Skoči na vsebino

Ne-naložbeno življenjsko zavarovanje


-pero-

Priporočene objave

Pozdrav!

Zanima me, če se je kdo od vas že poglabljal v ne-naložbena življenjska zavarovanja oz.rizično življenjsko zavarovanje, se pravi brez naložbene komponente.

Naša situacija je taka, da pri nas že varčujemo česar ne bomo spreminjali, zato razna naložbena zavarovanja odpadejo. Imamo hipoteko za naslednje 15 let in radi se zelo radi vozimo z motorjem :krneki: :krneki:

Iščem zadevo, ki bi krila mene in ženo vsakega tam na okoli 80k za smrt in še enkrat toliko za sto procentno invalidnost.

Lp :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Po moje to sploh ni problem, narediš več nezgodnih zavarovanj(pri različnih zavarovalnicah). Namreč v slučaju nezgode ti morajo vsa nezgodna zavarovanje premijo izplačat ! !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pomoje je rizično življensko zavarovanje najprimernejše glede na tvoj opis, saj so glavne značilnosti ravno visoke zavarovalne vsote za smrt/invalidnost, ne vključujejo varčevalne komponente, in tudi mesečne premije so kar sprejemljive.

LP Boštjan

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še koga zanima, dobil sem prvo ponudbo: kritje v primeru nezgodne smrti 80k, za invalidnost progresivno do 160k za 100%

...35€/mesec. To pokrije vsakega od naju z ženo in otroke z 50% omenjenih kritij.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

to pa zgleda ugodno, jaz pri podobnih ponudbah nisem prišel pod 40€/mesec, žena pa na okoli 25-30€/mesec ker je pod 30 in pač ženska, ki so manj rizične :)

katera zavarovalnica in produkt (modra naložba, roza varnost, itd...) je to?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če še koga zanima, dobil sem prvo ponudbo ...

Sem v službi na Triglavu, zato prijateljski nasvet: prekleto natančno preberi splošne pogoje. Vse zavarovalnice imajo namreč isti cilj, čim več pokasirati in čim manj izplačati.

Drobni tisk zna biti zelo dvorezen.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem v službi na Triglavu, zato prijateljski nasvet: prekleto natančno preberi splošne pogoje. Vse zavarovalnice imajo namreč isti cilj, čim več pokasirati in čim manj izplačati.

Drobni tisk zna biti zelo dvorezen.

To si lepo opozoril ! ! še posebno moramo pazit pri Triglavu ! ! Jaz praga Triglavsske zavarovalnice NIKOLI več neprestopim,sem skoraj 3 leta hodil (po treh letih primer zastara),da bi mi izplačali(170.000 Sit) po ca 40-tih obiskih in toliko izgubljenih ur mojega dela sem obupal in dal zadevo advokatu in v ca 7-mih dneh dobil izplačano 670.000 Sit advokatu sem plačal,da se je stvari takoj lotil samo 10.000 sit in od zavarovalnice je dobil še on izplačanih 15% to je ca 100.000 Sit.Tako dela s strankami Triglav,če nimaš gnarja za advokata te itak scat peljejo in zajebavajo do amena !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ne greš na triglav, jaz pa ne na mariborsko. nekako se mi zdi, da prej ali slej vsak nekje najebe ker so res vsi (skoraj) enaki. jaz sem vsa ta zavarovanja odpovedal ker potem vedno najdejo kak droben tisk, če ne v tvoji pogodbi pa v splošnih pravilih (niso priloženi k pogodbi ko podpisuješ) ali v internih pravilnikih.

vse je ena in ista banda!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ti ne greš na triglav, jaz pa ne na mariborsko. nekako se mi zdi, da prej ali slej vsak nekje najebe ker so res vsi (skoraj) enaki. jaz sem vsa ta zavarovanja odpovedal ker potem vedno najdejo kak droben tisk, če ne v tvoji pogodbi pa v splošnih pravilih (niso priloženi k pogodbi ko podpisuješ) ali v internih pravilnikih.

vse je ena in ista banda!

Točno tako je sicer nebi imeli takih marmornih stavb,letnih dobičkov in dobrih plač !

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Zavarovalnive brez uporabnikov sploh ne bi obstajale, torej vse, kar imajo imajo od NAS.

Lahko bi rekli, da bi bilo pošteno, da bi bili delničarji vsi, ki imamo sklenjena zavarovanja.

Skratka lupijo nas na vsakem koraku in z drobnim tiskom spravljajo v neugodne situacije.

Scarabeo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 6 let pozneje...

Jaz vsako leto na koncu vložim na pokojninsko (za penzijio)  do 5,8% prihodka in dobim vrnjen del dohodnine. Tako v bistvu kupim naložbo s popustom. Letni donos je bil lani cca 4%, kar je več kot na banki in manj riskantno kot delnice. Ko bom v penziji bom dobil dodatek po svoji izbiri.

Brez zavarovanja, ki je samo strošek.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred 10 urami, Rogerg pravi:

s se je po teh letih kaj spremenilo na tem podrocju ? :)

ma kdo pri savi zivljensko zavarovanje? razmislam ce se splaca dat 40€ na mesec...  

Jz ga imam od l.95

Cim kupo prvi nad 50kubikov mopi ga sklenil....placujem 55eu in AO + imam vedno...vedno pravil,da placujem,da se mi nic ne zgodi...

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!