Skoči na vsebino

Tabletki


Priporočene objave

Hola mojster,

with all due respect, to ni res - moja tabletka (Asus TF201) ima čist normalen (tavelik) USB port in režo za microSD kartice (zato pa je glih ta moja in ne katera druga ;) )

No, mojster, with all due respect, povej a ma to na tabletki al na dodatni opremi, ljudem znani kot tipkovnica, kar tablico (za doplacilo) nardi androiden laptop, in dejansko unici njeno bistvo, biti tablica?

Ps: s takoimenovanimi connection kiti to zna vsak tablet, kar ne spremeni popolnoma debilnega dejstva, da z USB kablom naprave nisem mogel povezat s PCjem. To delo bi z iPadom naredu u 12 sekundah, popolnoma brez zapletov.

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

... ne spremeni popolnoma debilnega dejstva, da z USB kablom naprave nisem mogel povezat s PCjem. To delo bi z iPadom naredu u 12 sekundah, popolnoma brez zapletov.

Ma ne, gugl je poln primerov, da se ajped in pc ne znata zmenit. Ali pa android in pc, čeprav se ni recimo meni to še nikoli zgodilo.

Se mi je pa pri prejšnji androidni tablici zgodilo, da je zgledala priklopljena na wifi, z odličnim signalom, delalo ni pa prav nič od tistega, kar zahteva dostop do neta. In guess what, ko sem guglal vse možne rešitve, se je izkazalo, da tudi ajpedi niso imuni na tovrstne bolezni. Kar mi pa spet ni bilo v tolikšno uteho, da ne bi tablice poslal nazaj Kitajcu in zahteval (ter dobil) refund. Ker za čebulo sekljat imam doma druge, cenejše dilce.

Pomoje se lahko midva kar sprijazniva z dejstvom, da sva preveč štorasta za reševanje določenih zagat, ki bi jih kak znalac odpravil v 12 sekundah. Pa naj gre za ajpede, androide, helikopterje ali histerične ženske. Za slednje je bil menda Humphrey Bogart nenadkriljiv stručko.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, mojster, with all due respect, povej a ma to na tabletki al na dodatni opremi, ljudem znani kot tipkovnica, kar tablico (za doplacilo) nardi androiden laptop, in dejansko unici njeno bistvo, biti tablica?...

Hola mojster,

microSD kartica je na tabletki, USB pa na tipkovnici, ki pa ni dodatna oprema, ampak standardna ;-) in ne, nič ne uniči, ker tablico zapneš na tipkovnico le takrat ko potrebuješ USB port (kar je dost redko, saj imaš microSD na tabletki) ali ko ji želiš podaljšat uporabo, saj potem dela ~16 ur

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ma ne, gugl je poln primerov, da se ajped in pc ne znata zmenit. Ali pa android in pc, čeprav se ni recimo meni to še nikoli zgodilo.

Se mi je pa pri prejšnji androidni tablici zgodilo, da je zgledala priklopljena na wifi, z odličnim signalom, delalo ni pa prav nič od tistega, kar zahteva dostop do neta. In guess what, ko sem guglal vse možne rešitve, se je izkazalo, da tudi ajpedi niso imuni na tovrstne bolezni. Kar mi pa spet ni bilo v tolikšno uteho, da ne bi tablice poslal nazaj Kitajcu in zahteval (ter dobil) refund. Ker za čebulo sekljat imam doma druge, cenejše dilce.

Pomoje se lahko midva kar sprijazniva z dejstvom, da sva preveč štorasta za reševanje določenih zagat, ki bi jih kak znalac odpravil v 12 sekundah. Pa naj gre za ajpede, androide, helikopterje ali histerične ženske. Za slednje je bil menda Humphrey Bogart nenadkriljiv stručko.

Mal popizdevam, ker sem nasedu pravljicam, ki jih še kar poslušam in poslušam...Kako je Apple popolnoma zakompliciran z iTunesi, in je u bistvu neuporaben, ker nima razširitvenih rež za SD in podobno.....Ko pa se na vse kriplje trudim nekaj kar Apple nardi v 12 sekunda, z androidom pa stvar rešujem s sim kartico....Res popizdim. ampak čist dobrohotno. ..Tega da je adobe Flash pregnan tud z Andoida sploh ne omenjam več.

Rešitev je miljon, ampak te, po moje najbolj samoumevne in po defaultu najbolj enostavne z USB kabom, nism bil sposoben spelat.

Prepričan sem, da se tud mojga androida da naučit da s kablom prenesem fajl. Ni pa enostavno. In o tem je tekla beseda.Nočem uporabljat ključev, kartic, čitalnikov kartic...v torbi je vedno polnilni USB kabel, ki pa v mojem ludem primeru, ne poveže PCja z tablico tako, kot bi si človek predstavljal da jo bo.

Brat Suzukijevo sprenevedanje, pa sploh....,totalna popizdovalka.. :D..

Hola mojster,

microSD kartica je na tabletki, USB pa na tipkovnici, ki pa ni dodatna oprema, ampak standardna ;-) in ne, nič ne uniči, ker tablico zapneš na tipkovnico le takrat ko potrebuješ USB port (kar je dost redko, saj imaš microSD na tabletki) ali ko ji želiš podaljšat uporabo, saj potem dela ~16 ur

Care, o tablici govorim. ne o tablici z enim ali 200 priključki, saj veš, tablica je samo tablica Predstavljaj si da si tipkovnico, USB ključ, SD kartico in USB card reader za desktop PC recimo šenkal sodelavki, ker vse našteto NI tablica ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

hehe, sprenevedam se glih toliko kot ti, k hočeš narest nekaj samo na en način - le zakaj, če so pa še druge, enako enostavne poti??

PS ne bom šenkal microSD kartico sodelavki, ker je port zanjo del tabletke (torej JE tablica) razen če ga izžagam ven ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

hehe, sprenevedam se glih toliko kot ti, k hočeš narest nekaj samo na en način - le zakaj, če so pa še druge, enako enostavne poti??

PS ne bom šenkal microSD kartico sodelavki, ker je port zanjo del tabletke (torej JE tablica) razen če ga izžagam ven ;)

Ce se tebi zdi lazje kopirat na kartico, jo dobit iz slota, utaknit v card reader, card reader utaknit u USB in skopirat, pol sm jaz res len clovek, in se mi zdi utaknt drat neprimerno bol enostavno.

Ps: Kartica ni slot. Ni tablica.

Hopeless and helpless debata.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

nene, ne delam tako: na vseh računalnikih (namizni, notebook, tabletka) imam slot za SD kartico, in jo samo prestavljam iz ene mašine na drugo, kakor pač rabim in skopiram čist brez problemov :)

no ja, tud kabel ni tablica ;) ampak ko pridem domov, bom pa za hec probal povezat z USB kablom, da vidim če res ne dela, kot praviš...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hola mojster,

nene, ne delam tako: na vseh računalnikih (namizni, notebook, tabletka) imam slot za SD kartico, in jo samo prestavljam iz ene mašine na drugo, kakor pač rabim in skopiram čist brez problemov :)

no ja, tud kabel ni tablica ;) ampak ko pridem domov, bom pa za hec probal povezat z USB kablom, da vidim če res ne dela, kot praviš...

moj desktop pc pač nima sd slota in moj tablet nima tretjega okenca, connect as mass storage unit. samo prvi dve. in če priklopim kot kamero, vidim tree. vidim vse folderje, fajla pa nobenga. klikni Matorijevo povezavo, pa se bo pokazala slikca, kaj me razpizdeva.

post-13034-0-79774100-1354943893_thumb.jpg

Popravljeno . Popravil Cartman
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa če probaš z drugim kablom. Moj pametni telefon je odkril, da ni vsak kabel primeren za povezavo na računalnik.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tablica nabavljena, vendar imam zdaj malce problemov z internetom. Doma imam kar siolov modem z brezžično povezavo, vendar je le-ta preslab, da bi oddajal signal po celem stanovanju. Se da to kako ojačati s kakšno dokupljeno povceni anteno ali moram nabaviti brezzžični ruter?

Druga stvar pa je uporaba interneta na vikendu. Sosed ima internet in brezžični ruter. Med hišama je max 200m razdalje in cca 15m višinske razlike (on je nižje), vmes pa je tudi 20 m gozda. Bi lahko z nakupom kakšne antene dobil signal tudi jaz? Kakšna antena bi bila primerna, kaj moram gledati pri tem?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 mesecev pozneje...

A ima kdo GoClever tablco. A je ta firma za kaj al je total podn? Po karakteristikah še kar zgledajo, glede na to da ne rabim ne vem kaj.

 

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A ima kdo GoClever tablco. A je ta firma za kaj al je total podn? Po karakteristikah še kar zgledajo, glede na to da ne rabim ne vem kaj.

 

LP

 

Kaj pa, če bi si en fleten primerek ujagal recimo na mimogužvepikakom? Pol ga doma v miru stestiraš in če se izkaže za šrot, ga v roku 14 dni vljudno vrneš.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi si en fleten primerek ujagal recimo na mimogužvepikakom? Pol ga doma v miru stestiraš in če se izkaže za šrot, ga v roku 14 dni vljudno vrneš.

Matori, pa to je ideja. Jst teh fint probe pa vračanja sploh nisem vajen, pa mi ni kaplno. Bom dons tole ujagal, pa da vidimo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, vidiš. Člouk se vsak dan kaj novega nauči, če le malo upošteva nauke Tovariša Tita in ujca Hanzota.

S pridom ga uporabljaj (tabletek namreč), pa brez pretiravanja.

 

 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2) Apple rulz s sužnji v ozadju, nočem imeti krvavih rok

 

 

A-ha, samo Apple delajo kitajčki - vseh PC-jev, mobilnih telefonov in velikih televizorjev pa ne? 

Pizda, a vam še kr ni jasno - visoka tehnologija je postala tako dostopna in poceni samo zato, ker jo kitajci poceni in v nemogočih pogojih, da ne omenjamo nespoštovanja ekoloških standardov, sestavljajo za nas.

 

Neki pametni tipi so šli nekje računat, kolk bi stal iPad (ali pa kaka druga tablica), če bi josestavljali komplet v ZDA recimo - od A do Ž, od surovine do zadnjega šraufa. Cena je bila nekih 10.000 evrov.

 

Tako da - kdor je proti sodobnemu suženjstvu, naj hitro skoz okno vrže vse, kar ma lučke in tipke ali pa zaslon LCD in laufa na električno energijo ... (pa verjetno še večino oblačil, pa kako hrano v špajzi, itd itd itd ... ) 

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A-ha,......... itd itd itd ... ) 

 

Staraš se. Na vrhuncu moči si repliciral, še preden je tvoj predhodnik stisnil knof "objavi", zdaj pa odgovarjaš na skoraj leto dni star post.

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa, če bi si en fleten primerek ujagal recimo na mimogužvepikakom? Pol ga doma v miru stestiraš in če se izkaže za šrot, ga v roku 14 dni vljudno vrneš.

 Za preživet. Če "ne rabiš nevemkaj" potem ne kupi...pretežno neuporaben kos elektronike.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

 Za preživet. Če "ne rabiš nevemkaj" potem ne kupi...pretežno neuporaben kos elektronike.

Hja klinc, je že naročen.

Ker ga rabim v bistvu samo namesto monitorja za na DSLR, obnem pa lahko služi še za skladišče posnetkov, menda že bo. Javim kako se bo obneslo.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, sej ni tko švoh. je kar praktičen kos opreme.

Edino za namen za kar sem kupil se bo treba še mal pozabavat, ker po enostavni poti ne gre.

Lavfa tastatura in miš b.p. preko OTG-ja, software za kamero se pa nekaj upira.

Menda mu manjka neki S3C driver. Kdo pozna?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

No? Si ti zdi una reklama za sekret papir se realna?

Kako to misliš? A če se da rit obrisat? Glede na to, da kakšnih ostrih robov nima, bi se z nekaj truda verjetno dalo.

A je nimam zato.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!