Skoči na vsebino

ENODNEVNI IZLET NA KOČEVSKO IN S KOLPO


hoyla

Priporočene objave

spremljam vremensko napoved preden ti 100% potrdim....

probi povedat do srede, da lohka oddam naročilo za hrano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@hoyla se strinjam, da bi bilo fino da moj motor zadiha mal svežega kočevskega zraka,(pa ne samo primorskega)

samo zaenkrat imam družinske obveznosti v soboto.

Če se zadnji trenutek kaj spremeni, se pridružim izletu, vendar trenutno ne vem.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni panike matjaž, pa drugič, mogoče 27.4. ko grem na blagoslov motorjev na Novo Štifto

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tudi jaz bom se tokrat žal odpovedal tej furi.

Predvidevam, da bo sezona še dolga in bomo to nadoknadili.

imejte se skrajno lepo

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se prav,da v soboto odpade.Vnedeljo,če se bo zbolšal vableni v Križe (pri Tržiču).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

evo zdele sem gledu vreme in kaže slabo, tko da bi predlagal, da izlet v 21.3. soboto odpade :cry: :cry: :cry: :cry: in prestavmo na petek 27.4.2012 :yea1: :yea1: in združmo izlet z blagoslovom motorjev na Novi Štifti.

Pot izleta ostane ista.

LP hoyla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da vidim kdo bo prišel

1. @hoyla

2. @pjer01

3.@pelikan

4.@mataur

5.

6.

Zgleda, da mi bo ratal...

saj za izlet se velja??

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda da velja, samo je mal spremenjena pot, če si prebral, gremo sproti na Novo Štifto na blagoslov motorjev. Dobimo se na petrolu na Barju v smeri dolenjske med 8.30 -9.00 uro.

Upam da ti bo ratalo.

lp holya

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jutri dan D...

Precitu plan poti in mi odgovarja postanek na Stifti...

Ce pride kaj vmes, se ti javim, drugace se dobimo na barju...

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj malo na so, gre pa pelikan, jest, pjer01, mataur, in še 2 moja kolega z motorji, mogoče se bo še kdo jutri pridružu. Toliko jih imam za zadaj prijavljenih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

bolj malo na so, gre pa pelikan, jest, pjer01, mataur, in še 2 moja kolega z motorji, mogoče se bo še kdo jutri pridružu. Toliko jih imam za zadaj prijavljenih.

Pozdravljeni.

Število udeležencev, ki si omenil sploh ni malo. Število je ravno pravo za lepo vožnjo in da ni preveč čakanja ter oviranja ostalega prometa. Veliko število bo na srečanju " Štajerska 2012".

Zelo zadovoljen sem bil ko sem videl, da se na več koncih naše lepe Slovenije organizirajo enodnevne vožnje :OK: . Cilj našega druženja je ravno v tem. Več skupinic na več koncih Slovenije. Tako naprimer ni potrebno leteti na drug konec Slovenije za enodnevno kratko druženje.

Otvoritveno in zaključno srečanje pa so nekaj povsem drugega.

Vsem udeležencem enodnevnih voženj, ki se bodo odvijale med prazniki želim veliko prijetnih maxi kilometrov. Uživajte med prazniki :yea1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo, jest potrjujem prisotnost za jutrisnji izlet...zdele prpelu kravco v stalco...

vse se izteklo po planu...vsaka cast komplet ekipi iz KMCja...

Ob pol devetih sem na barju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Lepo je bilo...hvala prijetni druzbi in seveda Hoyli za prekrasen izlet, katerega bi komot lahko rastegnili na dva dni, toliko je bilo se za prevozit...do naslednjic...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Res je bilo lepo, pa še vrme nam je blo naklonjeno, lep sončen dan in seveda blagoslov motorjev na Novi Štifti. Mogoče je bilo rres malo premalo časa za en dan no malo preveč km za en dan :kva2: . Hvala udeležencem za družbo in ponovimo še kdaj, po rugi poti seveda, se da videti veliko v "mojih" domačih krajih.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Z manjšo zamudo se javljama še midva :)

Da strneva vtise izleta...bila je odlična priložnost za letošnjo otvoritev sezone...super vreme in še boljša družba!

Kot je že napisal Pelikan, imajo Dolenci nekaj lepih odsekov, kjer se da 'počasi' peljati :P

Se mi zdi, da je Dolenjske še veliko za prevoziti in bi lahko na tem koncu izvedli tudi kakšen dvodnevni izlet v prihodnje?

Lp,

Zvone

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zdravo!

Z manjšo zamudo se javljama še midva :)

Da strneva vtise izleta...bila je odlična priložnost za letošnjo otvoritev sezone...super vreme in še boljša družba!

Kot je že napisal Pelikan, imajo Dolenci nekaj lepih odsekov, kjer se da 'počasi' peljati :P

Se mi zdi, da je Dolenjske še veliko za prevoziti in bi lahko na tem koncu izvedli tudi kakšen dvodnevni izlet v prihodnje?

Lp,

Zvone

post-10717-0-90942800-1335788577_thumb.jpgpost-10717-0-80430500-1335788856_thumb.jpg
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!