Skoči na vsebino

Tabletki


Priporočene objave

Pozdravljeni,

Samo fyi: ne kupovat kake Archos based tabletke, ker v EU ne boste našli servisa zanjo. Osebno grem trenutno skozi agonijo pridobitve LCD zaslona ker servisa pač ni in pomalem obupavam. Da ne boste tudi vi denar stran metali.

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ni Archos evropski proizvajalec? In servierja ni v Evropi?

Sam ga ne moreš odpret, pa zamenjat LCD-ja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Archos ima servisno mrežo v US, v EU se moraš obrnit na dobavitelja - ki pa je vsaki mali pezdetek, ki nima pojma o servisu.

2) Apple rulz s sužnji v ozadju, nočem imeti krvavih rok

3) Verjameš ali ne, LCD-ja se ne dobi. Ga preprosto ni. Preiskal vseh 7 linkov, ki ga da Google, poiskal vse podobne kopije - nobena ni približno enaka, vsi dilerji ne morejo dobiti, ker firma noče dajati LCDjev ven (še).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Apple rulz. Delajo ih isti sužnji kot Androide. Zamerim mu edino odsotnost Adobe Flash Playerja. marsikatera stran ne dela. . . Recimo arhiv RTVSLO je na iPadu neuporaben. . .

me pa zanima če se je kdo že igral z Kindle Fire.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

1) Archos ima servisno mrežo v US, v EU se moraš obrnit na dobavitelja - ki pa je vsaki mali pezdetek, ki nima pojma o servisu.

2) Apple rulz s sužnji v ozadju, nočem imeti krvavih rok

3) Verjameš ali ne, LCD-ja se ne dobi. Ga preprosto ni. Preiskal vseh 7 linkov, ki ga da Google, poiskal vse podobne kopije - nobena ni približno enaka, vsi dilerji ne morejo dobiti, ker firma noče dajati LCDjev ven (še).

eBay si pogledal? Katerega pa sploh imaš?

VB: http://archosrepairs.com/

En forum na hitro, kjer imaš kontakt od serviserja: http://www.avforums.com/forums/portable-dvd-media-players-recorders/510098-archos-repair.html

Ne zagovarjam izkoriščanja, ampak Applovi delavci so plačani bolje od drugih. še vedno pa lahko dajo odpoved, če jim kaj ne paše :xx:

Apple rulz. Delajo ih isti sužnji kot Androide. Zamerim mu edino odsotnost Adobe Flash Playerja. marsikatera stran ne dela. . . Recimo arhiv RTVSLO je na iPadu neuporaben. . .

me pa zanima če se je kdo že igral z Kindle Fire.

Apple je kar lepo porinil naprej uporabo HTML5. MMC bo tudi enkrat prešaltal iz flash-a.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

post-1354-0-89336500-1346048146.jpgProblem s prekvalifikacijo.

Na Androidu imam bistveno več težav z gledanjem spletnih strani kot na iPhonu/iPadu. Nekaj mi manjka, pa stvar ne odgovori kaj je narobe. Ena stran hoče Javo, pa je v marketu ni, več drugih strani mi namesto vsebine pokaže modri lego z vprašaji. Top of the pops je prikazovanje pdfjev. nemogoče. file morma zdownloadat.....

Stvari se mi zatikajo na acer Iconia a510 in samzung galaxy tab 2 10.1

pliz kak nasvet.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Si že poizkusil z Opero?

Wagnerjevsko razpoložen sm si zavrtu Der Filegende Hollander, ampak ne pomaga. :(

broeswrji ki sem jih mel in dal dol

originalni

Chrome

skyfire

dolphin

Bom probal še opero.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z opero ni kocke. dela pa tud he. neki vtičnik očitno manka, ampak ne morem dognat kateri. Flash dela, Java bojda ne obstaja?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Cartman, morda bi ti znali pomagati, ali pa vsaj podrezati, kako je s tem, pri prodajalcih, na reviji Monitor.

Urednik je Matjaž Klančar.

matjaz.klancar at monitor si

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

z opero ni kocke. dela pa tud he. neki vtičnik očitno manka, ampak ne morem dognat kateri. Flash dela, Java bojda ne obstaja?

Web Browser-jev je kar nekaj .... probaj z sledečimi:

* SkyFire Web Browser 4.0

* Maxton

* Sleipnir Mobile

* Ninesky

* Puffin (plačljiva verzija je vrhunska .. cena 2.44€) - lahko pa Lite verzijo sprobaš

Ni hudič, da ti eden od teh ne bo odgovarjal!

Je pa res, da ni problem plačat teh aplikacij, pa imaš vedno Pro verzijo, pa še posodablja se program in si vedno na tekočem z novostmi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni

Odločam se za nakup e-readerja. V oči sta mi padla Nook Simple touch in Sony reader wifi. (kindle odpade ker nima možnosti zunajega pomnilnika). Med njima izbiram ker imata e-ink zaslon, in ker se ju da jailbreakat tako dobiš kar vredu tablico.

Pojavi se problem kako ju dobiti. Uradna nook-ova trgovina ne pošilja v evropo, v evropi pa nimajo svojih trgovin. Enako je z sonijevo tablico. Oni sicer imajo trgovine v evropi kjer lahko kupiš tablico, vendar ne pošiljajo izven države, slovenski sony pa tablic ne prodaja.

Pozna kdo kakšno drugo rešitev razen e-baya?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kot že rečeno iščem tablico z e-ink zaslonom. Predvsem zaradi oči in baterije, ki z takšnim zaslonom zdrži tudi do 2 meseca. Polek tega zna biti ta microsoftova zadeva jako draga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

microsoftova zadeva jako draga.

Če držijo govorice naj bi bila cena ob vezavi na operaterja pod 200eu in v trgovini pod 800eu.Bomo videli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

Torej odločam se za nakup ene izmed tablic, ampak nekako nimam pojma kaj sploh naj gledam pri teh stvareh. Uporabljala bi se za brskanje po internetu, kakšen mail in pa kot večerno razvedrilo v postelji (torej kakšna igra).

Vem, da bi bilo najbolje kupiti eno izmed glavnih na trgu, ampak toliko denarja nisem pripravljen odšteti. Torej gledam te najcenejše modele (max 150€, vendar bi se raje gibal okoli 100ke). Kaj mi priporočate? Gledam nekako te goClever zadeve, ki se mi zdijo zanimive, vendar ne vem kako je s tem.

Zanima pa me tudi glede samega operacijskega sistema in ali si lahko na podlagi tega mogoče nalagaš stvari tudi iz računalnika?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

vse kar ima android več kot 2,6 (itak imajo že vsi 4) bo za to dobra, tudi najcenejša. ostalo pa si naložiš z android marketa, opero za net, par programčkov ( kak video player, wifi finder, app killer,...) in igerc kolikor hočeš.

edino kar verjetno veš je da so vse cenejše omejene samo na wifi, srednji razred ima potem ponavadi kompatibilnost z ključkom za sim kartico, šele dragi modeli pa imajo normalno tudi internet preko gsm-a (sim kartice) porihtano

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Torej vse kar nalagaš gre preko tega marketa ali lahko kaj tudi preko računalnika?

Drugače pa je vsaka informacija dobrodošla, ker nimam nič informacij glede teh igračk.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!