Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Ob 12. 4. 2018 ob 21:04, VS800 pravi:

At pukažm Pepsi, k je tole tvojo sliko vidla             :lol1:

 

čist po lastniku je ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V BTM veterino v Brežicah lani peljal sterilizirat mojo muco Miško...in so jo ubili....danes peljala tja prijateljica psičko po antibiotik in so jo ubili!

Bi reku,da ime veterina lažno,če le ubijajo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, sesir pravi:

V BTM veterino v Brežicah lani peljal sterilizirat mojo muco Miško...in so jo ubili....danes peljala tja prijateljica psičko po antibiotik in so jo ubili!

Bi reku,da ime veterina lažno,če le ubijajo

aa??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, VS800 pravi:

aa??

Ja kot sem napisal...jz sem noru...ta punca pa pravi,da bo jim zaprla...

O moji Miški sem takrat veliko pisal....

Bila zelo zdrava,za sterilizacijo dal 50eu a ona ni zbudila iz narkoze....znoru sem...

Danes pa peljela psičko po antibiotik psičko VBM v centru Brežic in psička poginila...

Tu so debili...zato jz vem,da bom pljunil veterinarko v obraz,ko jo srečam!Tja pa si jz nisem upal takrat iti(šla moja),ker si nisem želel iti v zapor!V bistvu niti zdaj ne upam tja....Pogrešam mojo miki Miško...

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, sesir pravi:

Ja kot sem napisal...jz sem noru...ta punca pa pravi,da bo jim zaprla...

O moji Miški sem takrat veliko pisal....

Bila zelo zdrava,za sterilizacijo dal 50eu a ona ni zbudila iz narkoze....znoru sem...

Danes pa peljela psičko po antibiotik psičko BTM v centru Brežic in psička poginila...

Tu so debili...zato jz vem,da bom pljunil veterinarko v obraz,ko jo srečam!Tja pa si jz nisem upal takrat iti(šla moja),ker si nisem želel iti v zapor!

Kr napiš kaj je to točno za ena klinika!!  nek se zna!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

5 minutes ago, sesir said:

Spletna stran pa ni slaba. Profi! :)

No, žal mi je za tvojo Miško, ampak dejstvo je, da je vsaka narkoza RIZIČNA in NI GARANCIJE, da se bo žival zbudila (enako velja za človeka, zato pa moraš podpisati cel kup papirjev, s katerimi se medicina odvezuje vseh odgovornosti), zato mi je čudno, da te na to ni opozorila. Res pa je tudi, da so to zelo redki primeri. Naša je bila ene petkrat pod narkozo, pa je vse preživela in je čisto normalna, kolikor se za dobermana to sploh lahko reče, ker to je zatežen pes, da mu ni para. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem takrat kontaktiral vse živo...javilo se več ljudi...nekaterim so preživele...absolutno pa se norca delajo saj smo morali urediti prevoz,ker bila moja v službi in priti po spečo muco...pri njih praksa prevzeti spečo žival...če bi jim želel zapreti bi moral peljati truplo v Lj na obdukcijo...ki ni poceni...jz pa hočem imeti svoje živali doma pokopane...zelo,zelo rad imam živali...one pa mene...

Mačka ubijejo....na računu pa piše sterilizacija in ne evtanazija!

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj Tiger bil v petek tepeni...pravkar dobu v naročje od veterinarja....še napol pančka

IMG_20180418_112505.jpg

IMG_20180418_112758.jpg

Popravljeno . Popravil sesir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vedno kadar se vrnem domov, pogrešam Bila, da bi pritekel k meni in me pozdravil ... :cry:

pict2940.jpg.589c74b281475b4e5d563780959a4370.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prva roštiljada letos: poleg piščančjih nabodal in čevapičev (niso na sliki), še svinjska vratovina v marinadi. Božansko, mehka, kot putrček. Še obvladam peko. :worship: @VS800, ne me kregat, tvojega pujseka sigurno ne bi pojedel, je preveč simpatičen za na žar :lol1:

IMG_6410.jpg

Popravljeno . Popravil Kawalir
  • Všeč mi je 2
  • Haha 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 minutami, Kawalir pravi:

Prva roštiljada letos: poleg piščančjih nabodal in čevapičev (niso na sliki), še svinjska vratovina v marinadi. Božansko, mehka, kot putrček. Še obvladam peko. :worship: @VS800, ne me kregat, tvojega pujseka sigurno ne bi pojedel, je preveč simpatičen za na žar :lol1:

IMG_6410.jpg

Teno si falil...njam,njam bo prava.  

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Kawalir pravi:

Prva roštiljada letos: poleg piščančjih nabodal in čevapičev (niso na sliki), še svinjska vratovina v marinadi. Božansko, mehka, kot putrček. Še obvladam peko. :worship: @VS800, ne me kregat, tvojega pujseka sigurno ne bi pojedel, je preveč simpatičen za na žar :lol1:

IMG_6410.jpg

Temo s falu..... tole je za u njam njam....razn ce je žar tvoj domaci ljubljencek.....:lol1:

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Kawalir pravi:

Prva roštiljada letos: poleg piščančjih nabodal in čevapičev (niso na sliki), še svinjska vratovina v marinadi. Božansko, mehka, kot putrček. Še obvladam peko. :worship: @VS800, ne me kregat, tvojega pujseka sigurno ne bi pojedel, je preveč simpatičen za na žar :lol1:

IMG_6410.jpg

Neki švoh zgleda tole use skp                 :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

11 minutes ago, VS800 said:

Neki švoh zgleda tole use skp                 :lol1:

To je samo prva runda, potem so bili še čevapiči. :D Švoh zgleda, ker je žar precej velik, kaj čem. :blush:

Kako naj pridem do klobase? Kakšna ideja? :lol1:

 

 

IMG_0922.jpg

Popravljeno . Popravil Kawalir
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!