Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

nešteto bacilov, bakterij, kakšen virus, mušice...nimam slik :oops:

aja, eno pa mam, sam ni moja domača muha, z njo sem se spoznal na planinarjenju :D normal_moja%20muha.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pr nes doma zaenkrat kraljuje hrček Mitko. Slike še pridejo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam enga mačka, ki je včasih tečen kot pes. Ime mu je pa Elvis. Zakaj tako ime, vam bo pa jasno, ko kakšno slikco gor prlimam. (je čist bel, zmeraj bolj debel, zmeraj bolj razvajen in kar naprej tuli - kakšna asociacija??? :lol: )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst mam enga mačka, ki je včasih tečen kot pes. Ime mu je pa Elvis. Zakaj tako ime, vam bo pa jasno, ko kakšno slikco gor prlimam. (je čist bel, zmeraj bolj debel, zmeraj bolj razvajen in kar naprej tuli - kakšna asociacija??? :lol: )

He, he pa si mu kupila tisto knjigo LuCy ??

Sam imam pa papagaja Jakata. Je še dojenček, saj ima šele 6 mesecev. Pravim mu kljunata "flekserica", saj uniči vse kar mu pride pod kljun. Drugače je pa vrste Sivi jako.

busa

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Papagaj Majky.......nobenega ljubkovalnega imana......butast ptič,ki ne dela druzga k serje in svinja vse okoli sebe........................pa še za rižoto ga je premal,da bi ga vsaj za nekaj koristnega porabil!!!!!! :D :D :D :D :D :D :D :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest mam pa že skoraj en živalski vrt:

5 mačkonov: Pubi, Frodo,Xena,Lala, Orko

2 psa, pasme nemški ovčar: Lux,Ben

slikic mam kar veliko ampak jih ne znam gor spravt.... :roll: :?

dr.looney :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

SymRu lustkani mucki :)

Jz doma zal nimam nic mela sm zlati ribci sam mi ju je sosed pokoncal ko se je z njima igral ko je s kuhalnico notr lazu (smrk)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ravno časa za živali,zato pa je v kotu vedno kakšen pajk,pa da ne pozabim omenit sosedovega petelina Markota,ki me vsako jutro že pred šihtom zbudi.Enkrat mu bom kar glavo odtrgala,al ima gdo boljši predlog kako se ga znebim,hudiča tečnega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nimam ravno časa za živali,zato pa je v kotu vedno kakšen pajk,pa da ne pozabim omenit sosedovega petelina Markota,ki me vsako jutro že pred šihtom zbudi.Enkrat mu bom kar glavo odtrgala,al ima gdo boljši predlog kako se ga znebim,hudiča tečnega.

Najbolš, da ga v kaki juhi skuhaš, sosedu pa rečeš, da ga je ptičji abuh nesel :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa ne smem met domačih živali :cry:

Ti svetujem bolhe al pa uši. Preden bojo starši opazli, da maš nove ljublenčke, jih bo že tolk, da se jih boste težko znebil........ :D :D :twisted: :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jest pa ne smem met domačih živali :cry:

Ti svetujem bolhe al pa uši. Preden bojo starši opazli, da maš nove ljublenčke, jih bo že tolk, da se jih boste težko znebil........ :D :D :twisted: :twisted:

Alla

a to govoriš iz lastnih izkušenj?? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a to govoriš iz lastnih izkušenj?? :D

Ne.........jaz mam za hišnega ljubljenčka psa brez bolh in uši........Je čist dost za vzdrževat, kaj več bi že težko finančno zmogla..... :D :D :twisted:

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Opa jst mam pa doma enga mišfrderberja - macko Gizelco pa psičko Mišo .(preverjeno, laja tudi, ko ni elektrike)

Drgac pa tuki v Ljubljani pa ne smem imet nic , razn ko sm bolan takrat fasem kasno muco pa se tista se ne pusti bozat, je raj na toplem v nosu.

:twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted: :twisted:

Aja slik pa se nimam

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej "buhe" niso ravno drage za vzdrževane, privošči kakega kolega ali celo družino kolegov svojemu psičku :wink:

baje da ne človeka ne marajo hodit :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa sej "buhe" niso ravno drage za vzdrževane, privošči kakega kolega ali celo družino kolegov svojemu psičku :wink:

baje da ne človeka ne marajo hodit :D

Moj pes je blazno asocialen in ne mara met svojih ljubljenčkov. Še mene ma včasih polhn kufer...... :? :D :D

Alla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je pa moj pes, nekatere so slikane pri nasem vikendu :) Pa mal je se zrasu, takrat je bil mladenic, zdej pa je leto starejsi 8)

vik4.jpg

koca-vik2.jpg

koca-vik3.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vik4.jpg To je pa moj pes VIK :)

kak je lep :twisted:

BTW: jst ga ne vidm :oops:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozabu da geocities ne dovolijo sharinga....cak 5 min dam na drug server :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!