Skoči na vsebino

Priporočene objave

Živjo,

Daruj.si - še ena spletna stran za darovanje?

Ne, ni še ena, ampak je le ena, kjer lahko preko spleta dobite vpogled v TRR račun. S tem pa tudi popolnoma transparentno delovanje, ki doslej brez spletne tehnologije ni bilo možno. Prednost spletnega portala daruj.si je tudi, da lahko preko spleta (Moneta (v prihodu), Kreditna kartica, PayPal) enostavno darujete za izbrane (in preverjanje!) zgodbe in pomagate ljudjem v stistki.

Denar pa ni vse! Tudi dejanja štejejo, zato lahko namesto denarja delite tudi vaše dobro dejanje, ki bo sprožilo in nadalnjevalo dobra dejanj drugih. Objavi svoje dobro dejanje

Upam, da bomo skupaj ustvarili zgodbo v katero bomo vsi verjeli! Zato vabljeni na spletni portal daruj.si.

Kot motorist se obračam na vas, tako da komentarji, kritike, vprašanja, predlogi dobrodošli. :kva1:

Hvala,

Ekipa Dobrodelno društvo Odpri srce!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tu na MS grejo te pomoči res potrebnim zelo težko od rok.......če bi napisal,da gospa rabi motor,bi ga vrjetno že imela......za reševalno vozilo(motor )so zbrali v rekordnem času,ko pa se gre o posamezniku,ki ni neposredno ali posredno povezan z motorji,pa gre to zelo težko oz. tu ne gre!!

V potrditev te teze ti pošiljam link teme,ki sem jo odprl pred kratkim za pomo0č mojemu sodelavcu.....odziv je bil.... :surrender:

http://www.motosvet.com/tabla/topic/36633-pomoc-mojemu-sodelavcu-dejanu/page__fromsearch__1

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Dandanašnji čas je tako, da skoraj vsakdo oseno pozna koga, ki mu je potrebno pomagat...zato pomoje te spletne zadeve v toliki meri ne palijo. Po drugi strani je pa na netu ogromno strani z dobrodelnimi vsebinami, in uporabnika dobesedno zasuje z njimi. Od tod potem tudi manjša pripravljenost za sodelovanje pr nekih splošnih dobrodelnih zadevščinah.

Pri meni osebno je tako, da keša nimam (k bom meu kak spodobn šiht bom tud kej denarja prispeval), zato pa kjer lahko pomagam z delom...Zdej v kratkem na primer organiziramo dobrodelni koncert za pevca legendarnega punk benda Kud Idioti- Tusto, ki boleha za hudo obliko raka...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala za komentarje. Se zavedam da niso vsi motoristi vendar se mi zdi da kot sočloveku, ne glede na njegove preference, je lepo pomagati, ker nikoli neveš, kdaj boš ti potreboval pomoč. Osebno se mi zdi zbiranje denarja za motor (ki bi ga lahko vzeli za 'luksuz') čisto nekaj drugega, kot za nekoga, ki pomoč dejansko potrebuje.

Namen spletne strani je bil predvsem prikaz našega transakcijskega računa, kjer so vidni prilivi in odlivi, ne pa da kot društvo samo porabi 2/3 denarja za svoje namene. Verjamem, da obstajajo neprofitna društva v slo. in ne želim nikogar blatiti, vendar visi vemo, da je velikokrat prišlo do zlorab. Tukaj smo v prednosti.

streetfighter, želim vam veliko uspeha

lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reševalni motor je luksuz? Sem pa mislila, da je nekaj kar bo reševalo življenje mnogim ljudem. Od motorja in reševalca bo pomoč dobilo veliko število ljudi....če smo že pri tem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Reševalni motor je luksuz? Sem pa mislila, da je nekaj kar bo reševalo življenje mnogim ljudem. Od motorja in reševalca bo pomoč dobilo veliko število ljudi....če smo že pri tem.

ni bilo mišljeno za reševalni motor. Tu na MS grejo te pomoči res potrebnim zelo težko od rok.......če bi napisal,da gospa rabi motor,bi ga vrjetno že imela...

Če pa se je tako razbralo, pa se opravičujem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!