Skoči na vsebino

optično friziranje VS. tehnično friziranje


aerox

Priporočene objave

Jaz mam Gilero Dna ki je optično in tehnično kar spremenjena.Kot optiče zadeve mam neonske luči a podvozju zadnjo rit kot nekakšen "speedfighter" spodnji spojlel pobarvan v metalik modri in metalik srebrni barvi številke in kar še nameravam v prihodnosti noter dat je radijo z Xplod sony zvočniki.Kar se pa tiče motorja pa so do zdaj bli menjani valčki,afspuh,filter.....spomladi pa še pride 70-ka in še kaj.In mislim da se v mariboru ne najde še en taki oz.podobn skuter ko je moj :twisted:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz mam Gilero Dna ki je optično in tehnično kar spremenjena.Kot optiče zadeve mam neonske luči a podvozju zadnjo rit kot nekakšen "speedfighter" spodnji spojlel pobarvan v metalik modri in metalik srebrni barvi številke in kar še nameravam v prihodnosti noter dat je radijo z Xplod sony zvočniki.Kar se pa tiče motorja pa so do zdaj bli menjani valčki,afspuh,filter.....spomladi pa še pride 70-ka in še kaj.In mislim da se v mariboru ne najde še en taki oz.podobn skuter ko je moj :twisted:

Ni malo škoda keša za take kondomčke pa bombončke ovešene na skuterskem hibridu? Škoda mislim zato, ker bi si pomoje iz vse te predelave lahko kupo 125ccm DNA. Al pa maš nesrečo (ni nujno da po svoji krivdi) pa razbiješ vse lepe dele, za katere si se ful trudo, da si jih uspel inštalirat na mlinček? :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni pobarvan je pa polepsan.

Nove zavorene luci, nove barve v stevcu, novi avspuh (ukradli so mi ga)

par nalepk POLINI , posebna guma za sopotnika (pri nogah mislim),

postrihana ogledala, podvozno luc ZELENO (morala bi bit modra :lol: )

in neksen drobnarije ...

SLIKE bodo prisle ko jih _Roba_ skenira.

LP Matej

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Čerpav to finto sem si jas tut hoto nardit, da bi mel za sopotnika stopalke, pa sem premalkrat koga zadaj vozo, da bi se mi to splačalo. Oziroma, ni se mi dalo jit po njih. :lol:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jaz sn skoro vsaki dan na ircu, sn na #ptuj in #motosvet, ja danes tudi prijem oz. sn že zaj :) sn pa sh0cKeR15

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

danes sn mel malo nesrečo z moje lubice yamaha :(

v ovinek sn se pelo 40km/h in mi je sprednja kola prišla na sneg ki je bil na ceste in me je vrglo dol iz skutera, skutera pa neslo naprej 20m po desni strani :( malo je pohrdan in bivša nalepka ki je bla prej YAMAHA je zaj MAHA :(

ke ve kdo mogoče točno ceno za to nalepko??? ker je kar vlka

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

danes sn mel malo nesrečo z moje lubice yamaha :(

v ovinek sn se pelo 40km/h in mi je sprednja kola prišla na sneg ki je bil na ceste in me je vrglo dol iz skutera, skutera pa neslo naprej 20m po desni strani :( malo je pohrdan in bivša nalepka ki je bla prej YAMAHA je zaj MAHA :(

ke ve kdo mogoče točno ceno za to nalepko??? ker je kar vlka

Ni več kot 2.000 sit. Vsaj jas mislim, da sn dal okol 1.500sit. Sej so samo črke, nič druga. :wink:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa morš vedet, da mora bit na plastificirani osnovi, ker papirnata ti bo držala do prvega naliva. Jas sem si enkrat sam naredo iz samolepilne srebrne folije napise na vsaki strani: Piranha (avtoalarmi). Pa še njihov logo sem ful natančno izrezal in lepo nalepo. Pol pa je prišo dež pa nisn vedo, al sn sanjal al je blo res, da sn jas kdaj to gor nalepo. Niti sledu ni blo namreč več o mojih piranjah. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

aha bom šel mogoče ke poglejat, sicer pa tam grem ke drugi tedn poglejat na servis pa bom kuj originalno naročo :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!