Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Poznam!  Včasih so potrebni res restrektivni ukrepi. Ravo sedaj smo imeli v tečaju psa, kateri bi raje umrl, kot pa sustil rokavico. Nemški ovčar je držal rokavico deset minut obešeno na drevo, ker ga sami nismo mogli držati v zraku. Hoteli smo videti, koliko časa bo vztrajal. 

  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1 hour ago, The Lakl said:

Poznam!  Včasih so potrebni res restrektivni ukrepi. Ravo sedaj smo imeli v tečaju psa, kateri bi raje umrl, kot pa sustil rokavico. Nemški ovčar je držal rokavico deset minut obešeno na drevo, ker ga sami nismo mogli držati v zraku. Hoteli smo videti, koliko časa bo vztrajal. 

In, kako ste resili? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 minutami, ukica pravi:

In, kako ste resili? :) 

Bodečka!  Ni druge. Vedno bolj je postajal vztrajen. Lastnik je že skoraj obupal.  Ampak je pes pravi lisjak. Z bodečko sedaj na komando spusti rokavico. Brez bodečke si jo pa privošči. Točno ve, kdaj jo ima in kdaj mu jo samo obrneš. ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

3 minutes ago, The Lakl said:

Bodečka!  Ni druge. Vedno bolj je postajal vztrajen. Lastnik je že skoraj obupal.  Ampak je pes pravi lisjak. Z bodečko sedaj na komando spusti rokavico. Brez bodečke si jo pa privošči. Točno ve, kdaj jo ima in kdaj mu jo samo obrneš. ;)

Mja. Jaz sem dolgo casa odlasal, ampak sta me marker in trenerka prepricala.

Poslusnost pa se zmeraj delava na pozitivno motivacijo :) 

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moja primerjava med zlatim prinašalcem, labradorcem, samojedko in avstralci.

Prvim trem sem enkrat povedala, zapomnili so si do konca življenja. Napr.  hrano od muc se ne tika. In se ni taknilo, nikoli! Pa so bili briketi podnevi in ponoči v skledicah. Nezahtevni, nevsiljivi psi, kot da jih ni!

A avstralca.........idemo, idemo! Spomin od zlate ribice!

Samo, da se dogaja, drugo sploh ni pomembno! Pa če stokrat nekaj prepovem, pa kaj potem...........

Zato pa sta fenomenalna za delat karkoli, samo da se nekaj počne! Pa tudi če v gozdu zlagat storže v košaro, pazit na koze, čuvat hišo, delat trikce, vaje poslušnosti, iskati predmete, potovati z mano skozi vrata, stokrat na dan..........

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 38 minutami, Alla pravi:

Malenkost smo razvajeni :rolleyes::wub:

kok si jogurt  ?

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob ‎4‎. ‎07‎. ‎2019 ob 21:30, KARMEN1 pravi:

Moja primerjava med zlatim prinašalcem, labradorcem, samojedko in avstralci.

 

Imel dve Appenzelerki. Prva, Heidi, rodovnik, v mali šoli, pa  potem še en tečaj...glupa in žleht psica do amena. Sicer, na svoj način pametna, ubogljiva znotraj bajte, brez zunanjih dejavnikov. Zunaj..."dizastr". Brez povodca skozi gozd...ni šanse...je preganjala vse živo, dokler je imela še moči.Vsake toliko časa skok čez živo mejo in "gremo mi po svoje". Enkrat vpričo mene preskoci ograjo, se zapodi do kurnika, slabih 100 metrov nižje po ulici...jaz takoj šprint za njo...je bil že masakr. V pol minute je poklala 5 kur. Tašče ni prenesla niti pod razno (veeelik plus)..

Naslednica kot dan in noč. Nobenega posebnega učenja, tečaja ni videla...ampak samo  povem, pokažem...že kapira. Pa nikoli, ampak res nikoli ne presliši zvoka, ko se odpira hladilnik.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

MojaMalika prinese pred pol ure prvo "veliko mis"...Ji vzamem in gre in mine15 minut drugo...ji vzamem...in gre...in spet 15 min in prinese odraslega polha....

Moja Malika pravi terminator!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 9 urami, sesir pravi:

MojaMalika prinese pred pol ure prvo "veliko mis"...Ji vzamem in gre in mine15 minut drugo...ji vzamem...in gre...in spet 15 min in prinese odraslega polha....

Moja Malika pravi terminator!

...ti pa nehvaležni hudobec :P...namesto, da bi jo pohvalil in nagradil, ji vzameš plen ?....valda, da ti bo kazala, da te ne j**** in da si ona lahko ujame lih kolilor hoče ?....ali pa si je mislila: "...kolk mora bit ta revež lačn ???"...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 21 minutami, Akito pravi:

...ti pa nehvaležni hudobec :P...namesto, da bi jo pohvalil in nagradil, ji vzameš plen ?....valda, da ti bo kazala, da te ne j**** in da si ona lahko ujame lih kolilor hoče ?....ali pa si je mislila: "...kolk mora bit ta revež lačn ???"...

S tem se strinjam....ker ko prinese miško in mrtvo pusti na pragu zunaj je delezna vele pohval in nagrajena!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!