Skoči na vsebino

hladilna tekočina


Priporočene objave

Ne vem, če je že odprta ta tema, je nisem najdu.

Namreč imam mali problemčič, med zimo, ko je moj MP3 stal v garaži sem opazil pod mašino majhno lužico :cry: :cry: podobno hladilni tekočini, zdaj pa me zanima, kje se nalije hladilno tekočino v mašino. Nekaj sem že gledal, pa nisem najdu mesta za dolivanje :hmm: :hmm: .

Vnaprej hvala za info

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljen hoyla

mislim da na levi strani armature najprej snameš masko z križnim izvijačem nato prideš do pokrovčka,tu pa ni veliko prostora za prste težko je odviti.

lep pozdrav Mare

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa poglej kje ti pušča :). Mogoč je samo kaka kobjemka odtegnjena, kaka razpokca na cevi,...Najhujši primer, da ti je čez zimo zmrznila in je poču blok - pomoje ni to...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne vem, če je že odprta ta tema, je nisem najdu.

Namreč imam mali problemčič, med zimo, ko je moj MP3 stal v garaži sem opazil pod mašino majhno lužico :cry: :cry: podobno hladilni tekočini, zdaj pa me zanima, kje se nalije hladilno tekočino v mašino. Nekaj sem že gledal, pa nisem najdu mesta za dolivanje :hmm: :hmm: .

Vnaprej hvala za info

LP hoyla

Se ni za hecat samo z dolivanjem hladilne tekočine. Preveri, kje je vzrok. Če imaš na strani, kjer je montirana vodna črpalka, sled hladilne tekočine, bo težava v vodni črpalki - tesnila. Piaggio ima to bolezen. Pri nekaterih se pojavi prej, pri nekaterih kasneje. Meni je naš mojster to napako odpravil pri 18000 km.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!