Skoči na vsebino

Podarim


Priporočene objave

  • 1 leto pozneje...

podarim :  najrajši vidim osebni prevzem.

 

Igralno palico SAITEK ST 90

 

so-saitek-pc-joystick-stick-st90-4-posit

 

printer EPSON SX115 naj bi delal ko sem ga dobil je mečkal liste vendar sem očistil in sprobal in deluje, potrebuje le nove barva. ima pa tudi skener.

 

 

53ee3c4aa378f5ad004ffbfc74808f19.jpg

Popravljeno . Popravil jany
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 leto pozneje...

ima kdo voljo da bi  5m HDMI kabel  menjal s 2m 

doplačam 

Popravljeno . Popravil stuhec
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 let pozneje...

2 vreči plišastih igrač ... Mogoče kdo pozna kako društvo,ki bi jim to prišlo prav ?

Poslal sem mail na CUDV Draga, na Rdeče noske.... pa mi nihče tudi odgovoril ni ?

Je bogatija, je .....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, Bmflar pravi:

2 vreči plišastih igrač ... Mogoče kdo pozna kako društvo,ki bi jim to prišlo prav ?

Poslal sem mail na CUDV Draga, na Rdeče noske.... pa mi nihče tudi odgovoril ni ?

Je bogatija, je .....

Hah...veliko sreče z dobrodelnostjo želim. Jaz sem se kar nekaj časa trudil z zavetišči za živali, da bi mi dali nek list papirja na podlagi katerega bi lahko na pult postavil posodo za finančne prispevke namenjene zapuščenim živalim....in to na iniciativo ljudi, ki hodijo k nam, ki želijo prispevat kak evro ali več. Kljub več kratnim pozivom zavetiščema na našem področju mi tega papirja ni nihče dostavil......kot se na Štajerskem reče...."te pa nič...ko jih jebe"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 1. 2020 ob 9:00, BIF pravi:

Hah...veliko sreče z dobrodelnostjo želim. Jaz sem se kar nekaj časa trudil z zavetišči za živali, da bi mi dali nek list papirja na podlagi katerega bi lahko na pult postavil posodo za finančne prispevke namenjene zapuščenim živalim....in to na iniciativo ljudi, ki hodijo k nam, ki želijo prispevat kak evro ali več. Kljub več kratnim pozivom zavetiščema na našem področju mi tega papirja ni nihče dostavil......kot se na Štajerskem reče...."te pa nič...ko jih jebe"....

Kakor vem ni tako preprosto.

Če hočejo nabirati prostovoljne prispevke morajo imeti overjene pole (seznam, in moraš vpisovati darovalce) , pa še časovno je omejeno (pa verjetno še kakšna druga omejitev) . Zato je takih bolj malo (razen gasilcev) .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 17. 1. 2020 ob 16:43, Bmflar pravi:

2 vreči plišastih igrač ... Mogoče kdo pozna kako društvo,ki bi jim to prišlo prav ?

Poslal sem mail na CUDV Draga, na Rdeče noske.... pa mi nihče tudi odgovoril ni ?

Je bogatija, je .....

Tudi Karitas sploh ne odgovori na mail ....

Vsi bi samo €€€€€€€ ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 

Ob 17. 1. 2020 ob 16:43, Bmflar pravi:

2 vreči plišastih igrač ... Mogoče kdo pozna kako društvo,ki bi jim to prišlo prav ?

 

pred 26 minutami, Bmflar pravi:

Tudi Karitas sploh ne odgovori na mail ....?

Fotkaj, pa tule gor objavi. Mogoče se bo pa komu zaluštalo, da bi si enga pliškota na geštel prvezu. Za maskoto...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, franc pravi:

Kakor vem ni tako preprosto.

Če hočejo nabirati prostovoljne prispevke morajo imeti overjene pole (seznam, in moraš vpisovati darovalce) , pa še časovno je omejeno (pa verjetno še kakšna druga omejitev) . Zato je takih bolj malo (razen gasilcev) .

lp

Mogoče...ne vem. Se pa najdejo kje takšne skrinjice s kakšnim napisom za koga je, pa se ne spomnim, da bi se kaj vpisovalo....(v cerkvi je to redna praksa....?)...kakorkoli...tudi če zahtevajo seznam smo to pripravljeni pisat....problem je, da ni nobenega odziva...te pa nič-ko jih jebe...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, izibajker pravi:

Fotkaj, pa tule gor objavi. Mogoče se bo pa komu zaluštalo, da bi si enga pliškota na geštel prvezu. Za maskoto...

Eto, bo predano... Preko HOG - Lipa Chapter Slovenija bodo šli v CIRIUS - zavod za usposabljanje invalidne mladine v Kamniku, prav takoj so bili za in prav veseli za igrače svoje varovance.

Rdeči noski pa - kiss my money goodbye !!!!! Nobene donacije več !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 minutami, Bmflar pravi:

Eto, bo predano... Preko HOG - Lipa Chapter Slovenija bodo šli v CIRIUS - zavod za usposabljanje invalidne mladine v Kamniku, prav takoj so bili za in prav veseli za igrače svoje varovance.

Rdeči noski pa - kiss my money goodbye !!!!! Nobene donacije več !

matr.. se je težje znebit igrač - podarit, kot prodat HD, kajne :huh: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, BIF pravi:

Mogoče...ne vem. Se pa najdejo kje takšne skrinjice s kakšnim napisom za koga je, pa se ne spomnim, da bi se kaj vpisovalo....(v cerkvi je to redna praksa....?)...kakorkoli...tudi če zahtevajo seznam smo to pripravljeni pisat....problem je, da ni nobenega odziva...te pa nič-ko jih jebe...

 
 
"Prostovoljne prispevke lahko zbirajo nepridobitne pravne in fizične osebe, ki imajo dovoljenje upravne enote, na območju katere imajo sedež ali stalno prebivališče. Dovoljenje se izda v primerih, ko prosilec izkaže upravičen razlog. "
" Dovoljenje ni potrebno, če se prostovoljni prispevki zbirajo v prostorih verskih skupnosti za verske namene ali če kakšen drug predpis določa drugačne pogoje za zbiranje prispevkov. "
 
Lahko postaviš "šparovec" (napišeš za koga in kaj boš s tem naredil... ) in zbrano podariš, ampak če te kakšen dušebrižnik prijavi, imaš opraviti s furs-om.
lp
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 28 minutami, maus pravi:

matr.. se je težje znebit igrač - podarit, kot prodat HD, kajne :huh: 

Ma je kar nekje isto .... :angryrant1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, franc pravi:
 
 
"Prostovoljne prispevke lahko zbirajo nepridobitne pravne in fizične osebe, ki imajo dovoljenje upravne enote, na območju katere imajo sedež ali stalno prebivališče. Dovoljenje se izda v primerih, ko prosilec izkaže upravičen razlog. "
" Dovoljenje ni potrebno, če se prostovoljni prispevki zbirajo v prostorih verskih skupnosti za verske namene ali če kakšen drug predpis določa drugačne pogoje za zbiranje prispevkov. "
 
Lahko postaviš "šparovec" (napišeš za koga in kaj boš s tem naredil... ) in zbrano podariš, ampak če te kakšen dušebrižnik prijavi, imaš opraviti s furs-om.
lp

Jah...kaj čemo. Zdaj edino da se v kakšne katehete prelevimo. Društvo proti mučenju živali bi to lahko mirno uredilo...pa se jim ne ljubi...očitno. Pol gre pač v fond..."za kavico"....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 16 urami, BIF pravi:

Jah...kaj čemo. Zdaj edino da se v kakšne katehete prelevimo. Društvo proti mučenju živali bi to lahko mirno uredilo...pa se jim ne ljubi...očitno. Pol gre pač v fond..."za kavico"....

Lahko je to, lahko pa imajo samo slabe izkušnje.

Po Ljubljani je hodil en klošar, ki je drugim klošarjem "posojal" pse (da so se ljudem bolj smilili) , "inventivnost" ne pozna meja...

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, maus pravi:

matr.. se je težje znebit igrač - podarit, kot prodat HD, kajne :huh: 

 

pred 20 urami, Bmflar pravi:

Ma je kar nekje isto .... :angryrant1:

Enostavna rešitev, samo vrstni red besed obrneš.

HD podariš, igrače pa prodaš. :naughty:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Imam en avtoradio s snemljivo prednjo ploščo --- Kenwood ali Pioneer, takorekoč novo - ali ima kdo tak stari avto, da bi mu to prišlo prav ? Danes so tako vsi že vgrajeni.

Podarim smao nekomu, ki ga res rabi in bi mu prišel prav.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

 

Pisem za avtoradio - na moji Octavii ki je l. 99 je se orig. radio ki samo hresci, pa bi mi prisel

tvoj AR prav..............

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 22 minutami, branko1 pravi:

Pozdravljeni

Pisem za avtoradio - na moji Octavii ki je l. 99 je se orig. radio ki samo hresci, pa bi mi prisel

tvoj AR prav..............

Murska Sobota .... Ali greš kaj do LJ ali mogoče vsaj Celja ???

Dobiš, pošiljal pa ne bi ?

Pošlji mi na ZS telefonsko, da se zmeniva kako in kaj.

Pa piše v tvojem profilu, da imaš MB-E class, to je daleč od Oktavije 99:P

Popravljeno . Popravil Bmflar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Še vedno za nabavno ceno :naughty:

Imam en avtoradio s snemljivo prednjo ploščo --- Kenwood ali Pioneer, takorekoč novo - ali ima kdo tak stari avto, da bi mu to prišlo prav ? Danes so tako vsi že vgrajeni.

Podarim samo nekomu, ki ga res rabi in bi mu prišel prav.

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!