Skoči na vsebino

Pečatni vosek


Priporočene objave

Zanima me ali ima kdo kaj izkušen z pečatniim voskom? Namreč vosek ki ga kupiš pri nas je precej eleastičen oz ni krhek. Ker je pri nas precej drag, sem ga naročil preko ebay-a. Vendar pa je precej krhek. Ali kdo ve kaj bi mu bilo potrebno dodati da nebi bil tako krhek?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kamot ga kupiš v vsaki trgovini z umetnostnimi zadevami, prav tako ga imajo v kakem Leonardu. Pa če posebej drago ni. Pečati so pa druga zadeva. Lahko ga narediš doma iz koščka lesa, če pa se greš ornk, pa te lahko sam pečat, narejen iz marmorja stane par sto €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pečat ni problem, tega imam že narejenega.

Problem je samo pečatni vosek ker je 10g voska 2€

Jaz pa rabim narest cca 400 pečatov kar pa nanese precej €

Kamot ga kupiš v vsaki trgovini z umetnostnimi zadevami, prav tako ga imajo v kakem Leonardu. Pa če posebej drago ni. Pečati so pa druga zadeva. Lahko ga narediš doma iz koščka lesa, če pa se greš ornk, pa te lahko sam pečat, narejen iz marmorja stane par sto €.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pečat ni problem, tega imam že narejenega.

Problem je samo pečatni vosek ker je 10g voska 2€

Jaz pa rabim narest cca 400 pečatov kar pa nanese precej €

Thja, pečati niso nikoli bili stvar revežev. Ne vem zakaj bi bilo seda kaj drugače.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je lih fora pečatnega voska, da je krhek-da ga zlomiš, ko odpreš pismo. Drugač bi se pa dal navaden vosek kako obarvat-ni krhek je elastičen.

Bom povprašal tastare-se ukvarjajo z čebelarstvom.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!