Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

On 5/20/2021 at 9:29 AM, Nja said:

In zavaruj leseno pohištvo kote sten :D poggoglay za Bunnyproofing. Kabli pod napetostjo so v bistvu začinjeno seno. Res je treba fuuul pazit. 

 

 Sherlock nagajivc, kunčji malinois ali NLT pravi 

peekaboo

spacer.png

spacer.png

Redno imava tudi bralne urice (seveda pod [URL=https://www.telprom.si/it-resitve/sistemska-integracija-in-vdrzevanje/poslovna-telefonija/]Telprom[/URL] nadzorom, on bi bral bolj z zobki)

spacer.png

 

Bolnik Brči pa zaenkrat lepo okreva. Bojda je po 5-6 letu [URL=https://kuhinje-erjavec.si/]https://kuhinje-erjavec.si/[/URL] starosti ne tako zelo redko, da se pojavijo težave, predvsem zato, ker dolgo časa kunci niso bili namenjeni toliko druženju in dolgoživosti ampak bolj za lonec, krzno....z leti se pa potem težave pokažejo. Z vestno vzrejo in sledenjem gojiteljev, se bo tudi dolgoročno zdravje izbolšalo. Več ko bo kvalitetne, odgovorne vzreje, bolje bo. 

Obožujem zajčke, Jaz sem zdej kupil omaro v ikeji za njih. 

 

 

Popravljeno . Popravil Tyler541Max1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj mucko se počasi poslavlja. Žalosten sm do 100...samo še pri miru je, komaj hodi, v glavnem leži, apetit ga je minil (ne še do konca, tak da mam mal upanja)

69039_101654676570760_8287110_n.jpg.022133ae7337b3cbe498395e7083649f.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hmmm!  
Tukaj se pa moraš prav in v pravem trenutku odločit. Dokler ne trpi je vse OK. Ampak ti ga najbolje poznaš in ne pusti, da trpi zaradi tebe. 
Vem, težko je. Ampak jaz ne bom dopustil, da trpi zaradi moje neodločnosti, ljubezni, navezanosti…???

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Hmmm!  
Tukaj se pa moraš prav in v pravem trenutku odločit. Dokler ne trpi je vse OK. Ampak ti ga najbolje poznaš in ne pusti, da trpi zaradi tebe. 
Vem, težko je. Ampak jaz ne bom dopustil, da trpi zaradi moje neodločnosti, ljubezni, navezanosti…???

Dokler še je hrano...mam upanje. Potem se bova pa res poslovila od njega.

  • Žalosten 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Danes sva bila z mojo *mesno štruco* pri veterinarju.

Cel dan sem se pripravljal kako se bom poslovil od njega. Veterinarju sem rekel naj pove, a se poslovim al kaj. Pa je rekel najprej bomo vse preverili in če bo slaba krvna slika, sj veš, ma svoja leta. Vmes ko čakam rezultate greva vseeno na infuzijo preventivno za ledvice.

Čez čas uleti veterinar in mi maha s kosem papirja pod nosom rekoč:

Biokemija slika je odlična. Verjetno bodo pljuča. In res voda na pljučih. 

Žverca ni še zunaj kritičnega, ma se bori. Sedaj vsaj spi, pa pojedel je nekaj hrane. Tako da sva dobila še kak šenkan mesec. Našopan je z DEXom..pa ostale zadeve da spucajo pljuča.

 

20220110_164336_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Keep on fighting. Dokler je iskrica, dokler želi. Je pa hudo, ko veš, da ni OK, da ne bo večno živel in pol se trudiš preživet  vsak možen trenutek z njimi. 

  • Všeč mi je 1
  • Hvala 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Nja pravi:

Keep on fighting. Dokler je iskrica, dokler želi. Je pa hudo, ko veš, da ni OK, da ne bo večno živel in pol se trudiš preživet  vsak možen trenutek z njimi. 

Ja, nekje sem bral pasjo "željo" ko pride konec...Spremljaj me na mojem zadnjem potovanju. Vem, da bo težko zate, ko bom odhajal, a vseeno te prosim, ostani ob meni do konca. Vse je boljše, lažje in varneje, če si ti ob meni. Nikoli ne pozabi, da te imam neskončno rad!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 8 urami, MARE 65 pravi:

Ja, nekje sem bral pasjo "željo" ko pride konec...Spremljaj me na mojem zadnjem potovanju. Vem, da bo težko zate, ko bom odhajal, a vseeno te prosim, ostani ob meni do konca. Vse je boljše, lažje in varneje, če si ti ob meni. Nikoli ne pozabi, da te imam neskončno rad!

Naša labradorka..  Lani ko ni mogla več,  smo poklicali domov vetrinarja,  da jo je odrešil muk. Mislim,  da smo prav naredili. Samo zaspala je.  Mirno. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 14 urami, MARE 65 pravi:

Ja, nekje sem bral pasjo "željo" ko pride konec...Spremljaj me na mojem zadnjem potovanju. Vem, da bo težko zate, ko bom odhajal, a vseeno te prosim, ostani ob meni do konca. Vse je boljše, lažje in varneje, če si ti ob meni. Nikoli ne pozabi, da te imam neskončno rad!

Z Bilom in Tačko sva bila poleg, ko sta dobila svojo "zadnji injekcijo" :cry: , Tačka pa je ponoči za vednko zaspala na svojem ležišču v spalnici med najinima povštroma.   :cry:

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!