Skoči na vsebino

Težave


Priporočene objave

Naslovna slika v profilu se mi prikaže, potem pa izgine..kje je keč? :cry:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, DAMI34 pravi:

Naslovna slika v profilu se mi prikaže, potem pa izgine..kje je keč? :cry:

:( uraden odgovor za tole napako...

The patch won't fix the issue for you if you've already upgraded to 4.4.3. We included it in the patch so that upgrades from that point on will not have the issue.

If you have this issue, then I'm afraid you'll have to wait for the next version.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, izibajker pravi:

Se pravi, te nastavitve so sistemske. Kar pomeni, da si jih individualni člani ne moremo po svoje nastavljat?

Res je. Tako je nastavljeno že privzeto, tako, da nikoli nisem niti spreminjal privzetih nastavitev.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 25 minutami, Codeine pravi:

:( uraden odgovor za tole napako...

The patch won't fix the issue for you if you've already upgraded to 4.4.3. We included it in the patch so that upgrades from that point on will not have the issue.

If you have this issue, then I'm afraid you'll have to wait for the next version.

i will wait :P

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 2 urami, Codeine pravi:

Res je. Tako je nastavljeno že privzeto, tako, da nikoli nisem niti spreminjal privzetih nastavitev.

Potem pa predvidevam, da se je to zgodilo ob kakšnem zadnjem upgrade-u.

Se spomnim, da je tista komanda imela včasih naziv "Spremlja vsebino", enkrat pa se je to spremenilo (in tako je tudi sedaj) v "Upravljanje spremljane vsebine".

Nekih 25 tem sem imel na tisti listi, ki sem jim sledil. In nekatere so bile neaktivne tudi več kot 90 dni, pa vseeno niso avtomatično izginile, kot sedaj narekuje ta privzeta nastavitev.

To bom pogrešal, ker so mi bile tiste teme zanimive čisto iz praktično - uporabnih razlogov za kdaj v prihodnje...

 Ni problema. Jih bom ob priliki že kje našel pa arhiviral na kak drug način...

Popravljeno . Popravil izibajker
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bom kar tule zapisal, in sicer imam problem v anketi, ko lahko član odgovori samo na eno vprašanje, na vsa 4 pa ne more. Baje tudi če nekdo pogleda, kako je bilo glasovanje (kdo je kaj glasoval) avtomatsko ne more več glasovat.

sem naredil novo anketo, upam, da bo štimalo sedaj, kaka je opcija da glasovalec odgovori samo na posamezno vprašanje, na ostala pa kasneje?

In kaka je opcija da lahko spreminja svoje glasovanje?

Fajn bi bilo če to obstaja ali pa je moč urediti.

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

mi lahko kdo pove zakaj se meni vedno prikaže popolnoma bela slika ko zamenjam stran npr. iz 62 na 63. K pa osvežim pa normalno dela.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 3 urami, Xebec pravi:

V objavljenem malem oglasu ob izbrani opciji 4 taktni motor v objavljenem oglasu kaže kot 2 taktni.

Huh, pa res. Popravljeno. Hvala za opozorilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V kateri koli temi ne morem s puščico v naslednjo ali v prejšno stran ... samo zadnjo stran v temi mi pokaže ... :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 urami, Grut pravi:

V kateri koli temi ne morem s puščico v naslednjo ali v prejšno stran ... samo zadnjo stran v temi mi pokaže ... :hmm:

Popravljeno.

Hvala za opozorilo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
pred 5 urami, GeeSXer pravi:

forum imam nastavljen na   Nova vsebina od mojega zadnjega obiska , sedaj pa so se mi naenkrat začeli prikazovati sami stari albumi iz galerij??? in zraven piše motosvet.com je dodal fotografije v album galerije.

sami stari albumi!  zelo stari. 

Zakaj?

 

meni isto že cca teden dni, nič nisem spreminjal nastavitev - to je kar nadležno....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To sem jaz že vprašal Codeina, je rekel da zaradi nekih sprememb se albumi premeščajo in zaradi premestitve zazna kot spremenjeno vsebino.

50% razlage sem že pozabil ampak mislim da bistvo je ta pravo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sem si te teme, ali albume, označil kot:

"označi kot prebrano" in je mir

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvariš si novi tok vsebine -> pod vrsta vsebine izbereš Forum -> shraniš ->  novo ustvarjeni tok vsebine označiš kot privzet ...

... in ti prikazuje samo forum brez galerij slik ... :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Albumi so premeščeni. Tako, da se bodo sedaj pojavili samo na novo dodani/ustvarjeni albumi oz. albumi z na novo dodani slikami.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Umirili bi se lahko vsi po vrsti!

Vsako temo, katero začnem brat, kmalu napadejo eni tri ali štiri virusi, ki tekmujejo, kdo bo ostal zadnji v igri ?.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 17 minutami, basbas pravi:

Ali bi lahko  tega moderatorja Dami 34 malo umiril!

Konkretno kje?

pred 12 minutami, KARMEN1 pravi:

Umirili bi se lahko vsi po vrsti!

Vsako temo, katero začnem brat, kmalu napadejo eni tri ali štiri virusi, ki tekmujejo, kdo bo ostal zadnji v igri ?.

Ne vem če vsako, ker se trudim držati čiste teme, z izjemo nabijaških.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dami, če se trudiš držati teme, nikoli ne piši ničesar o komentatorjih in odgovarjal le na podatke v temi (velja tudi za druge).

Prvi, ki se bo držal tega, ne bo dobil na gobec.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 12 minutami, DAMI34 pravi:

Konkretno kje?

Ne vem če vsako, ker se trudim držati čiste teme, z izjemo nabijaških.

Ni letelo nate, ampak na splošno.........in ne bom jih citirala, ker se debata ne bo nikoli več končala. 

Včasih se mi prav ne da ukvarjat z osebki, ki zapnejo na vsako besedo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 5 minutami, Darko3g pravi:

Dami, če se trudiš držati teme, nikoli ne piši ničesar o komentatorjih in odgovarjal le na podatke v temi (velja tudi za druge).

Prvi, ki se bo držal tega, ne bo dobil na gobec.

ne razumem čisto pointa ampak:

teme o motorjih naj bodo čimbolj o dotičnem mopedu s čimmanj izleti izven naslova

teme o opremi enako

vse ostalo ja malce bolj prosto

+neke 3 teme, kjer je izrazito nabijanje za namen spucanja, ampak še vedno v okviru neke normale in bontona s čimmanj žalitvami, če se da.

načeloma o komentatorjih bolj malo pišem, sem pa velikokrat hudo izzvan, da moram potem vrniti enako ali prositi da se zadeva umiri, al pa brisat.

pa ne smatrat da se komu opravičujem :P ampak pojasnjujem

in da, glavnim žaljivcem občasno pokažem da znam tudi sam zelo dobro žaliti (ampak je brez veze in nepotrebno ter nenormalno...oziroma preveč izi)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@DAMI34

postal si del problema, ki bi ga moral kot moderator resevat: to je prepreciti, da teme zdrsejo v osebno obracunavanje. Cenim cas, ki ga vlagas v moderiranje, vendar obcasno postanes eden glavnih trolov, ki odklanja argumentirano debato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 1 minuto, nejc74 pravi:

@DAMI34

postal si del problema, ki bi ga moral kot moderator resevat: to je prepreciti, da teme zdrsejo v osebno obracunavanje. Cenim cas, ki ga vlagas v moderiranje, vendar obcasno postanes eden glavnih trolov, ki odklanja argumentirano debato.

če veliko zapišem in se ne strinjam z nečem, še ne pomeni da trolam, le tebi se tako zdi, ker se ne strinjaš ali imaš drugačno mnenje. Da pa me skozi žali en in isti človek je pa jasno, da mu bom odgovoril.

In da, so tudi teme za prepucavanje, sem že večkrat povedal, le nestrinjanje bi rad da se zapiše bolj kulturno.

Če bi pa se hotel iti moderatorja v striktnem pomenu besede, verjemi, potem počistim 50% foruma in kaznujem pol ljudi.

To pa žal ni moj način (policaja se ne mislim it, pa tudi časa nimam), imam raje, da nekdo ugotovi, da način ni pravi.

Še vedno se pa moraš zavedati da gre v osnovi za 3 teme, tisti, ki jih ne prebirajo nimajo takih problemov kot si jih zapisal.

Kaj vse počistim, premaknem in uredim, pa žal članom ni vidno in niti se ne mislim hvaliti s tem. Vem da so teme o motorjih dokaj pregledne, ravno tako o opremi, kar je poglavitno, da so potovanja po želji ustvarjalca teme itd itd...in da marsikdo dobi prepotrebne informacije so mi tudi že povedali.

V stop policija, v cestnem nabijanju in še par podobnih temah, se pa ravno ne ubadam kaj preveč s čiščenjem.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!