Skoči na vsebino

Nakup Cross ali hard enduro motorja


Lupek

Priporočene objave

Jst ne vem, kuga tuhtajo ljudje, ki prodajajo krosuca letnik 96 za 1000 EUR ?!?

Pa to je zdej že 15 let staro !

Za 1000 EUR bi že moral dobit nekaj dovolj solidnega. Sploh 125 ali 85.

Ja in? :) 2 taktno ni več v prodaji, tako da ja ... drži ceno.

Jst pa ne vem, kuga tuhtajo ljudje, ki po forumih pišejo, tako kot ti ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kako, da ni dvotaktno več v prodaji?? Vsaj za Husaberga vem, da je za leto 2011 pripravil dva čist nova hard enduro dvotaktna modela. Prej namreč dvotaktnikov sploh v ponudbi ni nikoli imel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enduru so 2t(ktm,husaberg,huskvarna...),v krosu pa se umikajo. Honda nima več 2t programa za kros,druge firme pa tudi zelo redko vidiš novejši letnik+2t.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

V enduru so 2t(ktm,husaberg,huskvarna...),v krosu pa se umikajo. Honda nima več 2t programa za kros,druge firme pa tudi zelo redko vidiš novejši letnik+2t.

kot si že omenil se ohranja samo še hard enduro program ( nadvlada evropskih znamk ( KTM, Husqvarna, GAS GAS, TM... ), medtem ko v crossu je bila večina 2 takt proizvodnje ukinjena leta 2007 ( Honda, Suzuki ), zasigurno vem da vztraja še KTM.Govora je o 125cc kategoriji, medtem ko je bila kategorija 250 ukinjena že pred leti ( vsaj kar se japonskih modelov tiče, novega 250 2 takta nemoreš praktično nikjer dobit )

Popravljeno . Popravil budacki
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam nekoga ki prodaja KTM Exc 125cc za 2000€. Mislim da je letnik 2006.

Če koga zanima PM, pa dam njegovo številko.

Popravljeno . Popravil Gasperr
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam nekoga ki prodaja KTM Exc 125cc za 2000€. Mislim da je letnik 2006.

Če koga zanima PM, pa dam njegovo številko.

Uf ta mora bit pa dober xD Za ta denar jst nebi dajal SX modela :P

  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

dober dan

zanima me ce kdo prodaja kksn cross al pa enduro motor

najrajs znamke yamahe lahk pa tud kksn ktm,suzuki,kawasaki,...

kupu bi pa do 450 ccm mislm 450 je ze premocno najrajs od 85ccm pa do ene 300ccm

pa ce ma kdu kksne skornje motocross st okoli 43 za prodat pa hlace velik sm pa 174ccm pa tezak 65kil

pa se zascito za vrat

pa za motor bi dal najvec 2500

Popravljeno . Popravil hostacross
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam nekoga ki prodaja KTM Exc 125cc za 2000€. Mislim da je letnik 2006.

Če koga zanima PM, pa dam njegovo številko.

bi prosu ce bi mi povedu st najrajs bi pa vidu ce ga ma mkje na netu gor

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

mene pa zanima ce se splaca kupt ta motor

http://www.(Zbrisano! Za oglaševanje se obrnite na marketing@motosvet.com)/_MOTO/ad.asp?ID=4398826

Sm ti dl pod ta link motor katerga nm hočš pokazat

http://tinyurl.com/4tcf2mc

Popravljeno . Popravil yourfriend11
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan

mene pa zanima kaj se bul splaca kupt yamaha cross yz 125 2t letnik 2005 al suzuki cross rm 125 2t letnik 2006 ce ze nikjer ne dobim hard endurota ktm exc 125 2t. pa djte ljudje kj odgovarjat

lp :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

dober dan

mene pa zanima kaj se bul splaca kupt yamaha cross yz 125 2t letnik 2005 al suzuki cross rm 125 2t letnik 2006 ce ze nikjer ne dobim hard endurota ktm exc 125 2t. pa djte ljudje kj odgovarjat

lp :?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:?:hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm::hmm:

Oba sta vredu, moreš med obema najdit dober primerek. Kako je bil vzdrževan in to. Rajše kupiš od koga ko je dirkal z njim ko pa od nekoga ki se je po travnikhi vozo. ker oni na dirkah je bil vedno vrhunsko pripravljen in servisiran. Drugače pa rajše glej da boš kupil takšnega ki ima menjano ojnico.

http://www.avto pika net/_MOTO/ad.asp?ID=4372868

Popravljeno . Popravil norc 16
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Oba sta vredu, moreš med obema najdit dober primerek. Kako je bil vzdrževan in to. Rajše kupiš od koga ko je dirkal z njim ko pa od nekoga ki se je po travnikhi vozo. ker oni na dirkah je bil vedno vrhunsko pripravljen in servisiran. Drugače pa rajše glej da boš kupil takšnega ki ima menjano ojnico.

http://www.avto pika net/_MOTO/ad.asp?ID=4372868

Tale od Benedičiča je res vrhunski primerek :D Ga je gonu fajn ampk tut vzdrževau tak kot se spodobi :) Pa je res na hard vožen.!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo!

Mene pa zanima, če je možno kje najeti kros motor za kakšen dan?Zelo si želim začeti ukvarjati z motokrosom, vendar bi rad pred nakupom tudi sprobal kako to zgleda na progi.Vozil sem se že s kros motorjem,vendar nikol po progi.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Živjo!

Mene pa zanima, če je možno kje najeti kros motor za kakšen dan?Zelo si želim začeti ukvarjati z motokrosom, vendar bi rad pred nakupom tudi sprobal kako to zgleda na progi.Vozil sem se že s kros motorjem,vendar nikol po progi.

Pomoje bo še najlažje če ga najameš pri kakšnem znancu. Zmenta se da mu daš nekaj dnarja, in da kriješ stroške če se kej sfuka. Potem greš na progo takrt k se jo da najet in probaš. Simpl.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

če se kdo zanima za nakup yamahe wr 125x ( supermoto) naj mi piše

odličen motor :)

prodajam zaradi nakupa močnejšega :)

Popravljeno . Popravil RaCeR47
  • Ni mi všeč 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Če kdo kupi Honda Varadero XL 125, letnik 2008, odlično ohranjen, redno servisiran na pooblaščenem servisu, črne barve, 13000 prevoženih. Na novo registriran. Res odličen motor. Zdraven dam Givi 52L. Okvirna cena nekje 3500€. Glede cene se da še marsikej zment. Več info ZS ;)

post-31611-0-56088500-1300136163_thumb.jpg

post-31611-0-51947600-1300136178_thumb.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 3 mesecev pozneje...

a ma kdo yamaho WR 125 prosm? da bi jo mal sprobou 1 krog da bi mi dau js bi pa posodu 1 krog z yamaho DT 125 kr sm pru mislu WRko kupt pol sm pa DTjko :):P zj me pa ful mika da bi usaj enkat mal WR ko probou dns sm jo vidu eno u žlebiču tam pr ribnci :P

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a ma kdo yamaho WR 125 prosm? da bi jo mal sprobou 1 krog da bi mi dau js bi pa posodu 1 krog z yamaho DT 125 kr sm pru mislu WRko kupt pol sm pa DTjko :):P zj me pa ful mika da bi usaj enkat mal WR ko probou dns sm jo vidu eno u žlebiču tam pr ribnci :P

jas je sicer nimam, lahko pa ti povem da ko se boš pelal z WR-ko ti sploh nebo žal da si kupil 2t :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 9 mesecev pozneje...

Pozdravljeni

Jas imam doma Yamaho 125 yz letnik 2003 2 taktera , pa mi je že 3 zaporedoma v 3 mescih bat crko, pa me zanima kaj je lahko tu narobe...ker sn menjal , filter , je pa res da je celinder od zgoraj ko pride pokroc gor je celinder malo (nažret) pa me zanima kaj je tu najbolše nardit??

Hvala. Lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!