Skoči na vsebino

Aprilia 1200 Caponord Nova


glažar
DAMI34
Sporočilo dodal DAMI34,

1795422402_ImagefromiOS(13).jpg.18110ae5fc890f3240f25bba3673817f.thumb.jpg.0104316fcb9a9ecb52b4f801628aae57.jpg

Priporočene objave

Evo, itak kupiš Italjana - kaj moraš najprej?

 

Pošraufat :P

 

Prvi mod narejen, naj se lepo napolni in naspi do lepih sončnih dni ?

ctek.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem al je to bilo mišljeno kot slabo ali kot dobro ?

 

Evo itak se skozi motam okoli motorja, kot mačka okoli vrele kaše.

 

Sedenje je zelo bolj "gosposko" kot na Hornetki, veliko bolj sem vzravnan, krmilo je zelo širše.

 

Malo sem se igral s stranskimi kovčki, res enostavno, klik in je gor.

 

Jutre kaže lepo vreme, poslikamo malo bolj natančno, v garaži ni to to.

 

Za vožnjo pa bo treba še počakati na FURS da skalkulirajo svoje :)

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, aprilia in honda nista takorekoc v nicemer primerljivi - razen v stevilu skurjenih statorjev.

Naj ti sluzi. :OK: 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Haahah zdaj si me spomnil,

 

na Hornetki mi je, edino kar mi je, crknil stator - in še ta je bil od Ducatija ?

 

Se pa ne morem ločit od Italijanov, pustimo Tomosa (še ta je bil delan blizu Italije :P )

 

Potem Cagiva, Honda je bila delana v Italiji in sedaj Aprilia.

 

Komi čakam, da jo peljem mal na sprehod.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No sej pri aprilii tudi.. ...eh, bom tiho, da se ne bo meni zgodilo. Meni lahko crkneta dva.. :whistle::D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem tudi jaz razmisljal, da bi preventivno nabavil enega cheap shit kitajca in ga previl s kvalitetnejso zico (oz. zico orenk preseka s kvalitetnejsim lakom). Regler bom pa konc koncev najverjetneje sam skonstruiral in zlotal. Cisto preventivno. :P 

@speedfighttuning je strucko, ja :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, znj said:

Ne vem al je to bilo mišljeno kot slabo ali kot dobro ?

Ne vem kaj bi bilo slabega na smislu za humor :)  Na mojo žalost Zok ne živi blizu, in bo cel projekt do njega spravt utripajoče lučke.

Resno. Moja Honda in moja Aprilia sta precej različni za lastništvo. Hondo sem dobesedno tankal in vozil. 8 let, 70000km. (iz 70 na 140000). 2× stator in ležaj v glavi okvirja. Z Aprilijo se precej več ubadam. Kupil s 35000 zavrtel do 73000km.

Tvoj stroj mi je bomba, če bi še kdaj gledal EU motor je edini konkurent kak oranžn V2. Se mi pa zdi, da bom naslednjič spet kupil Hondo ali Kawasakija. 

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ehhh, kaj pa to - izletek.. :D Bi jaz prisel k tebi, pa imam samo tri kufre za orodje.. :P 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Glede music na umazane dele namestim papirnato brisaco, in jo zmocim ter pustim 5 minut - tudi 15, ce je hudo. Tako se svinjarija napoji, in gre z normalnim pranjem potem dol.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 minutami, znj pravi:

Evo kot obljubljeno, malo več slikc.

Dal sem se na čiščenje ker je tolk usrana da joj - če mogoče ve za kakšno super čistilo za zasušene mušice, bi bil zelo vesel, če bi mi povedal - sedaj sem uporabil Turtle Wax -  tar and bug remover, sam kurbarija je res sprimljena. Zgleda ja Nemca bolil kurac za čistočo in se je raje vozil. No sej pomojm bo tudi tle tako hahah

Res so mi všeč mini detajli, ki dodajo - pa res sem vesel za Brembo zavore, da ni kakšen smeč kot Hayes :P

Tudi res mi je všeč zaključek motorja, no kakor sem rekel, te majhni detajlčki dodajo k celoti.

Že dolgo nisem bil na motosvetu, a je kakšna fora da se slike da po vrsti?

Image from iOS (21).jpg

Image from iOS (15).jpg

Image from iOS (19).jpg

Image from iOS (18).jpg

Image from iOS (16).jpg

Image from iOS (17).jpg

Image from iOS (14).jpg

naj ti služi...vrstni red je vezan na vrstni red označevanja fotk, če rabiš kak popravek mi napiši. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ayy zdaj vidim - motor ima 17000 kilometrov in ne 17 :P zgleda sem hotel napisati 17k pa mi ga je pojedlo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!