Skoči na vsebino

Mogoce kaksno mnenje? Kymco 500...


astras

Priporočene objave

zgornji post ni bil reklama, tako da ga ne bi bilo treba zbrisati - torej gre se za skuter, ki je na prodaj pri premiji (mb), oranzne barve in ima 30.000 prevozenih... v servisni ima zadnji servis zapisan na mislim da 18000 in pa 2 lastnika je ze zamenjal. je pa 2006 letnik.. kaksno mnenje oziroma ce si kdo ogleda oglas in poda mnenje bi bilo super.. hvala

lp

ce ima mogoce kdo kaksno mnenje? mogoce kdo pozna lastnika, itd?

http://www.(Zbrisano...=5772379&show=1

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne me narobe razumet !!!

Kupi raje Japonca ali Italjana !!!

Nimam nič proti tej znamki, samo pri dolgoletnih izkušnjah v mehaništvu sem veliko doživel, o čemer ne bom komentiral. Poznam pa določene ljudi ki so bili zadovolnji z njimi. Lp.

Za karkoli se boš že odločil ti želim uspešen nakup !

Popravljeno . Popravil x raider
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sem sel gledat s kolegom ko se malo spozna, pa je rekel da je nekaj z vzigom (ne vem kaj tocno ampak pri ugasevanju motorja spusca nek cuden zvok), tako da sem tega opustil...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 let pozneje...

Pametno! Tudi če motor deluje ima polno napak,serijskih in zaradi materijalov. Zelo lepo oblikovan skuter,ki pa ima zelo slabo vzmetenje. Kupil sprobal ,prodal. Kupi japonca če se hočeš voziti na pa stati v vrsti pri mehaniku.

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!