Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Še zmerom ne morem nehat spremljat tem,ki me več ne zanimajo......prosimmmmm za pomoč... :cry:

Če nimaŠ (pre)več, tistih ki te zanimajo, si zbriŠi vso zgodovino v brskalniku in ti po pobrisalo tudi vse nastavitve za spremljanje tem. Mogoče pa je že dovolj, da pobriŠeŠ samo kukije od MS.

Vsaj pred zadnjo posodobitvijo je to Še tako delovalo.

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če nimaŠ (pre)več, tistih ki te zanimajo, si zbriŠi vso zgodovino v brskalniku in ti po pobrisalo tudi vse nastavitve za spremljanje tem. Mogoče pa je že dovolj, da pobriŠeŠ samo kukije od MS.

Vsaj pred zadnjo posodobitvijo je to Še tako delovalo.

lp

Ma preveč mam unih ki me zanimajo,zato pa to nisem naredil......kaj so kukiji....sem nov na forumu pa ne poznam Še vseh for.....hvala za nasvet in pomoč, :OK:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

kaj so kukiji....

Ja piškoti, ne. ;)

http://en.wikipedia....iki/HTTP_cookie

Če bi pobrisal piškotke od MSa, bi bilo podobno kot, da bi pobrisal zgodovino v brskalniku, vendar le za MS.

lp

P.S Zdaj sem še opazil, da črko 'š' samodejno napiše z veliko?!? :hmm:

EDIT.

P.P.S. No, zdaj pa je ni? :ninja:

Popravljeno . Popravil TBoxer
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

imam malo težavo mimo katere ne znam. Rad bi oddal mali oglas, pa ne gre.

Mi lahko pomagate?. Najbrž je nekaj narobe z mojim profilom.

Lp,

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni,

imam malo težavo mimo katere ne znam. Rad bi oddal mali oglas, pa ne gre.

Mi lahko pomagate?. Najbrž je nekaj narobe z mojim profilom.

Lp,

Nekaj smo popravljali, zdaj bi moralo delati...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni malo smešno, da se lahko sam sebe lajkaš? ;)

post-10572-0-41281100-1331141754.png

+ tega pa se ti tvoj "lajk" prišteje k ostalim. Tako, da če si hočeš dvignat renome, si lajkaš vsak post :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bedasto do konca..... :slap:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

.. da ponovno odpre temo 'Ostalo / Računalništvo / Podarim', ker imam še nekaj opreme, katero bi res raje komu podaril, kot pa da jo peljem na odpad.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
  • 1 mesec pozneje...

pozdravljeni

Prosil bi za pomoč!!Ne vem kaj se je zgodilo,ampak ne morem več uporabljati smeškov,ne prikaže se mi orodna vrstica.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

Imam problem in sicer, pred kratkim sem kupil motor KTM duke 690 III, ki ima elektronsko blokado ( 25KW). Bi mogoče kdo vedel kako se odstrani blokado, oz. poznal nekoga, ki bi lahko to naredil neuradno?

:) hvala za odgovor in lp!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

živjo!

Imam problem in sicer, pred kratkim sem kupil motor KTM duke 690 III, ki ima elektronsko blokado ( 25KW). Bi mogoče kdo vedel kako se odstrani blokado, oz. poznal nekoga, ki bi lahko to naredil neuradno?

:) hvala za odgovor in lp!

mal si me nasmeju .. ampak nič zato ... tukaj so težave z uporabo foruma

poišči si temo motocikli - KTM

http://www.motosvet.com/tabla/topic/15312-ktm-lc8-950-in-990-adventure-s/ ... ali uporabi iskalnik

Popravljeno . Popravil maus
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Prosim za pomoč,včeraj sem objavil post 21.35 v temi Vtisi iz dnevnih voženj 2012,ko vprašam člane foruma ta post vidijo,jaz ga ne.To se je zgodilo večkrat že,včeraj sem ga lahko pogledal v mojem profilu pod objave,danes je pa izginil tudi od tam,viden je bil tudi na vstopni strani foruma,moj nick in kdaj sem ga objavil a spet ko grem v temo kjer sem ga objavil ga ni :cry:

In da se ne bo kdo vžigal,da ga je moderator izbrisal,ni ker ga drugi še vedno vidijo in lajkajo samo jaz ga ne morem videt,in kot sem že rekel,ga ni tudi med mojimi objavami v mojem profilu,kjer je včeraj bil..........

Prosim za pomoč in se vam že v naprej zahvaljujem Lp Sergej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tudi jaz prosim za pomoč! Rad bi popravil - uredil moj zadnji prispevek v temi Vtisi iz dnevnih voženj. Rad bi postavil posnetke na prava mesta in še nekaj malenkosti.

Kako?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Ali je mogoče nastaviti iskalnik, da išče tudi po besedah krajših od treh črk? Osebno me to kar moti, saj ga kar pogosto uporabljam.

Recimo iskanje "Honda NC 700" vrne opozorilo - "Ena ali vse vaše ključne besede so krajše od 3 znakov ali pa ..."

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Uporabiš lahko parameter "site:" na googlu, ki išče samo po določenemu spletišču ... npr.;

"Honda NC 700" site:motosvet.com

--> http://www.google.si...

Včasih se izkaže boljši kot iskalnik foruma.

Vem za to opcijo in jo včasih tudi uporabim.

Ma mi je bolj komot, samo na vrhu strani v iskalnik vpisati iskan pojem, kar v večini primerov, bodimo pošteni, zadostuje.

Opažam tudi, da v veliko primerih, ko kdo kaj išče, sprašuje, itd. dobi nasvet "Uporabi iskalnik", plus ni tako malo enoslednikov, ki imajo dvo-črkovno oznako (NC, VT, NT, DN, VZ, BT, MT, R1, R6... ) in v teh primerih bi bil bolj optimiziran iskalnik dobrodošel.

Skratka, ni to tak problem. Sem samo vprašal, če se da - če se ne, tudi prav.

Popravljeno . Popravil akrobar
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se je "enmu mal odpulil"?

Reklama se mi postavi čez polje za prijavo in se je ne da umakniti. Saj vem da reklame morajo biti ampak malo manj moteče so pa lahko.

lp

Franc

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!