Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pred eno uro, RobiRoberto pravi:

Z Bilom in Tačko sva bila poleg, ko sta dobila svojo "zadnji injekcijo" :cry: , Tačka pa je ponoči za vednko zaspala na svojem ležišču v spalnici med najinima povštroma.   :cry:

Z Bilom in RUTI sva bila poleg, ... , Tačka pa je ponoči za vedno zaspala ...   :cry:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tak položaj najina Karma vedno zavzame sama, kadar sva sama na kavču, in s tem naredi dve dobri dejanji naenkrat, in sicer se ona "carta" in uživa, meni pa greje in masira nogi, za moj naslednji "pohod".   ?   :D   :OK:

krm1.jpg.d9f91d704051b12db3c77ff71f3d9f12.jpg

krm2.jpg.9866420e597cc3007b53e4f27c39a3bd.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ninč, ne vem, če se je v "današnjih časih" kaj spremenilo ampak, ko sem še imel psa, so v primeru, da ima pes vsaj malo lovskega nagona, odsvetovali razne "kure" , da ne bi to izvajal "v naravi" na "pravih" .

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, v današnjih časih načeloma pes ve kaj je igrača in kaj je živo bitje.
Če se psi naučijo ločit domače mačke od tujih itd....
Ob pravilni vzgoji in pravilni predstavitvi ostalih živali, ne vidim nobenega problema s plastičnimi kurai itd.
Kljub vsemu je pri psih primarno čutilo voh in plastična kura v njihovem "jeziku" nima kaj prida veze s pravo kokošjo.

Pri psu z močnim plenskim nagonom je treba samo pazit, da mu vsaka bežeča žival ali stvar ne predstavlja plena, ki ga mora nujno dobit.
Predvsem je potrebna in nujna vaja samokontrole.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Odkar je dopolnil 5 let je "dentalni" kunec.  To pomeni, da če ima smolo z zobmi potrebuje mesečno brušenje špic ali pa predolgih kron, če ima srečo, se ta čas podaljša na 4 mesece. No, včeraj je bil spet pri veterinarju. 

Sena poje komaj za vzorec, sicer je to osnovna hrana kuncev, da pojedo toliko sena, kolikor so veliki. Vse ostalo je zgolj dopolnilo....No, je pa k sreči mu teknejo zelišča in regrat, liste lešnika, robide, jablane, trpotec, koprivo. Nekaj sem lani sama poslušila, nekaj moram kupovat. Drugo leto bom pridno sušila sama. 

spacer.png

spacer.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni pet let star kunec že malo prestar za pečico?  Jaz ne bi tako dolgo čakal????

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 urami, Nja pravi:

Odkar je dopolnil 5 let je "dentalni" kunec.  To pomeni, da če ima smolo z zobmi potrebuje mesečno brušenje špic ali pa predolgih kron, če ima srečo, se ta čas podaljša na 4 mesece. No, včeraj je bil spet pri veterinarju. 

Sena poje komaj za vzorec, sicer je to osnovna hrana kuncev, da pojedo toliko sena, kolikor so veliki. Vse ostalo je zgolj dopolnilo....No, je pa k sreči mu teknejo zelišča in regrat, liste lešnika, robide, jablane, trpotec, koprivo. Nekaj sem lani sama poslušila, nekaj moram kupovat. Drugo leto bom pridno sušila sama. 

Kako pa kaj kabli? Moj sin je pred leti imel zajčka in je pogrizel vse kable, razen napajalnih, (internet, TV, zvočniki,...)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bigl po opravljenem osnovnem tečaju poslušnosti (by Pinterest).   :OK:

Našega Bila še vedno zelooo pogrešammm.   :cry:

bigl.thumb.jpg.bc899b6cc5a7629b6946f8ac05089976.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!