Skoči na vsebino

Motoristi Potapljači


Priporočene objave

Pozdravljeni!

Več kot se pogovarjam ugotavljam, da nas je precej potapljačev med motoristi ( ali pa obratno).

Koliko nas je, javite se. Lahko bi naredil kak potop, seveda z motorji, opremo pa nam bi pripeljali kolegi potapljači, tako vsaj del sam.

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi, ugodno prodam kompenzator plovnosti, scubapro master glide, z oktopusom/inflatorjem air2. 40 potopov, letnik 2006.

potaplanje so mi prepovedali dohtarji :cry: zato je naprodaj. za drobiž dam tud sepadiver top line obleko, mislim da je velikost 6

in mejte se ful lepo na potopih.

kar pa se kombinacije tiče dive+moto, meni ni blo fajn. po potopih sm se zmer raj u avto naložu. Zmatran.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako pa izgleda potop z motorjem? :mellow:

Kolegi ti peljejo potapljaško opremo, ti pa z motorjem na lokacijo.

Dvojni užitek :D , še posebej, če je potapljanje kje v Dalmaciji ali srednjem Jadranu!

Prejšni teden to izvedel na Pagu!

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

če kdo rabi, ugodno prodam kompenzator plovnosti, scubapro master glide, z oktopusom/inflatorjem air2. 40 potopov, letnik 2006.

potaplanje so mi prepovedali dohtarji :cry: zato je naprodaj. za drobiž dam tud sepadiver top line obleko, mislim da je velikost 6

in mejte se ful lepo na potopih.

kar pa se kombinacije tiče dive+moto, meni ni blo fajn. po potopih sm se zmer raj u avto naložu. Zmatran.

Upam da ti bo uspelo prodat opremo in da je s teboj OK! Če pa se bomo zbrali, pridi zraven.

Zmatran?, odvisno od potopa, ma za vožnjo z motorjem premalo, da bi odpovedal.

lp Marjo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kolegica sprašuje če jo vzamete s sabo.Odkar ima motor nima več za jeklenke in modrc tako da ostane samo apnea .Bi šlo?

post-1419-0-60949600-1332500584_thumb.jpg

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nazadnje sem bil motorist-potapljač med poplavami septembra 2010 na Ljubljanskem barju. Posnetkov potopa motorja sicer nimam, saj je fotoaparat vzel slovo skupaj z ležaji na kolesih in zadnjem zobniku.

V zameno sem dobil ravmo/išijas/lumbago/100bolezni,...

Drugače pa, precej sem se aktivno potapljal v 90, ko sem opravil usposabljanje.

Zanimivo, zadnja leta sploh ne potrebujem več kompenzatorja plovnosti :? Maščoba me vleče gor!

lp andrej :OK:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!