Skoči na vsebino

MS Outlook


Priporočene objave

Mi zna kdo povedati kako skofiguriati Outlook tako da mi bo pošiljal pošto na kateremkoli omrežju sem oz.preko kateregakoli provajderja imam dostop do svetovneg spleta.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nastavitve računa -> zavihek E-pošta -> Spremeni -> pod strežnik za odhodno pošto nastavi strežnik, ki gosti tvojo pošto (če je to Siol potem mail.siol.net) -> klikni na Več nastavitev -> Zavihek Strežnik za odhodno pošto -> odkljukaj Strežnik za odhodno pošto (SMTP) zahteva preverjanje pristnosti in še označi Uporabi enake nastavitve, kot jih ima strežnik za dohodno pošto -> poklikaj V redu in sedaj lahko pošiljaš z vsemi providerji, razen, če ima provider blokirano pošiljanje z drugimi strežniki in dovoljuje pošiljanje samo s svojim poštnim strežnikom. V tem primeru pa pod Strežnik za odhodno pošto vneseš strežnik providerja in seveda pobrišeš tisto kljukico pri Strežnik za odhodno pošto zahteva ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja tako sedej počnem, sam je full zamudno. V vsako firmo, ko pridem najprej spraševat karga ponudnika majo (dostikrat delavci sploh ne vejo), potem ugotovit ponudnikov strežnik za odhajajočo pošto, se skupaj vpisat ...

Sem upal da kdo pozna kako bolj elegantno rešitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

''Nastavitve računa -> zavihek E-pošta -> Spremeni -> pod strežnik za odhodno pošto nastavi strežnik, ki gosti tvojo pošto (če je to Siol potem mail.siol.net) -> klikni na Več nastavitev -> Zavihek Strežnik za odhodno pošto -> odkljukaj Strežnik za odhodno pošto (SMTP) zahteva preverjanje pristnosti in še označi Uporabi enake nastavitve, kot jih ima strežnik za dohodno pošto -> poklikaj V redu in sedaj lahko pošiljaš z vsemi providerji''

Če tako nastaviš ne rabiš nič delat in gre pošta prejemat in pošiljat povsod. V Slo ne poznam nobenega providerja, ki bi imel druge poštne strežnike blokirane ... če pa naletiš na providerja, ki ima blokado pa je edina možnost spreminjanje v nastavitvah ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če imaš možnost pa lahko pošto uporabljaš tudi preko internetnega brskalnika ... pol pa ni problemov s poštnimi strežniki ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!