Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

pred 3 minutami, Akito pravi:

....zna odpirati vrata in predale ...prinašati aport in posebno glasno zavijat ?. Za obične ljudi grdoba od mačka...za nas čudne? ?.....

 

... se vidi, da ste mu večkrat navijali ušesa.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Zivnorc pravi:

... se vidi, da ste mu večkrat navijali ušesa.....

...mu jih ni bilo treba....ni so naravno lepi ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

7 hours ago, Kugelschreiber said:

Par let nobenga vidu, ta tedn pa tri? Od kod pridejo? BiH? Srbija? 

Mislim da je ta vikend razstava v celju?

moj je slovenski :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

51 minutes ago, ukica said:

Mislim da je ta vikend razstava v celju?

moj je slovenski :) 

O uhljih govorim. Zgleda mi mlajši od 21 let ;). Kdaj so prepovedali kupiranje? 98? 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

6 hours ago, Kugelschreiber said:

O uhljih govorim. Zgleda mi mlajši od 21 let ;). Kdaj so prepovedali kupiranje? 98? 

Nimam pojma. Na razstave s kupiranimi uhlji nesmes cca 8 let.. Ce je pes skoten pred tem datumom in kupiran, se lahko udelezi razstave, drgac pa ne. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu tudi vzrejnega ne bi smel dobiti ker je  v vzrejnem za dobije to tudi omenjeno, če smo že pri kupiranju.... Jaz sicer raje kot na razstavah, vidim v športni kinoligiji, reševanju, obediencu...in uhate, repate (so tudi bolj okretni), da o fantomski bolečini ne bi, pa kak artritis...pa lahko se razpreda na dolgo in široko. 

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, Akito pravi:

...moja starčica?...sicer je ne razumem najbolje...doma ji pripravim bazen za uživanje in čofanje v vodi...ji pokažem..pa samo vzvišeno pogleduje "the thing"...ona že ve kaj je fajn?...

 

20191027_124649.jpg

A je to Črno jezero?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

42 minutes ago, Nja said:

V bistvu tudi vzrejnega ne bi smel dobiti ker je  v vzrejnem za dobije to tudi omenjeno, če smo že pri kupiranju.... Jaz sicer raje kot na razstavah, vidim v športni kinoligiji, reševanju, obediencu...in uhate, repate (so tudi bolj okretni), da o fantomski bolečini ne bi, pa kak artritis...pa lahko se razpreda na dolgo in široko. 

Dokler bo Zidar bo tako. Ko nebo ga bom vzel v SRB in ce bi zelel narediti vzrejnega bi sel dol.

Obedience me ne zanima. Poznam pa na resevanju kar uspesno dobermanko.. je dobra. 
 

Ja res je, da se debatirati. Isto kot zakaj imamo v EU ze EURO6 normo medtem pa 3/4 sveta uporablja/prodaja motorje z Euro2/3 motorjem? :) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!