Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

JJJOoooojjjj kok je Kras luštkaaann!!! cuker mali... bi ga kar imela!!!

Res je cukerček. Pa da ne bo pomote - samo do domačih. Do neznancev pa je kraško-nemški mešanček oster, kot britev. Brez izjem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOO jst bi bila izjema.... ker me imajo živali full rade..... to baje čutijo ljubezen.... sej bi rabila čas... ampak nakoncu bi mu lahko vse delala... garantirano.

Tako sem delala kar pol meseca skoraj vsak dan z enim pittbulom, ki je bil elergičen name, ker sem imela vonj po mojem psu.... na koncu sem ga lahko ob steno metala... pa je samo z repom mahal... pa hotel še.... :? :D :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj to pomeni? Ali je agresiven kar tako (tudi do prijaznih neznancev) ali pa samo upravičeno, po potrebi?

Psa imamo pač kot čuvaja. Ko je hiša prazna, Kras ne pozna prijateljev. Prosto teka po celi parceli in pridno skrbi, da nikomur ne pride na pamet, da bi preskočil ograjo. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

OOOO jst bi bila izjema.... ker me imajo živali full rade..... to baje čutijo ljubezen.... sej bi rabila čas... ampak nakoncu bi mu lahko vse delala... garantirano.

Tako sem delala kar pol meseca skoraj vsak dan z enim pittbulom, ki je bil elergičen name, ker sem imela vonj po mojem psu.... na koncu sem ga lahko ob steno metala... pa je samo z repom mahal... pa hotel še.... :? :D :wink:

Seveda. Kras ima fazo _spoznavanja_ sicer dolgo, pa vedno mora biti kdo od domačih zraven, da ga miri in mu "razlaga". Sem pa zelo skeptičen, da bi lahko kdo kar tako sam, brez pomoči domačih pridobil njegovo prijateljstvo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne ne ne.. v samem štartu moram imeti pomoč lastnika... da mu pokažeš, da sem jaz ok.. in da ni nič narobe, če sem zraven... naprej delujeva lahko sama..... ko se me razveseli, oz. me vsaj ne napizdi, ko pridem... psihologija živali ....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mlajša hči mi je danes-za konec pouka-iz šole prinesla skakača-puščavsko miš-a jo mogoče kdo rabi ?

dam poceni še rdečevratko Srečka ...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pri nas imamo pa po ta novem pri hiši netopirje! Horjulčica sicer na veliko zapira okno od kopalnice, da se po tuš kabini ne obešajo, meni se pa zdijo superca. Live & let live.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dam poceni še rdečevratko Srečka ...

a si preprilčan da je Srečko in ne Srečka :?:

btw...kolk je velka :?:

je Srečko ker te pogleda ko zavpiješ Srečko-na Srečka ne reagira-velika je cca.13 cm,vendar jo dam samo v kombinaciji z puščavskim skakačem,ki sem ga moral kupiti v petek ...

Šifra:ŠENKAM PONOČI,KO OTROCI SPIJO...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dam poceni še rdečevratko Srečka ...

a si preprilčan da je Srečko in ne Srečka :?:

btw...kolk je velka :?:

je Srečko ker te pogleda ko zavpiješ Srečko-na Srečka ne reagira-velika je cca.13 cm,vendar jo dam samo v kombinaciji z puščavskim skakačem,ki sem ga moral kupiti v petek ...

Šifra:ŠENKAM PONOČI,KO OTROCI SPIJO...

A krdelo novorojencev si pa pomotoma pozabil.....al je to kao kupiš enega dobiš 10 :smilecolros:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

je Srečko ker te pogleda ko zavpiješ Srečko-na Srečka ne reagira-velika je cca.13 cm,vendar jo dam samo v kombinaciji z puščavskim skakačem,ki sem ga moral kupiti v petek ...

Daj skakača k Srečku (da se spoznata), pa bo en problem manj :oops: , pa še malo suhih rakcev boš prihranil - seveda se šalim. Tudi sam imam (no imamo jih vsi, samo jaz moram skrbeti zanje), psičko, mačko, tropske ribice, rdečevratke, na balkonu pa parkira še netopir, za katerega sicer ni treba skrbeti, razen kadar ga ulovi naša feniks domestica :? .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo pri nas imamo pa po ta novem pri hiši netopirje! Horjulčica sicer na veliko zapira okno od kopalnice, da se po tuš kabini ne obešajo, meni se pa zdijo superca. Live & let live.

Srecnez - men so netopirju hudo-full lustkani... Taki, kot bi Pupa rekla, cukrcki...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Srecnez - men so netopirju hudo-full lustkani... Taki, kot bi Pupa rekla, cukrcki...

Yap, jih zvečer gledamo, ko se na hunt spravijo. Potem pa najraje kakšen zaluta v kopalnico, pa se za kabino obes. Po mojem blefira, k'se mu ne lub it mušice lovit. Kekšen mulac verjetno. Potem pa Horjulčica stopi v kopalnico, prižge luč pa: UUUAAAAAAAAAAIIIIIIIII!!!

Mi ostali pa v krohot. Je luštn, je!!

LP HHV

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cistokrvni mesanec Jaka... :lol: in 3 tavelike in (prste stran Einherjer :evil:) 3 cisto mejckane luskane debeluskaste muce... 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Doma imam kodrico Winny in morskega prašička Bineta. Podobnost med njima: oba sta bela in približno enako težka. :) LP iz Dubrovnika

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa pajke,ki se sprehajajo sem ter tja po hiši,v tem času pa tudi kakšna mravlica pride na obisk,pa še kakšna miš bi se našla. :)pa muha in osa.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz imam pa pajke,ki se sprehajajo sem ter tja po hiši,v tem času pa tudi kakšna mravlica pride na obisk,pa še kakšna miš bi se našla. :)pa muha in osa.

... zvecer pa se kaksna kresnicka uleti, da o komarjih ne govorim... :twisted: :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz pa sem imel ko sem bil mali macko ( :cry: avto), pol zlate ribice (samomor :cry: ) in na koncu velikega in cupavega bobtaila (rak in starost :cry: ). zdaj bi z veseljem imel leva, psa, kaco, piranje, krokodila (kaksnega manjsega) in medveda. ampak ker imam premalo casa, da bi se z zivaljo ukvarjal 100% (in zakonskih omejitev :wink: ) rajsi nimam nic.

sem pa zato toliko bolj vesel ko dobim moznost "nadlegovat" kakega psa ali kaj podobnega ker pogresam mojega :cry: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Naj še jaz predstavim moja dva distrojerja in sicer sta to 9 mesečna boxerčka (parček). Sta prava klovna, prisrčna in ful cortig. V glavnem pravo veselje, to je lepši del življenja z njima. Drugi del je pa bolj uničevalski kot ne. Vse kar ni prilepljeno ali pribito onadva predimenzionirata in silirata :evil: , da ne omenim še vrta, Picasso bi bil navdušen :D.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 mesecev pozneje...

No, dejmo - vsi, ki imate doma pse, mačke, pitone-udave (Einherjer), pa še kdo ---> tule je prostorček, kamor lahko nalimate slikico in obvezno kakšne podatke (vsaj ime) svojih hišnih ljubljenčkov... Pa ne mi tukaj svojih partnerjev omenjat :twisted:

No, pri naši bajti so trije:

prva je prišla pred enim letom psička Tara, potem pa še dva bumbarja, ki jima je ime Capi (črnobeli mucek) in Nagaja (črno-tigrasta).

tara.jpgcapi.JPGnagaja.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pr ns doma mamo zaenkrat sam hrcka Puhija; mam pa nazalost sam na racunalniku fotko, pa je ne znam na neta spravt :oops:

drgac se bo pa v kratkem po vsej verjetnosti pridruzu se kuzek (pasme bokser)..

jezesna... sej me je lahko sram (kar me tud posteno je) ampak sm cist pozabila omenit, de mam se zelve rdecevratke (mejdun, k so tko tihe pa ne mors jih po rokah vlacit, pa tko, de kr pozabm, de jih mam!) :oops: :oops: :oops: :? drgac jima je pa ime Žuža pa Žoža :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a nismo to temo že imeli odprto res da brez slik ampak bila je:

kobilo Taro, bulmastifko Gildo, mačka Činkija in Micko, muco Defo, en milijon skalark, isto zlatih ribic v ribniku; so še druge, ki pa jih ne vidim.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo imen zaenkrat (slike ne vem kje imam, bom se enkrat slikal)

Lucifer - Python regius - kraljevi piton

Lilith - Boa Constrictor Imperator - Kolumbijska Boa - Navadni Udav

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!