Skoči na vsebino

Podarim


Priporočene objave

Podarim:

Dell PowerEdge 2800, Xeon 3.4, 3 GB RAM, 3x73 GB SCSI Raid 5, Win 2003 Srv.

Podrobnosti na PM.

Popravljeno . Popravil Mohorko
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa še zaključek pomladanskega čiščenja: prenosnik Lenovo 3000 C100: celeron 1,5 GHz, Ram 512 Mb, DVD/RW, HD 40GB, ekran 15" 1024x768, licenčni WIn XP Home, Wi-Fi, BlueTooth... Brezhiben. Avtonomija do 4 ure + rezervna baterija.

Podrobnosti na PM.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oddano vse.

Maš mogoče še kaj hrane za zlate ribice? :devil:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Maš mogoče še kaj hrane za zlate ribice? :devil:

He, he .. tega pa res nimam več .. sem pa imel ! Te pa je prišla oni dan neka gospa Lidija in vse odnesla ... :devil:

Imam pa za oddat še enga digitalca, starega par let, s poškodovanim objektivom (itak se objektiv menda preprosto zamenja ..). Je pa Canon PowerShot A80.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če bo kdo imel kakršnkoli delujoč LCD monitor (velikost ni važna, lahko 14-ka ali 15-ka) se priporočam ker bi moral en star računalnik priklopit za občasno delo z strojem. tastari so preveliki in nimam prostora.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če ti bo še kak LCD hodil viška se priporočam .... tudi sam morem eno staro gajbo občasno zalaufat pa mi monitor fali.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Podarim CRT Samsung SyncMaster 757p računalniški monitor. Za kakšno delavnico ali garažo bo dober. Če komu pride prav naj piše na zs. Prevzem v NM.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Jest pa ne podarim ampak ugodno prodam..

Kaj jaz vem kaj točno je, je pa komplet monitor LCD 17 col, tipkovnica, miška, v kišti je pa nek kr hud procesor, 500 GB disk, 4 GB RAM, neka kr dobra grafika in zvočna kartica..

u glavnem, delal je kr hude stvari..

če koga zanima me lahko kontaktira..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 tedne pozneje...

Jaz bi pa rabil pumpo od kakšnega odsluženega hladilnika, če ima kdo za podarit/ali prodat za simbolično ceno... priporočljivo je da deluje :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rabil pumpo od kakšnega odsluženega hladilnika, če ima kdo za podarit/ali prodat za simbolično ceno... priporočljivo je da deluje :D

Ti jaz podarim eno, vendar poštnino plačaš ti, velja? ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz bi pa rabil pumpo od kakšnega odsluženega hladilnika, če ima kdo za podarit/ali prodat za simbolično ceno... priporočljivo je da deluje :D

Jaka bo vakumiru :grim

jst tud iščem pumpe od hladilnika še raje pa od skrinje :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!