Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Karma je zamudila da bi vam voščila vesel in srečen Božič, zato vam že danes vošči lepo in zadovoljno Novo Leto.

IMG_3305.JPG.78a31438c26b5c5a970579f21c20ef60.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Moj moj

0Q0A2410.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Letošnja novost v Idriji.   :worship:

Karma je že dvakrat koristila njihove (njene) usluge:  striženje, čiščenje ušes, striženje noktov in "prhanje".   :worship:

IMG_3368.JPG.7fb0003eefb650ba78fc709aa3a710cf.JPG

IMG_3369.JPG.00af1499f10fdaec818d80534ea32fd2.JPG

IMG_3395.JPG.f64c16c650ab6bd8b459a724280983d3.JPG

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako kakor že pokojnega Bila :cry: in pokojno Tačko :cry: , tudi Karmo :inlove: vozimo na wc na isto zelenico in njene "kakce" z lopetko tudi vedno odstranimo z zelenice, tako da jo odvržemo na breg Idrijce.
Ko sva z Bilom še hodila na najine skoraj vsakodnevne sprehodu, sem imel v žepu vsaj eno ali dve "plastični vrečki", če ga je med hojo Bila kje slučajno "prijelo kakat".   :D

IMG_3780.JPG.7002ae703221ba5af141fcb246ab7df3.JPG

IMG_3777.JPG.2a187322692f639fcb705d1e03e623b2.JPG

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pri nas tudi naredimo podobno, ker pa Idrijce nimamo odvržemo k sosedu. 🫣🫣🫣 
 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Karma nikoli ni smrdela  :worship: , imela je svoj "pasji vonj", danes po prihodu iz "pasjega salona" pa je res dišala :inlove: , kot še nikoli doslej.   :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kužki so bili vedno moji najboljši prijatelji.   :inlove:

S pokojnim :cry: Bilom :inlove: sva prehodila vse bližnje in malo manj bližnje Idrijske okoliške poti :worship: , Karma :inlove: mi pa dela družbo doma :worship: , kjer sem večino dneva sam :blush: , ker je ves čas z menoj na kavču, ob meni :inlove: , ko  jaz pišem na računalnik, ali gledam TV.  

IMG_3930.JPG.c494fcf159246b3394d0a7167709a6fe.JPG

Popravljeno . Popravil RobiRoberto
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res ne razumem....v temi o kofetu limaš svoje kolesarske in peš "ture", pa ne vzameš Karme zraven? Ona ti dela pa družbo samo doma, privoščiš ji samo mini izlete na zunanji sekret?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mogoče boš sedaj bolje razumela.   ;)

Kavalir king charles španjel 

Simpatične oči, ki so poleg kokeršpanjela sama definicija 'pasjih oči' ter veliki ušesi, ki med tekanjem sem in tja plapolajo v zraku ... seveda je govora o kavalir king charles španjelu, ki mu pravimo tudi 'kavč pes'. Gre za mirno pasmo psa, ki je idealen za življenje v bloku tako iz vidika karakterja, velikosti in same podobe, ki očara vsakega, ki ga sreča. Ni ravno dober čuvaj, a ta zgolj zato, ker imajo predstavniki te pasme navadno radi vse in vsakogar okoli sebe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prav....ti že veš.

Jaz pa vem (glede na to, da se nekaj malega ukvarjam tudi s kinologijo), da vsak pes potrebuje malo več gibanja v naravi, kot pa samo scanje in sranje na bližni zaplati trave.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!