Jump to content
  • Sign Up
  1. bobi1001

bobi1001

2. maus

maus

3. Ninč.

Ninč.

4. Ella

Ella

5. 3nity

3nity

6. VS800

VS800

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• maus
      LAhk da bo, lahk pa da nAU
    • MiNa
      Sem vozil 750 in 850 (praktično enak motor kot 900). Imam pa predhodnika (700) čeprav so na predstavitvenih "reklamah" opevali novega kot, da so iznašli toplo vodo. Še vedno pa je dvocilindraš (ima dve izravnalne gredi) za zmanjševanje (kompenziranje) vibracij. Seveda se še vedno čutijo. Meni so všeč in mi niso moteče težko bi rekel, da je to kaj kroničnega . Tudi karakter agregata samega je nekaj drugačen, ker imitira V90 motor zaradi 90 stopinjske glavne gredi in zaporedja vžiga. Podobne agregate ima tudi Yamaha CP in še nekaj se jih najde... Sicer pa pojdi preizkusit sigurno imajo kakšnega testnega kje...
    • VS800
      LAhk, dau repaLA
    • maus
      Se dogaja, da preprodajalci kupijo motor od aktualnega lastnika, malo priredijo in ga prodajo za mal dražje ... če nisi dovolj hiter
    • izibajker
      V oglasu piše, da je 1. lastnik. To boš preveril iz papirjev, ki ti jih bo trgovec pokazal ob ogledu.... To, da se motor "prodaja že kar nekaj časa" pa bo v prihodnje vse bolj pogosta praksa. Novih motorjev je v izobilju, ogromno lastnikov bi motor najraje menjali za novega na vsake 2-3 leta, posledično je trg rabljenih vse bolj nabasan. Število preprodajalcev je vse večje, pa še zelo radi uvažajo rabljene motorje iz tujine, ker imajo s tem največ profita... Rabljen motor je najbolje kupiti od aktualnega lastnika (ne preprodajalca). 
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!