Skoči na vsebino

Nakup Cross ali hard enduro motorja


Lupek

Priporočene objave

verjetno bojo osnovna vprašanja: si einfahral? :) si ga dobro ogrel? si ga tiral hladnega? potem malo bolj napredno: si preveril dotok olja? nimam te za začetnika ampak postavljam ta vprašanja ker je meni ravno zaradi razlogov 2, 3 in 4 crknil 2x bat na prejšnjem konjičku, mogoče se nisi takoj spomnil na te stvari, nikjer nisi omenil... no drugače zdaj na tej zadevci mi drži bat PRVI že 33000km+ ^^ (ne govorim o kroski, kroske se menjujejo na 10k km, naj me nekdo popravi če se motim) smo ga odprli, vse ko novo! :D ok, malo ožgan, kar je normalno, ampak še bo sigurno en čas držalo :D ker je bil vedno 15min v štandgasu in par km počasi vožen preden sem ga potiral...

aja drugače... kaki bat? kovani ali liti?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pozdravljeni!

V bližni prihodnosti ozr. sedaj kmalu bom kupil kros motor in sicer 250ccm največ. Nisem izkušen s tem , zato vas prosim za nekaj nasvetov. Cena največ 2500€ in letnik najman 2007 . Prosil bi vas če mi lahko poveste kateri se mi splača kupiti , kako ga najbolje vzdrževati...(nebom ga vozil po kros progah , le po brezpotjih) , kakšne izkušnje s kakim kros 250ccm motorjem?

In seveda me zanima če ima kdo naprodaj kaj opreme (ščitnike da se nebom polamal, bedariaj je kupovati nove mi če se nekdo nemore znebiti svojih.) Drugače mi ni problem kupiti novih ... zanj dam maksi 800€ ampak vsebovati morajo (škornje,čelado,kolenčnike,rokavice,jopič z želvo in ostalimi ščitniki nad pasom,očala,rokavice,ščitnik za trtico in ščitnik za vrat)

Vsakega nasveta bom zelo hvaležen ali ponudbe.Opravičujem se ker nisem v tem vešč , vendar vsekemu je bilo to enkrat prvič, zato raje vprašam izkušene.!

Lp.! :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Prosim za vaš nasvet. Cena naj bo kar do 2600€ in letnik od 2007 seveda pa tudi samo 250 ccm...Prosim za nasvet..!

Kater se vam zdi primeren najbol zame (Moja višina: 183cm teža: 61 kg)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj je res treba v vsakem delu foruma isto temo odpret?

Aja, pa poglej raje za kašno hard enduro. Bo bolj primerna za izven piste...

Popravljeno . Popravil aleksandergabriel
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Se opravičujem za to vendar skoraj noben ne prebeere moej objave.. Vendar mislim da je za po travnikih in gozdovih idealen kross motor veš za kater model krosa 250ccm ki bi bil mi najbol primernejši?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pravijo da če kupiš husqvarno si že prej orodje nabavi ker rade se kvarjo, je to res?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hm no ja zgleda res huda..malo pa me moti ker nevem zakaj ma 2 izpušna.. V čem je fora tega? Drugače pa jaz

tut yamaha ali ktm se bosta kvarila če ne servisiraš in samo goniš.

Glej ceuga gasa nebom niti mogo nikdar izkoristiti že v 2-3 prestavi. Itak bom pa menjaval olje skos in ketno mazal zanima me pa na kolko ur se menja olje?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tale je vrhunski, tudi blizu tvojga budgeta.

http://mxslo.com/mxs...-kupljena-2008/

Prosim

Lp A

Samo je že v nečem fora da prodaja. Zdaj tut ko ma napisano da je kupo druk motor si lahko samo mislimo vse mogogče. Mogoče je pa res hud.Samo zakaj majo določene honde 2 izpuha?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam lastnka, Pero je vredu fant.

Njegova ljubezen so 2T, saj je sedja kupil Suziko. Takrat ko je kupil hondo, smo se vozili skupaj in vem, da dostikrat ni imel časa, zato se tudi ni vozil. Pojdi pogledat, pa se odloči na podlagi ogleda. To kar si napisal, bi lahko rekel za vsak motor.

lp A

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Poznam lastnka, Pero je vredu fant.

Njegova ljubezen so 2T, saj je sedja kupil Suziko. Takrat ko je kupil hondo, smo se vozili skupaj in vem, da dostikrat ni imel časa, zato se tudi ni vozil. Pojdi pogledat, pa se odloči na podlagi ogleda. To kar si napisal, bi lahko rekel za vsak motor.

lp A

Kaj pa glede izpuhov je bolse da sta dva? al lahko jih dol vrzes pa das 1 izpuh?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kaj pa glede izpuhov je bolse da sta dva? al lahko jih dol vrzes pa das 1 izpuh?

2 sta original..kadar menjaš pa daš samo enega..tako pridobiš tudi na teži nekaj ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

2 sta original..kadar menjaš pa daš samo enega..tako pridobiš tudi na teži nekaj ;)

O kul se kr pozna pri teži če zmanšaš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Zanima me kaj se bol splača kupit in kaka je cena vzdrževanja in delov in sicer pri motorjih KTM exc 125,Suzuki rm 125,Kawasaki kx 125 in Yamaha yz 125?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja pa zanima me še kak je kaj s temole Gas Gas EC 125?

Italjanski moped, zadeva kr gre, edin ne vem kako je z dobavo delov v SLO.

Zanima me kaj se bol splača kupit in kaka je cena vzdrževanja in delov in sicer pri motorjih KTM exc 125,Suzuki rm 125,Kawasaki kx 125 in Yamaha yz 125?

EXC je hard enduro, ostalo so krosi. Vzemi Hondo CR 125 :grim . Vsi te stari japonci so dokaj podobni in za prvi moped ne boš občutil nikakršne razlike. Kupi ohranjen motor in boš z vsakim zadovoljen! Lahko mi verjameš na besedo.

EXC je kul, ker se ga da registrirat...če boš kdaj naredil izpit in mogoče kak krog tudi po cesti naredil.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha hvala za odgovor.Sam zanima me kk se Honda kej obnese na mal bol zahtevnejšimo terenu?Pa kk je kej z dobavo delov za njo pa približno cena vzdrževanja na sezono.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Aha hvala za odgovor.Sam zanima me kk se Honda kej obnese na mal bol zahtevnejšimo terenu?Pa kk je kej z dobavo delov za njo pa približno cena vzdrževanja na sezono.

Na zahtevnejšemu terenu? Veš kaj je zahtevnejši teren? Erzberg recimo. Boš ti prevozil Erzberg? Mislim, da si še zmer nek mulc, k ni nikol sedel na močnejšem motorju in še kr lep čas ne rabiš razmišljat o zahtevnejšem terenu.

Vzdrževanje pa je odvisno od tega, koliko se boš vozil. In kako. In na koliko ur bodo servisi. In čigave dele boš uporabljal in kje jih boš kupoval. :) 1000€ na leto, če se voziš vsak teden ( bencin+servisi ).

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dober no sam vprašam.Ja prav maš ni blo kej več ko 110ccm.

Drgač pa hvala za odgovor.Ki se pa splača najbolj splača kupovat dele če mogoče veš?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja dober no sam vprašam.Ja prav maš ni blo kej več ko 110ccm.

Drgač pa hvala za odgovor.Ki se pa splača najbolj splača kupovat dele če mogoče veš?

Net ali pa mogoče kakšen mehanik, ki se s popravili ukvarja v prostem času in če ti lahko zrihta kšn del, bo ziher ceneje kot na uradnem servisu. Je pa tudi res, da nimaš računa pa tudi garancije ne. Ampak, če poznaš mehanika osebno, te menda ne bo šel nategnit? :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni naprodaj mam Ktm sx-f 250 4t 2007 letnik :) Cena 2900 da se še kaj dogovorit pr ceni ::) ma pa nou bat (2h ma samo) pa novo ketnco pr ventilih in seveda malo rabljene gume :) res super motor laufa kot treba....prodajam pa ga zartega ker bi si rad kupo 450ccm če pa naredim zdele izpit pa bom kr avto si kupo... (navoljo je tut oprema naprodaj skor nič rablena :) ) lp

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

Pozdravljeni.

Rad bi si kupil prvega crossa. Sedaj imam Pitbike 150cc s katerim nisem imel nikoli težav, vendar bi rad imel nekaj večjega. Vozil bi se bolj ob vikendih (cca 2-3h). Od opreme imam že vse razen motorja. Pripravljen bi bil dati do 1000€, žal ne gre več. Gledal sem kakšno Hondo CR 80, CR125 2T, Kawasaki KX 80 ali kaj podobnega. Zasledil sem tudi neke kitajske...kakšne izkušnje mogoče? Uglavnem potreboval bi pomoč, vaše mnenje. Ima kdo kaj podobnega, na kaj morem pazit, ...? ;)

Hvala in lep dan še naprej. ;)

p.s.: Če prodaja kdo od vas mogoče kaj takega mi lahko pove. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!