Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Mohorko

Bi prosil admin-a

Recommended Posts

izibajker
pred 4 minutami, theBill pravi:

Kako in kje se nastavi podpis? Iščem pod opcijami profila, pa ne najdem.

To nastaviš v "Nastavitve računa". In tam je rubrika "Podpis"

sesir
pred 3 minutami, izibajker pravi:

To nastaviš v "Nastavitve računa". In tam je rubrika "Podpis"

Kje se pa to nastavi ko meni piše "car" nekaterim legenda,easy biker itd...

Edited by sesir

izibajker
pred 4 minutami, sesir pravi:

To nastaviš v "Moj profil". Potem klikni "Uredi profil". Pa "Naziv člana"

GoBobi
pred 4 minutami, sesir pravi:

zgoraj desno klikni na sebe (v tvoj mali avatarček), in ko se ti odpre stran imaš v zgornjem desnem delu tvoje slike na motorju opcijo "Uredi profil". Klikneš na to in v prvi vrstici "Naziv člana" vpišeš kar želiš.

Ajd!

izibajker

@Codeine, a lahko kaj svetuješ pri temu. Prek tablice Samsung (Android 4.2.2.) mi ne prime, če dam v nekem postu upload fotke. Sem probal naložit fotko iz diska naprave, in tudi preko Google Drive. V obeh primerih mi ne dela. Resolucija fotke je bila nekih 1200x800.

Na ta način mi je kdaj prej to delovalo, zdaj pa spet ne...

Codeine
Ob 18. 4. 2017 ob 11:46, izibajker pravi:

@Codeine, a lahko kaj svetuješ pri temu. Prek tablice Samsung (Android 4.2.2.) mi ne prime, če dam v nekem postu upload fotke. Sem probal naložit fotko iz diska naprave, in tudi preko Google Drive. V obeh primerih mi ne dela. Resolucija fotke je bila nekih 1200x800.

Na ta način mi je kdaj prej to delovalo, zdaj pa spet ne...

Pravijo, da bi moralo delati. Sam pa na žalost ne morem poskusiti, ker trenutno nimam dostopa do nobene naprave, ki bi sploh imela naložen Android v kakršnikoli obliki :(.

izibajker
pred 1 minuto, Codeine pravi:

Pravijo, da bi moralo delati. Sam pa na žalost ne morem poskusiti, ker trenutno nimam dostopa do nobene naprave, ki bi sploh imela naložen Android v kakršnikoli obliki :(.

Sem vprašal tudi v temi "Težave". Upam, da se mi bo javil kdo, ki ima isto verzijo Androida kot jaz, pa da se konkretno z njim pomenim...

izibajker

Vprašanje za @Codeine.

V nastavitvah "Upravljanje spremljane vsebine" so mi izginile nekatere vsebine, ki sem jih spremljal. Ne vem točno kako niti kdaj se je to zgodilo, ker tega gumba zadnje čase nisem uporabljal...

A je možno morda to kje najdit in nazaj dobit?

Hvala za info in lp

Codeine

Od neaktivnih tem, glede na privzete nastavitve foruma, samodejno odjavi vse sledilce.

Screen Shot 2019-05-08 at 11.13.24.png

izibajker
pred 2 urami, Codeine pravi:

Od neaktivnih tem, glede na privzete nastavitve foruma, samodejno odjavi vse sledilce.

Screen Shot 2019-05-08 at 11.13.24.png

Se pravi, te nastavitve so sistemske. Kar pomeni, da si jih individualni člani ne moremo po svoje nastavljat?

Codeine
pred 3 urami, izibajker pravi:

Se pravi, te nastavitve so sistemske. Kar pomeni, da si jih individualni člani ne moremo po svoje nastavljat?

Res je. Tako je nastavljeno že privzeto, tako, da nikoli nisem niti spreminjal privzetih nastavitev.

izibajker
pred 2 urami, Codeine pravi:

Res je. Tako je nastavljeno že privzeto, tako, da nikoli nisem niti spreminjal privzetih nastavitev.

Potem pa predvidevam, da se je to zgodilo ob kakšnem zadnjem upgrade-u.

Se spomnim, da je tista komanda imela včasih naziv "Spremlja vsebino", enkrat pa se je to spremenilo (in tako je tudi sedaj) v "Upravljanje spremljane vsebine".

Nekih 25 tem sem imel na tisti listi, ki sem jim sledil. In nekatere so bile neaktivne tudi več kot 90 dni, pa vseeno niso avtomatično izginile, kot sedaj narekuje ta privzeta nastavitev.

To bom pogrešal, ker so mi bile tiste teme zanimive čisto iz praktično - uporabnih razlogov za kdaj v prihodnje...

Ni problema. Jih bom ob priliki že kje našel pa arhiviral na kak drug način...

Edited by izibajker

DAMI34

bom kar tule zapisal, in sicer imam problem v anketi, ko lahko član odgovori samo na eno vprašanje, na vsa 4 pa ne more. Baje tudi če nekdo pogleda, kako je bilo glasovanje (kdo je kaj glasoval) avtomatsko ne more več glasovat.

sem naredil novo anketo, upam, da bo štimalo sedaj, kaka je opcija da glasovalec odgovori samo na posamezno vprašanje, na ostala pa kasneje?

In kaka je opcija da lahko spreminja svoje glasovanje?

Fajn bi bilo če to obstaja ali pa je moč urediti.