Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Iiiiiii......Ribam vrgu kruh in ko ribe pojedle in bil mir plavala zelva tam...in vrzem hrano a takoj ribe in pobegnila...punca jo najdla na cesti   a kr ene 8let nazaj ne vem mogoce ona spomni...a takrat spustla v ribnik in nikoli vec vidla do danes..?

Popravljeno . Popravil sesir
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 31. 5. 2019 ob 12:32, Alla pravi:

Na javnih placih morajo biti tako ali tako vsi psi na vrvicah!
 

Ja, in zdej to dopovej ljudem. poj je pa moj zmeraj kriv, k je privezan in se zmeraj en kretenski odvezan cucek zapodi v mojega. Itak je moj poj kriv ker je Roti.

Tko mi grejo vsi na k k majo neposlušne pse in še odvezane......sej moj pa ni hud....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nista edina.. naceloma jaz nimam problema, ker mi tazga psa ni problem odrinit/prestrasit. 

Sem pa svoji ze rekel nej zacne nosit solzivc sabo.. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pred uporabo takih metod, raje svetujem malo izobraževanja. 99% problemom se da izogniti z neagresivni metodami. Neprivezan pes je predvidljiv, a za njegove napake, je kriv gospodar. Prijaviti ga, pa naj placa kazen.

Psu ki je prost pa se da izogniti. Itak kontra spil ne bo nikoli ustvaril problema in večina psov bo samo iskala prost prehod. Če se pa pojavi trop, no potem pa je problem. In najbolj važno, pes zavoha strah in takrat je drugi pes, oziroma lastnik, ali pa otrok plen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, Cegi pravi:

solzivec res ni slaba ideja...

nekaj bo treba, da obvarujem svoje kužke na povodcu....

Kuzke ja... Na konc ma pa vec kil k ti :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 4 urami, Ninč. pravi:

Kuzke ja... Na konc ma pa vec kil k ti :lol1:

Pri moji punci doma so imeli mesanca med nemskim ovcarjem in rotwajlerjem...60kg mel moj,moj Rexi...

Osebno ko sva sla na sprehod(po travnikih,"gozdovih") sem sicer imel povodec poleg a ga resnicno nisem potreboval,ko pa vsa prisla blizu hiš pa sem ga vseeno privezal...ker pa me je vse ubogal je bilo v bistvu isto a ga imam na povodcu ali ne...on lepo hodil ob meni...

Moj,moj...noro se bal zame in me imel radi....

received_752485278515386.jpeg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zelena prekinjena črta na cesti? Kaj to pomeni?  Nova cestna signalizacija ! ;) 

Pri nas črte barvajo-pri vas ji pa kosijo :)  Čudna so pota gospodova ;)  :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:) še ena zanimivost iz živalskega sveta ...

 

20190616_141750.jpg

 

Screenshot_20190616-150952_Gallery.jpg

Popravljeno . Popravil Akito
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Domače mačke so glavni krivec za iztrebitev  kakih 90 vrst pticter kar nekaj vrst malih sesalcev in kuščarjev...
Dajmo tem lovcem v času, ko ptice valijo in imajo mladiče, za vrat obseit  vsaj ovratnico s kraguljčkom, da imajo ptice vsaj minimalno šanso, da pobegnejo pred ostrimi kremplji mačk.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Alla pravi:

Domače mačke so glavni krivec za iztrebitev  kakih 90 vrst pticter kar nekaj vrst malih sesalcev in kuščarjev...
Dajmo tem lovcem v času, ko ptice valijo in imajo mladiče, za vrat obseit  vsaj ovratnico s kraguljčkom, da imajo ptice vsaj minimalno šanso, da pobegnejo pred ostrimi kremplji mačk.

Dopovej to vsem mačjim zaščitnikom ter mačjim hišam...katerim se samo mačke smilijo, da so poleg mačk tudi druge živali, katere ravno tako rade živijo, ...ptiči, miši, muhe, komarji...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, KARMEN1 pravi:

Bi morali zaščititi muhe in komarje?

si me prehitela, tiče smo že, zato mamo samo 2 vetrnici. (pa Teš6) :(

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!