Skoči na vsebino

Honda Varadero izpuhi (Devil, Scorpion, LeoVince...)


zan.jost.10@hotmail.com

Priporočene objave

Lep pozdrav... Zanima me, kje bi lahko dobil kakšen izpuh za Hondo Varadero 125 xl 2001. Iskal sem po internetu vendar ne najdem strani, kjer bi lahko videl cene ter možnost nakupa izpuha. Prosim, da mi pošljete kakšen link ali ime kakšne trgovine. (V mislih imam nekaj takšnega--->

).

Hvala!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Edino, kar sem našel je to: http://www.vyxxn.co.uk/catalog/varadero-carbon-exhaust-p-3565-bm-3094.html?btype=sfc , http://www.vyxxn.co.uk/catalog/varadero-exhaust-p-3211-bm-3094.html?pman=5&btype=sfc

Vendar je to angleška stran in bi pošiljanje izpuha po pošti zelo veliko stala, po mojem mnenju...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pa niti ni toliko poštnine kot se zdi no, jaz sem kak mesec nazaj naročil rampo za nakladanje motorja na prikolico iz anglije, poštnina je bila okoli 20€, paket težak okoli 10kg, dimenzij 130x30x40cm....malo jih povprašaj koliko je poštnina v slovenijo, pa ti bodo točno povedali

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hi Zan

I can supply the Devil Racer in carbon for your Varadero. Price is 299 + 42.50 for shipping to Slovenia. ( prices in UK pounds ) If you would like to order this please e mail me and I can send you a paypal request or a link to a secure server for payment by credit card

Best regards

Marc

To mi je odpisu... Tk da bi me vse skup prišlo okol 420€...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Probi res mass poklicat v novi gorici, po naročilu ti vse naredi s homologacijo, pa ni neki drag. Kolega je zadnjič spraševal za izpuh s krivino in loncem, pa je rekel okoli 300€.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 tedne pozneje...

Zdj že mam motor in LeoVince in sm zelo zadovoljen, hvala vseen ;D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!