Skoči na vsebino

Aprilia Atlantic 500


Priporočene objave

Ja vse tri sem videl in govoril z njimi vendar ena ok se je prodala, obe drugi sta pa preprodajalca in mi ni…… lahko tvoj kontakt dobim in se slisiva…..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Pozdravljeni, kupil sem aprilio atlantic 500 sprint, od starejšega gospoda. Pri nakupu, sem probal motor in gre res gladko. Med probo sem vozil po omejitvah, mogoče kak kilometer na uro več. Pri vožnji domov sem opazil, da motor ne doseže višje hitrosti kot pa 115km/h. Do 100 km/h, motor res lepo pospešuje. Je kaj narobe? Mogoče jermen? Treba upoštevati da sem vozil pri dnevni temperaturi približno 3 stopinje celzija.

 

Hvala za odgovore!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

Živjo,mi lahko nekdo pove kaj je narobe ker gori lučka EFI ko je užgan Aprilia atlantis 500 sprint 2007l. ,par kilometrov ni gorela ,ko sem se ustavil ga dal na kavalete   se je ces cas prizgala in po določenem času ugasnila ko sem ga imel na prostem teku 

338681892_244383588043672_2448252709978055469_n.jpg

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobeden ti ne more povedat kaj je narobe, ker je lahko marsikaj. X-RIDER tudi tebi lahko pomaga.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 mesecev pozneje...

Lahko še meni kontakt od x-riderja? Hvala že v naprej...

 

Še eno vprašanje, paše komplet cilinder z ojnicami in tem iz AA sprint (2007) na AA 2002?

Pri tem 2002 mi "rožla"v mašini...k tega sprinta imam pa za dele

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!