Skoči na vsebino

Honda CB 750


CB750K2

Priporočene objave

Ce kdo slucajno ve, da se komu po kleti valja kaksne CBjka 750 od 1969do 1978 letnika, se toplo priporocam... lahko je tudi podrta in za sestavit ... rad svinjam v tem bencinskem sportu in zelim si ene klasicne CBjke... Iscem tudi masino za Boldorko 900... Sej pravim, informacije bodo hmeljarsko nagrajene !

Uzivejte naprej!

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

prejsnji mesec sem jo ze skor mel cbjko750, letnik 1975, ki ga iscem ze tri leta, pa se je zdajsnji lastnik po posvetu s prijateljem zal odlocil, da je ne bo prodal in jo bo raje imel za rezervne dele... pa cist cela je skor originalna... za zjokat... a ves kako je, ko dajes oglas v oglasnika, sprasujes ljudi okrog za Cbjko, se matras k norc, pa po internetu brskas, pa miljon mailov posjes v tujino, najdes ze cel kup rezervnih masin in delov za CB750K, pol jih pa valda ne kupis, ker nimas motorja, na katerga bi jih obesil... upam pa lahko vseen, a ne ? Mogoce mi pa kdo vseen sporoci, da jo ma u kleti za sestavit...

Lep pozdrav... the HOPE remains !!!!!!!!!!!!!!!

Jaro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

GREBI SE, KOLIKOR MOREŠ!!! Vem o čem govorim, sem jo imel dve leti (modro, letnik 1972)... ja, fajn je bla, smrk, smrk :oops: :? :( :wink: 8) za tiste cajte pa sploh... ah, ja...

Držim pesti da boš dobil!!!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Najdi na chatu Bobota pa mu reč za info od kolega od modela k je on delu prepis... baje ma eno v škatlah, pa če ma papirje lahko skompletiraš. Sam ne vem a je mel forko al boldorko...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Iscem tudi masino za Boldorko 900...

Uzivejte naprej!

J.

A maš Boldorko doma? Ej, to je pa zame najlepši bike, dej, objavi kakšno slikico !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 5 tedne pozneje...

Kaj nej recem ... MAM JO !!! HA, HA, HA !

Rad bi se zahvalil vsem sodelujočim za vzpodbudne besede.... no, u glavnem, kot sem ze zgoraj napisal - letnik 1975, precej originalna... valda bo treba precej casha gor zmetat ampak vazno je da mam zdravo osnovo... no, vsaj upam, da je kolikor toliko zdrava !!!

Lep pozdrav vsem od srecnega Hondoida!!

Jaro

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja Strom, dobil sem bike tisocletja... originalno CBjko, legendo , zacetnico superbikea, ... kako sem zadovolen, si sploh ne mores mislt !!!

Tak motor sem iskal ze vec kot tri leta... zdej ga pa mam! Zdej pa popisat, kaj mu manka in nardit spisek in narocit dele, kerih pa ne bom dobu, pa na sejme iskat... ti povem Strom --- to je to !!!

J.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE!

LP

PS: Če nucaš dele, napiši pm katere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tole je pa moj GS... malo prerihtan, he, he, he... ti morm priznat, da nimas prevec vzpodbudnega imena Roadkill... tko nekam nastrojen se slisi, kaj pa ti vozis ? Bi rd vedu, da vem kdaj se umaknt ob rob ceste, k te bom vidu, ha, ha !

Ja, GS, letnik 1977...

AJA, SE TOLE : Iscem ene par dolov za CBjko... lahko so tudi deli od manjse CBjke, ker je ene par delov enakih na vseh teh starinah... Ce ma kdo kej tazga, ali pa ve za koga, ki bi lahko imel,naj me prosim kontaktira...

Lp, J

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE! FOTKE!  

LP

Se bom ampak morm najprej rentat kksnga digitalca od kksnga kolega...

J.

PS: Če nucaš dele, napiši pm katere...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj nej recem ... MAM JO !!! HA, HA, HA !  

...

Jaro

Čestitam, Jaro!!!!

Ko boš sestavil se pridi pokazat na 3M (tam dokaj redno že stoji ena modra CBjka, glih taka kot nekoč moja, šmrc...).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

@jaro: Nisem nasilnež, nič bat - roadkill je povožena žival na cesti... :) -bi lahko po slovensko rekli "pofurek" - pofurana crkjena žwat...

A ste že kaj omenjali tale page:

http://www.ace-cafe-london.com/f2.htm ?

Tu najdete nekaj lepih primerkov hond cb750/400/550 in ostalih klasik rahlo caffe racer predelav.... Tudi novejše mašine...

Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...
Kaj nej recem ... MAM JO !!! HA, HA, HA !

Rad bi se zahvalil vsem sodelujočim za vzpodbudne besede.... no, u glavnem, kot sem ze zgoraj napisal - letnik 1975, precej originalna... valda bo treba precej casha gor zmetat ampak vazno je da mam zdravo osnovo... no, vsaj upam, da je kolikor toliko zdrava !!!

Lep pozdrav vsem od srecnega Hondoida!!

Jaro

O tej sva se pogovarjala midva po telefonu, pa se ni slišalo da si tako zagret. Hvala za podatke na cd-ju :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sm hotu fotke gor dat, pa mi nekak ni ratal...

A mi lahk kdo napise kako se to nardi ?

J

Meni jih pošlješ na mail.. sicer pa mislim da moraš nekje drgje met na netu, pa pol link not napišeš...

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Ali mogoce kdo ve, kje bi lahko dobil zracni filter za staro CBjko750, ker nekako nimam vec ideje kam naj se obrnem ... original na Hondai se mi zdi pa malo predrag... torej, kdo ima razen PILKO centra v Ljubljani tudi neoriginalne zracne filtre (originalne oblike) ?

Hvala vsem za odgovor !

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa to sam naredis, no... sam uplinjac mors pol nastelat da bo delal tak ko mora...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

v btc ju v Lj. jih lahko naredijo v Samingu- dajo jih delat v Donit, samo pogoj je da imaš še ogrodje filtra- star filter. Če tega ni, potem naročiš komu, ki gre v Avstrijo in ti prinese neoriginal iz Hein Gericke v Celovcu.

Če bi naročeval direkt iz interneta, mora biti naročilo za cca. 200 eur- govorim napamet, pa še carino in davek ti zaračunajo in poštnino. Če pa rabiš kopijo K&N filtra, jih dobiš tud v Hein Gericke v Austriji.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ko sem še jest imel tako CBjko, sem se odpeljal direktno v Donit in so mi ga prav z veseljem naredili za male pare (v rangu nekaj točenih). Res pa je, da sem tam pustil starega/originalnega, da so ga lahko "skopirali" :? :wink: .

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...
Kaj nej recem ... MAM JO !!! HA, HA, HA !  

...

Jaro

Čestitam, Jaro!!!!

Ko boš sestavil se pridi pokazat na 3M (tam dokaj redno že stoji ena modra CBjka, glih taka kot nekoč moja, šmrc...).

Jaro, B) poglej si slike sedaj na spodnjem naslovu ko ima cb-jka nove izpuhe !!

:rolleyes: :rolleyes:

http://www.honda-si.net/forum/

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!