Pa kaj v zadnjem času samo jokanje in stokanje z tem pobiranjem ...? Mater, a same "babe" mopede furate, ali kaj je zdaj to?

Drugače pa tale Aprilia se mi zdi zelo simpatična. Je za probat...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa kaj v zadnjem času samo jokanje in stokanje z tem pobiranjem ...? Mater, a same "babe" mopede furate, ali kaj je zdaj to?

Drugače pa tale Aprilia se mi zdi zelo simpatična. Je za probat...

Zgleda de se motorje u SLO precej prec3j po tleh mece, de je to ze kar argument.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Motor zgleda zelo obetavno .... oblika je všečna in dejansko je narejen za prave "jezdece".

Edino kar mi na njem ni všeč je del rdečega okvirja, katerega so kopirali pri Ducatiju. Ni mi všeč okvir iz cevi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Definitivno bom cakal na njo :). upam da so naredili kaj na agragatu, zmanjsali porabo... ter da bo testna na voljo pri nas ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

preveč je ene električne šare na teh motorjih. Šarc predstavljaj si da greš s tem caponordom čez tisto reko na tvojem videu. Crkne prednje in zatnje vzmetenje. Enostavno ni to več to.

Se vid da ciljajo nato da ljudje s tem ne bojo več sami šraufal motorjev in bo posledično več denarja šlo k njim ..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!