Skoči na vsebino

Neumne - smešne - zanimive stvari na motociklih


alime

Priporočene objave

Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše :D.

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke :D

20120317170817.jpg

20120317170804.jpg

20120317170759.jpg

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ena izmed neumnih(so služile svojemu namenu tako da ne vem kolk so ble neumne :D ) stvari, ki sem jih videl na motorju so ble točno te legokocke :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa ma to ob strani?

Raketomete??

eh.. kako ne veste ??? ja pa to je futrola za ribiške palce!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale zadeva z LEGO kockami je super. Če pa rabiš še vodotesnost, pa zadevo samo stlačiš v kondom (fajn je, če ni uporabljen).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če ima kdo kakšno sliko motorja oz. če je kdo kaj smešnega, neumnega, zanimivega, iznajdljivega, ... videl na motorju lahko tukaj napiše :D.

Bom podal kar primer iz mojega motorja. No začelo se je tako. Na motorju sem imel nosilec za telefon, ki mi je služil za navigacijo. Ker imam enduro motor in preživim veliko časa na offroudu, se je nosilec naveličal in skupaj s telefonom padel pri 100km/h na cesto. Po čudežu je telefon preživel brez večjih prask. No teden kasneje smo se pa odpravili na enodnevni izlet na Hrvaško. Ker sem iz danes na jutri potreboval novi nosilec za telefon so prav prišle lego kocke :D

Lego kocke so do sedaj preživele 430 km in sem bolj zadovoljen, kot pa z kupljenim nosilcem :D

Tvoj super nosilec sm občudovala prejšnjo soboto na omw-ju v postojni :P fajn si se spomnu!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 7 mesecev pozneje...

Tole bi bilo pa za bolj zanimivo vožnjo sopotnic ... :D

:OK: .. lahko reče .. LEJTE, K SE UZAD VOZM BREZ ROK :lol:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!