Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

pred 4 minutami, sesir pravi:

Kje se pa to nastavi ko meni piše "car" nekaterim legenda,easy biker itd...

zgoraj desno klikni na sebe (v tvoj mali avatarček), in ko se ti odpre stran imaš v zgornjem desnem delu tvoje slike na motorju opcijo "Uredi profil". Klikneš na to in v prvi vrstici "Naziv člana" vpišeš kar želiš.

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@Codeine, a lahko kaj svetuješ pri temu. Prek tablice Samsung (Android 4.2.2.) mi ne prime, če dam v nekem postu upload fotke. Sem probal naložit fotko iz diska naprave, in tudi preko Google Drive. V obeh primerih mi ne dela. Resolucija fotke je bila nekih 1200x800.

Na ta način mi je kdaj prej to delovalo, zdaj pa spet ne...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ali kdo izmed vas dostopa do tega foruma preko tablice ali smart phona, in ima nameščen operacijski sistem Android 4.2.2. (To se preveri v:  Nastavitve / Sistem / O napravi ).

Če je kdo ga prosim, da se mi oglasi preko PM.

Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ob 18. 4. 2017 ob 11:46, izibajker pravi:

@Codeine, a lahko kaj svetuješ pri temu. Prek tablice Samsung (Android 4.2.2.) mi ne prime, če dam v nekem postu upload fotke. Sem probal naložit fotko iz diska naprave, in tudi preko Google Drive. V obeh primerih mi ne dela. Resolucija fotke je bila nekih 1200x800.

Na ta način mi je kdaj prej to delovalo, zdaj pa spet ne...

Pravijo, da bi moralo delati. Sam pa na žalost ne morem poskusiti, ker trenutno nimam dostopa do nobene naprave, ki bi sploh imela naložen Android v kakršnikoli obliki :(.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Pravijo, da bi moralo delati. Sam pa na žalost ne morem poskusiti, ker trenutno nimam dostopa do nobene naprave, ki bi sploh imela naložen Android v kakršnikoli obliki :(.

Sem vprašal tudi v temi "Težave". Upam, da se mi bo javil kdo, ki ima isto verzijo Androida kot jaz, pa da se konkretno z njim pomenim...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V bistvu dela tudi v Chrome, sam stisniti je treba osvežitev strani, da na novo naloži spremenjene CSS stile. Pa ne samo za forum ampak tudi za celoten motosvet, ker so bili spremenjeni.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Codeine pravi:

V bistvu dela tudi v Chrome, sam stisniti je treba osvežitev strani, da na novo naloži spremenjene CSS stile. Pa ne samo za forum ampak tudi za celoten motosvet, ker so bili spremenjeni.

isto ostane, tudi če F5 stisneš oziroma osvežitev, ko naloži ozadje, zdrma

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Snecer pravi:

isto ostane, tudi če F5 stisneš oziroma osvežitev, ko naloži ozadje, zdrma

Zagotovo dela. Glej pripeto sliko... F5 še ne pomeni, da naj brskalnik ponovno naloži stran s strežnika. Poskusi CTRL + F5

 

Screen Shot 2017-04-27 at 17.20.51.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam naslednje vprašanje za @Codeine, admina.

Nekaj časa nazaj je bila v nekem postu tudi fotka, sedaj pa so samo te cifre. Tule spodaj prilagam kopijo enega takega primera. To sem že tudi prej kdaj opazil. Očitno je avtor neko fotko na ta naš forum linkal iz fb-ja, pa me zanima, zakaj se včasih to potem kar izgubi.

 

15242000_10154792831565283_2103521611066

 

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 uro, izibajker pravi:

Imam naslednje vprašanje za @Codeine, admina.

Nekaj časa nazaj je bila v nekem postu tudi fotka, sedaj pa so samo te cifre. Tule spodaj prilagam kopijo enega takega primera. To sem že tudi prej kdaj opazil. Očitno je avtor neko fotko na ta naš forum linkal iz fb-ja, pa me zanima, zakaj se včasih to potem kar izgubi.

Saj piše na linku... kjer naj bi bila slika.

The link could not be embedded because scontent-frt3-1.xx.fbcdn.net does not allow embedding of that image. oz. URL signature expired.

Na slike, ki niso na našem strežniku nimamo nobenega vpliva. Edina rešitev je, da onemogočim linkanje na zunanje slike, kar bom tako ali tako moral narediti, ko se spravimo na HTTPS.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 18 urami, Codeine pravi:

Zagotovo dela. Glej pripeto sliko... F5 še ne pomeni, da naj brskalnik ponovno naloži stran s strežnika. Poskusi CTRL + F5

 

 

Meni tudi Ctrl + F5 ne razširi Motosveta ... :blush:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
Ob 28. 4. 2017 ob 12:16, RobiRoberto pravi:

Meni tudi Ctrl + F5 ne razširi Motosveta ... :blush:

No, zdajle pa imam sam podobno napako in je težko klikat. Bemti reklamo od Mišelina :angryrant1:.

Pamahajte prosim :cry:. Pa ne takole -> :yea1:.

 

Ajd!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ne dela  ctrl+f5 , razširi za trenutek potem pa reklame spet prekrijejo robove MS .......mogoče še kakšna rešitev ?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Imam naložen Adblocker in sploh ne vem kaj so reklame in o čem se tukaj govori. m03120.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred eno uro, Alla pravi:

Pa dobro, kaj je to? 2 dni OK, potem pa spet ta reklama pol prekrije?! In noben Ctrl + F5 ne pomaga

Ker ne gre drugače, kot pa da vklopim in v "živo" iščem kaj je narobe. Jebi ga, pač delam to, takrat ko imam čas.

  • Všeč mi je 2
  • Hvala 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 33 minutami, Quest pravi:

Imam naložen Adblocker in sploh ne vem kaj so reklame in o čem se tukaj govori. m03120.gif

Hvala. Upam, da se ne ne boš čez dva dni razburjal zakaj ni tega ali onega, zakaj dela stran tako počasi itd.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Alla pravi:

No, saj zdaj spet čudežno dela.....

Ne dela, poglej glavo in nogo strani. Pri nadgradnji iz  4.1.9.12 na 4.1.9.13 so nekaj spremenili v temi in do hudiča ne najdem kaj. Jebi ga, nimam pa časa cel dan iskat kaj je narobe.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, Codeine pravi:

Hvala. Upam, da se ne ne boš čez dva dni razburjal zakaj ni tega ali onega, zakaj dela stran tako počasi itd.

Brez skrbi ne bom. Kdor takle forum rihta ima polne roke dela in mu razburjeni forumaši ziher niso v pomoč. Zato kapo dol vsem, ki zadeve rihtate in nam omogočate druženje in izmenjavo informacij. t2728.gif

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!