Jump to content
Najpomembnejši ukrep za preprečevanje širjenja okužbe z novim koronavirusom je, da zmanjšamo stike in ostajamo doma. ×
  • Sign Up
  • Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• RobiRoberto
      KUga modernega časa nas je obiskaLA                                                                          
    • RobiRoberto
      Ju Hu Hu     , MMV je zavarovana in ready to stay home ...  
    • Tedybear
      Prvi put u istoriji čovečanstva imamo mogucnost, da spašavamo svet ležeči izpred TV ekrana i da nas teraju da ne radimo ništa. Ajde, mi to mozemo, je li.   Građanski forum Crne Gore
    • skalar36
      Jest mislim takole: Yamaha ni slab motor. Dober je. Verjetno zelo dober. Če je bila že prejšna Tenere dobra, je ta odlična. Tastaro sem vozil, tanove še ne. Če pa pogledamo kaj je pri motorjih pomembno. Vzmetenje, zavore in agregat. Zame v tem vrstnem redu, je evropska konkurenca prekaša v vseh treh kategorijah. Po podatkih, ki se jih da dobit na netu. Vozil nisem pa nobenega, da lahko karkoli trdim.  Zame vedno zmaga Yamaha. Zaradi cene. Ker vem, da je motor precej bolj sposoben kot lahko jaz iz njega dobim, ne rabim močnejših, večjih, boljših. Že ta je predober-zame. Če bi imel možnost imet 2 motorja bi imel Tenere za okrog doma in enduro vožnje. Pa enega XR-a. Tako pa nimam, pa sem se dolgo odločal med Tenere pa Afriko Twin 1000. Twin sem izbral, ker je bol vsestranski motor od Yamahe, ki se mi zdi, da je bolj off road orientirana.  Ko si pa uredim prostor, pa kupim Tenere in XR-a.
    • mojamiska
      KO pristaneš na samotnem otoKU
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!