Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Vikend sem preživela v hosti, kjer sem vsake toliko zalegnila pod kak grm in malo zadremala. Edino naspat se nisem mogla, ker me je na vsake kvatre z lajanjem zbudil kak odvezan pes.
Pa lepo pravi zakon, da morate met pse pripete!!!
Človek se še naspat ne more....

BTW, ponosna na mojega odpetega psa. Je našel vse take zaspance pod grmi in jih nalajal + našel 2 izgubljeni rokavici in mi jih prinesel.
Car je ?

IMG_20191012_114543.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 6 urami, Alla pravi:

Vikend sem preživela v hosti, kjer sem vsake toliko zalegnila pod kak grm in malo zadremala. Edino naspat se nisem mogla, ker me je na vsake kvatre z lajanjem zbudil kak odvezan pes.
Pa lepo pravi zakon, da morate met pse pripete!!!
Človek se še naspat ne more....

BTW, ponosna na mojega odpetega psa. Je našel vse take zaspance pod grmi in jih nalajal + našel 2 izgubljeni rokavici in mi jih prinesel.
Car je ?

IMG_20191012_114543.jpg

:hmm: torej si ti zaspanc, ali si preganjalec zaspancev? :huh:

  • Haha 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 15 urami, ligenjček pravi:

:hmm: torej si ti zaspanc, ali si preganjalec zaspancev? :huh:

Tokrat sem bila uradno samo v vlogi "zaspanca".
Iskanje zaspancev pa je bilo kot dodaten trening, saj bova čez 1 leto tudi midva na tej preizkušnji za uvrstitev v območno enoto reševalnih psov

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, VS800 pravi:

Kva čš bolžga......

746020912620114874718084.jpg

...a tvoja pujsa Pepa tut igra zaspanca...   :lol1: 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Alla pravi:

Tokrat sem bila uradno samo v vlogi "zaspanca".
Iskanje zaspancev pa je bilo kot dodaten trening, saj bova čez 1 leto tudi midva na tej preizkušnji za uvrstitev v območno enoto reševalnih psov

no super :D potem pa veliko sreče ko bo preizkušnja, pa še več ko bo šlo za res :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 11 minutami, Akito pravi:

...bejž dol s tirov...?...

:lol1: pri nas vlaki vozijo z maksimalno hitrostjo 60km/h, šprancirat po tirih tukaj ni niti toliko nevarno, da bi bilo vsaj zanimivo ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

...o.k. ... nima nobene veze s hišnimi ljubljenčki... ampak eno na to temo:

..pri nas, pri železniški postaji živi familija s štirimi otroki, ...od tega se dva od njih igrata na tirih.... pokličem mamo..in ji rečem, da se oba fanta igrata na tirih, da je nevarno , naj jih pokliče, da gresta dol...

...ona pa pogleda na uro, pa pravi.... eh... sej vlak pride šele čez ene deset, petnajst minut...   :eek:

...sicer je bilo to pred ene 15imi leti.... ampak ne bom pozabil nikoli...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 minutami, Zivnorc pravi:

...o.k. ... nima nobene veze s hišnimi ljubljenčki... ampak eno na to temo:

..pri nas, pri železniški postaji živi familija s štirimi otroki, ...od tega se dva od njih igrata na tirih.... pokličem mamo..in ji rečem, da se oba fanta igrata na tirih, da je nevarno , naj jih pokliče, da gresta dol...

...ona pa pogleda na uro, pa pravi.... eh... sej vlak pride šele čez ene deset, petnajst minut...   :eek:

...sicer je bilo to pred ene 15imi leti.... ampak ne bom pozabil nikoli...

Grozni starši, da bi naučili otroke da se znajo pazit :O, kaj če bodo znali ti otroci pogledat levo pa desno preden stopijo na prehod :O :O

ali pa še hujše, kaj če bodo ti otroci, ko bodo imeli izpit za avto celo pogledali preden zapeljejo na cesto in vzamejo prednost motoristu :O :O :O groza, kaj nisi poklical socialne???

malo šale ampak mislim, da starši res preveč zavijajo otroke v celofan... če se ne naučijo biti pozorni ko so mali, niso pozorni ko so veliki ;) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, ukica said:

Fokus na vodnika - mene :P 

 

Ga ne zanima ce okoli njega skace 5 psic, ga klice nevem kera oseba, mu ponuja surovo hrano.. on vidi sam mene :D 

67AA40F1-93DE-420D-9904-1EFCE60F04CC.jpeg

Par let nobenga vidu, ta tedn pa tri? Od kod pridejo? BiH? Srbija? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!