Skoči na vsebino

optično friziranje VS. tehnično friziranje


aerox

Priporočene objave

Dobro, zdaj, če maš nevemkak lepo porihtanega, da maš še kake kondomčke gor navešene pa bombončke spredaj, pa špegle zadaj pa nevemkajše, pol je res škoda, da bi ga razsipal. Ampak, če pa daš samo druge barve plastiko pa je itak isti strošek, ker ko se razsipaš dnar pri barvi plastike itak ne igra vloge. Poleg tega, za Aeroxa pride cela plastika manj kot 60.000 sit. Pa cele itak nikol ne zlomiš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Mene ne skrbi tolk za plastiko, če bo počena. Od mojga kolega foter kamot zrihta ves od počene plastike pa do popravljanja zbrušenih ročk 8)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ej, manijak, s ke si ti. De slučajn nimava istga kolega :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jst sm iz Slovenske vasi ta je pri Šentrupertu na dolenjskem Šentrupert pa je ene 10km od Trebnjega.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da je tabol ce u katalogu najdes originalne barvne kode-a kva so tist ene številke (gilera, piaggio ...) po pa neseš h kkšnmu malarju da ti zmeša ... pa mislm da je barvane tut bol kksnmu drugmu majstru pstit razn ce nis sam majstr :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje da je tabol ce u katalogu najdes originalne barvne kode-a kva so tist ene številke (gilera, piaggio ...) po pa neseš h kkšnmu malarju da ti zmeša ... pa mislm da je barvane tut bol kksnmu drugmu majstru pstit razn ce nis sam majstr :)

In kolk bi ti en povprečen majster zaračunal?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja to mene tudi zanima!

samo mene zanima samo za en del plastike za aeroxa, tisti pod zicom ki je siv(na večino aeroxov) na obeh straneh je sivi, levi in desni (logično) :)) no a bi gdo vedo keko približno? ali pa bi se dalo to štrihnt z kakim šprejom?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hehe

ja dež ti ga opere ja :) heh

jaz pa ko se po deži vozim mam vedno celo bundo mokro ker niam blatnika gor :) hehe

no dež pa malo opere tisto "peno" ki je mišlena kot sedež za sopotnika & sprednjo masko! :) hehe

drgač pa ga nikol ne umivam z wapom, ampak vedno prvo pošpricam z šlaufom, potem ga malo z prilom napenim in potem z neki mokri coti to dol pobrišem, nazadnje ga še z suhi coti pobrišem in nalakiram z šprejom za armaturko od avta!

to delo traja 1h in poleti delam to večinoma vsaki dan, ker se veliko furamo na peščenih cestah ob reki Dravi(ne me vprašat kej delamo tam :) ) tak da je skuter vjutro puna umazan, večer pa vsran, in seveda treba spet pucat :( :( :(

a ni mi lahko

:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr lepo rihtaš svojo mašino!!

no mašine glih ne rihtam, jo pa keko teko šparam (3 minutno segrevanje ko je mrzla,........)

drgač pa ga kar lepo pucam pa to

sj skuter ni nek krosar oz. enduro pa to

to je isto kot če maš jugeca koral 55 :twisted: in mercedes s klaso, torej keriga boš bolj pucal??? sj ne rečem da krosar ni tolko vreden kot skutr samo, vseeno krosar je za off-road skutr pa za on-road :) :) :) cesto mislim in torej nesme biti zamazan, pa še dekline se rade gori pelajo če je čisti :) :) :) hehe

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja kr lepo rihtaš svojo mašino!!

no mašine glih ne rihtam, jo pa keko teko šparam (3 minutno segrevanje ko je mrzla,........)

drgač pa ga kar lepo pucam pa to

sj skuter ni nek krosar oz. enduro pa to

to je isto kot če maš jugeca koral 55 :twisted: in mercedes s klaso, torej keriga boš bolj pucal??? sj ne rečem da krosar ni tolko vreden kot skutr samo, vseeno krosar je za off-road skutr pa za on-road :) :) :) cesto mislim in torej nesme biti zamazan, pa še dekline se rade gori pelajo če je čisti :) :) :) hehe

Z mašino sm mislu na celoten skuter.

No mogoče sem se res mal narobe izrazu.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dobro no to niso ble ravno najbojse primerjave :?

ja vem da nisn dal vreje primerjave, to mi nikol ni šlo

enkrat sn zamenjo vlkiga beliga pesa za ovco!! hehe

sicer pa jaz pravim vedno tak: skuter ni krosar in more biti zato čist!!!

no saj včasih je tudi svinsko vmazan :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz mam skutera ki je orginal brez blatnikov, off road profil in 120(130)/90 10 dimenzije. tak da mam razlog da je umazan :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!