Skoči na vsebino

Domači ljubljenčki (živali) :)


Priporočene objave

Nisem!

Alergičen sem le na ljudi, kateri si omislijo domačega ljubljenčka in potem mu onemogočajo normalno življenje. Samo zato, da imajo psa pozabijo na osnovne potrebe. Gibanje, socializacija, igra, svež zrak. Na vse to se pozabi in iz psa naredijo zlato ribico v kozarcu vode. Tukaj pasma ni pomembna. Vsi so potrebni gibanja v naravi.

Saj sam dobro veš. Imaš dobermana. Pes me nikoli ni razočaral-ljudje pa!😜Zato sem včasih tudi raje v pasji družbi🫣

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lajaš tudi tako kot psi...

Lahko rečem, da gladko pretiravaš. Temu psu se vseeno godi verjetno boljše, kot polovici psov v Sloveniji. Polovica psov v Sloveniji je celo življenje zaprta v boxih ali na ketni. Tisti se ti lahko smilijo, tukaj pa ni treba drame zganjat. Pa kolikor je zaslediti iz objav, tega psa ženejo na sprehod tudi njehova žena in hčerka. 

Popravljeno . Popravil mato295
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 50 minutami, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Nisem!

Alergičen sem le na ljudi, kateri si omislijo domačega ljubljenčka in potem mu onemogočajo normalno življenje. Samo zato, da imajo psa pozabijo na osnovne potrebe. Gibanje, socializacija, igra, svež zrak. Na vse to se pozabi in iz psa naredijo zlato ribico v kozarcu vode. Tukaj pasma ni pomembna. Vsi so potrebni gibanja v naravi.

Saj sam dobro veš. Imaš dobermana. Pes me nikoli ni razočaral-ljudje pa!😜Zato sem včasih tudi raje v pasji družbi🫣

Sej se strinjam s teboj, toda Robita poznam in peseku da veliko ljubezni. 

Ostalo ti je Mato napisal. 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bravo👏👏👏 Pogumno naprej. Ko bosta z Karmo sama le vzami eno palico za oporo. Boš videl čez nekaj dni vedenjsko spremembo psa. Dobro za oba bodo ti sprehodi 👏👏👏

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 urami, RobiRoberto pravi:

Moja Vnukimja samo za fotografijo, ker smo se srečali, s Karmo pa približno 3 km, brez pohodnih palic   :worship:

IMG_4804.JPG.a0aece6a3e8c8468e6089b3c0164ce89.JPG

....Robi....   rt te mam...  😜

  • Hvala 1
  • Haha 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Alla pravi:

Takole pa zgleda, ko na 24 urni vaji čakaš, da te pokličejo na akcijo.....

328444648_2948796748598455_1031047208313692858_n.jpg

... jest znam tu kej kdaj pa kdaj zalajat....

... hov... hov... hov.....:P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Robi, še nekaj bi jaz omenil, ker o tem ni bilo dosti govora.

Pes zelo dobro čuti energijo in razpoloženje lastnika. No pravzaprav vseh okrog njega.

In v kolikor smo sitni, tečni, slabe volje, nervozni, jezni itd..to slabo vpliva nanj, ter se počuti ogroženega ali preplašenega..kakorkoli ne počuti se dobro.

Medtem ko mu naša dobra energija daje veselje, igrivost in ubogljivost.

Vem da nismo vedno dobre volje, a preden se posvetimo živalici se je potrebno prisiliti, da odmislimo probleme, ter poskušamo biti umirjeni in skoncentrirani na čas z zverinico.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 54 minutami, RobiRoberto pravi:

Dami, mene Karma zelo umirja, zato se doma tudi ves čas stiska k meni.   :inlove:

Še ti moraš njo :D

Moj "njok" je pozimi (poleti mu je vroče) mel svoj protokol. Zvečer grem Damiju med noge. Ležanje na kavču pa to. Obvezno sem moral narediti gnezdo, da se je on usidral :P.

Pravkar sva s sprehoda..cca 1h za 2km...sva pa prekontrolirala čisto vsako travico :P. Sedaj sledi pavza v svoji kučeti, ob 15.45 bo že drama in čakanje večerje. Le ta je ob 16 uri :D

 

 

20230201_141326_HDR.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 44 minutami, Tedybear pravi:

Za danes je to to....pravi naša (tas)Tara.

 

IMG20230202100644.jpg

IMG20230202100639.jpg

.

:naughty: ... a vaši je tud Tara ime ??? :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 2. 2. 2023 ob 16:29, SAR-Solo Adventure rider pravi:

Vedno vesel in dobre volje🥰

B8C1E16E-51D9-4172-B146-1C46F29E357E.jpeg

Ko Daktari, kdor ve kdo oz.kaj  je to...

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!