Skoči na vsebino

Kako se odjavit od teme


Priporočene objave

Nekako mi ne uspe se odjavit od teme, ki jo spremljam. Gumb "Ne spremljal več teme" naredi ničesar.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nekako mi ne uspe se odjavit od teme, ki jo spremljam. Gumb "Ne spremljal več teme" naredi ničesar.

Ma mam jaz iste probleme pa se tuki gor noben za to pristojen ne zgane.....sem dobil odgovor v smislu....da ko pride nova verzija...ne vem česa...pa ne vem kdaj...itd...da bodo poštimal.

Sam se mi vse bolj zdi,da je tuki ko v parlamentu...če si pomemben,bi mel že poštimano....tok pa mogoče leta 2020...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma mam jaz iste probleme pa se tuki gor noben za to pristojen ne zgane.....sem dobil odgovor v smislu....da ko pride nova verzija...ne vem česa...pa ne vem kdaj...itd...da bodo poštimal.

Sam se mi vse bolj zdi,da je tuki ko v parlamentu...če si pomemben,bi mel že poštimano....tok pa mogoče leta 2020...

In še enkrat povem isto, ko bo izdana verzija 3.3.1. Kdaj bo to, pa ni odvisno od nas ampak od podjetja, ki program izdeluje in prodaja.

In, če želiš, da te forum obvešča o čemerkli je potrebno obveščanje najprej nastaviti tukaj (glej sliko): http://www.motosvet....a=notifications, da forum sploh ve na kakšen način naj pošilja obvestila in kolikor vidim v tvojih nastavitvah imaš vse načine za obveščanje izklopljene.

P.S.

Blodje o teorijah zarote in manjvrednostnem komplesu pa so naravnost otročje.

post-3-0-68290400-1333575746_thumb.png

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

In še enkrat povem isto, ko bo izdana verzija 3.3.1. Kdaj bo to, pa ni odvisno od nas ampak od podjetja, ki program izdeluje in prodaja.

In, če želiš, da te forum obvešča o čemerkli je potrebno obveščanje najprej nastaviti tukaj (glej sliko): http://www.motosvet....a=notifications, da forum sploh ve na kakšen način naj pošilja obvestila in kolikor vidim v tvojih nastavitvah imaš vse načine za obveščanje izklopljene.

P.S.

Blodje o teorijah zarote in manjvrednostnem komplesu pa so naravnost otročje.

Hvala še enkrat...bomo čakali do ......... :whistle: .......drugače pa v meni živi otrok in ne pustim,da umre,ker potem postaneš zagrenjen starec kot......... :whistle:

P.S.

Pa vseeno ti želim lep dan......in ne se preveč razburjat.....

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Closed-source? Aj, aj, aj.. No, hvala za odgovor.

Ni closed-source. Poanta ni v tem, poanta je v tem, da ne bom popravljal in iskal napake (pa še ta se ne pojavlja pri vseh, saj meni recimo odjava deluje normalno) v programju za katerega smo plačali in za katero se plačuje support. Prvič nimamo za to niti časa niti resourcov. Prijava/odjava naj bi bila popravljena v 3.3.0 in več kot 200 napak, ki je zunaj že kakšen teden, vendar čakamo na 3.3.1 (da se odpravijo še problemi, ki so jih vpeljali z 3.3.0 :))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ni closed-source. Poanta ni v tem, poanta je v tem, da ne bom popravljal in iskal napake (pa še ta se ne pojavlja pri vseh, saj meni recimo odjava deluje normalno) v programju za katerega smo plačali in za katero se plačuje support. Prvič nimamo za to niti časa niti resourcov. Prijava/odjava naj bi bila popravljena v 3.3.0 in več kot 200 napak, ki je zunaj že kakšen teden, vendar čakamo na 3.3.1 (da se odpravijo še problemi, ki so jih vpeljali z 3.3.0 :))

Pametno. Čakamo na upgrade. Hvala.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 8 mesecev pozneje...

Lepo vas PROSIM!! Dejte nekak aktivirat tale napis '' ne spremljaj več te teme''..

Sej forum bom še obiskvala,nč se bat... :) :) :)

LLP IN HVALA!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!