Skoči na vsebino

Šola varne vožnje


pjotr

Priporočene objave

quote:Pjotr, Tadej, Klimbra in Brrrm bi radi sli v nadaljevalni tecaj, ki pa ga zaenkrat ne bo v okviru motosveta (oz. bo, ce za zacetnega ne bo dovolj interesentov in se bomo morda dogovorili za tretji termin kot nadaljevalni).

Perla

Nadaljevalni tecaj bo mozno obiskati predvidoma v drugi polovici maja. Cena tega tecaja je nekaj visja od zacetnega.

Boste obvesceni.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Perla, če boš govorila z Branetom, se pomeni tudi o naslednjem:

Ker se nas veliko vozi s sopotnicami (sopotniki) in ker je obnašanje motorja v teh okoliščinah drugačno, me zanima, kakšna je možnost udeležbe na šoli varne vožnje z sopotniki (sopotnicami). Zanima me predvsem možnost izvedbe praktičnih vaj z dvema osebama na motorju ter kakšna bi bila cena v tem primeru (cena na motor ali na udeleženca).

Easyrider

na kratko: Legan pravi, da za prvi obisk udelezba s sopotnikom odpade ... da pa se bo dalo kasneje v zvezi s tem kaj dogovoriti.

@Easyrider & ostali zainteresirani: o tem se lahko pomenite z njim na samem tecaju oz. bomo sporocili kdaj, kje in kako bomo o tem z njim razpravljali.

Perla

Popravil/a - Perla dne 21/03/2002 ob 16:50:54

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

VAZNO OBVESTILO:

je mogoce kje kdo, ki bi bil pripravljen z mano zamenjati termin? Jaz imam v soboto, 30.3. dopoldne, sel bi pa v soboto, 6.4., ali pa 13.4.?

POMEMBNO: to se ni potrjeno (mogoce se mi se izide, da grem 30.3.), ampak samo kot moznost. Za sigurno bom vedel v sredo zvecer.

Ce je slucajno kdo pripravljen, ce bi res moral zamenjati, da mi to napise tukaj. Hvala.

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Termin ne odpade tudi če sta samo dva prijevljena-iz izkušenj!Enkrat oktobra lani je bilo prijavljenih -dva ja samo dva -in še od teh je sam edn pršu pa je Legan šolo vseen izpejal kot treba-čestitke!(no to je verjetno za drugo temo)!

Ciao,by PERO

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Zanima me, kaj se zgodi s terminom, ce ni popolnoma zaseden?

(Upam, da B termin ne bo odpadel, ceprav sva zaenkrat prijavljena samo dva udelezenca.)

B. Legan sporoca, da sploh ni problem (kar smo ugotovili tudi ze iz drugih zapisov) in tecaj tudi v tem primeru BO!

@Speedo, sorry, nisem mogla prej odgovoriti.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:Speedo, lahko se dobiva na bencinski črpalki na Celovški v Šiški, smer proti Kranju, pa greva skupi do Poligona.

Zoolo

odlicen predlog! - prav to sem hotela tudi jaz predlagati.

za tiste, ki ne veste kje je (policijski) poligon v Tacnu, prilagam slikco:

smer iz Siske: Vizmarje - Brod - po Tacenski cesti proti Smarni gori - v Tacnu cez Savski most - za mostom levo (smer Pirnice) - po Kajakaski cesti do "krozisca", ki ga vidite v zgornjem levem kotu slike, t.j. poligon, ki se nahaja na levi strani ceste (preden prides do neke gostilne, ki je prav tako na levi in preden se cesta obrne desno navzgor in se nadaljuje proti Pirnicam). Razdalja od Savskega mostu do poligona: slab 1 km.

kdor se zgubi, naj me poklice na: 041 233 117.

Perla

Popravil/a - Perla dne 27/03/2002 ob 10:33:26

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Razpored udelezencev v Soli varne voznje B. Legana:

Termin A (30.3. ob 8. uri):

1. Noise Data

2. RAN

3. Gregs

4. Climber

5. Twist

6. Lojzi

Termin B (30.3. ob 14. uri)

1. Speedo

2. Zoolo

3. KaficBiker

4. Mat

5. Pepe

6.

Termin C (6.4. ob 8. uri)

1. Brrrm

2. Macica

3. Viragica

4. Desmo

5. Easyrider

6. Zarja

Termin D (13.4. ob 8. uri)

1.

2.

3.

Perla

Popravil/a - Perla dne 05/04/2002 ob 14:33:13

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No, preživeli smo, nekateri bolj, drugi manj, meni je bilo super, marsikaj novega sem se naucil, tko, da denar ni bil stran vržen! Močno priporočam tudi ostalim!

Lojzi ma vas rad

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Bilo je spet zelo zelo zelo zelo poučno (čeprav sem šel na tečaj že drugič!)... Jaz pravim, da bi moral vsak dati to skozi na začetku vsake sezone.

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vreme : OK

Brane Legan : superca

Tečaj : koristen

Organizatorka : odlična

Tečajniki : poslušni

Učinek tečaja : takojšen (tudi na denarnici)

Vse kompletno če seštejemo : priporočam

Je pa res, kot pravi Noise, pred vsako sezono zelo koristno. Vmes, bi pa moral, malo tega redno vaditi.

lp RAN

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

quote:

Solo priporocam vsakemu, ampak s pogojem, da to tudi prakticira, drugace gre v pozabo. Torej: kdaj gremo na kaksno parkirisce trenirat? klimbra, ti bos pa zrihtal stozce (zihr se vam kje povaljujejo, pa lahko kaksnega prineses...

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Stožce?!

Ahhh, ne! .... (gremzaakrobatanamotorjupress)

P.S.: Itaq da glede na to kak otrok sem, da mi je bila vožnja na tanku motorja najbolj všeč (no ja tudi tako se motivira mladiče da sledijo cel trening in se ne zajebavajo). Drugace pa ja celotna ŠVV več kot upravičila pričakovanja, hvala Branetu za izredno vodenje in ja Perla dej za našo skupino itaQ rezerviraj termin 8.6.02 za nadaljevalnega! Aha in ja sredinski stožec v krogu RULEZZZZZZZZZZZZ

*****

Come in peace or stay at home! (oz. potem Svizec, ostane doma in si enega u miru narola!! )

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Jaz sem za nadaljevalnega, za 8.junij. Perla, pokliči Braneta & ustvari spisek...

N0iSe DaTa

-=> Motosvet.com <=-

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Tako je, prvi dve skupini sta zakljucili SVV.

In lahko recem, da je bilo odlicno! Tecajniki so pridno sodelovali, voditelj, kot je napisal Ran, je superca. Brane - TNX!

Dopoldansko skupino je razveselila Tina z mega malico - tnx!!! (madona Lojzi, kok je teb lustn ...), popoldne pa smo "resevali zivljenje" s plastenko vode.

Dovolite, da povem (naslednjim tecajnikom in tudi vsem ostalim - tudi na cesti) - vedno imej(mo) rezervo! vsak ve, kje je njegov limit, in (vaje) izvajaj(mo) kolikor lahko ter, citiram Legana: "z glavo".

Kot ze receno, je SVV res priporocljiva vsem.

13.4. so se tri prosta mesta, ce je kdo se zainteresiran.

Udelezencem zelim, da pridobljeno znanje uspesno prenesejo v prakso.

Za nadaljevalni tecaj SVV odpiram nov topic.

Perla

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Končno se je nekdo spomnil še pohvaliti polnokalorični obrok, ki nas je presenetil v Tacnu. Hvala, tudi moj želodček je hvaležen.

Kar se treniranja tiče sem za (v Kamniku na parkirišču za Interjerjem je neka svinja razlil olje), a ima kdo kakšno idejo kje v okolici Lj je kakšno veliko prazno parkirišče z dobrim asfaltom?

Twist

p.s.: kje že dobimo potrdila o ŠVV?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Twist, z oljem pred Interierjem ni panike, so bili cel vikend postavljeni stožci, pa vozilo se je tudi skoz, je pa res nekdo narisal cel krog in to z hidravličnim oljem (moje mnenje - nalašč).

MK Kamnik vsak vikend (sobota - nedelja) postavi stožce za spretnostno vožnjo, ali supermoto, pol se pa trenira...

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To, Drekavac, zdaj pa samo se povej, kje tocno je to, pa pridemo trenirat!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, to je točno tam, kjer je bilo lanjsko leto in bo tudi letos tekmovanje v spretnostni vožnji (če si slučajno bil, drugače pa Kamnik, točneje Duplica, pred tovarno Stol-Interier, to je relacija Duplica - Podgorje (v bližini je še Jata in pa Fructal)). To je kar veliko parkirišče (vedno prazno), z grobim asfaltom, ki dobro drži...

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Drekavac, hvala za info. Bil enkrat v Stolu. Saj je to cez progo v smeri tistega minirodnoja, ko gre cesta levo proti Kranju, desno pa v center Kamnika?!

----------------------------------

Cilj ni želja, temveč uresničitev!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Gregs, ti je že Brrrm odgovoril, res je tam, samo v soboto ne bo nič, ker imamo otvoritev sezone, v nedeljo pa sigurno, če bo le vreme (seveda po kosilu)...

LP,

Drekavac

drekavac@vavpycom.net www.vavpycom.net www.mkkamnik.com

...da nije možda Drekavac, Drekavac iz tunela...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Branetu za vse nasvete!

Hvala Tini za odresilno malico in pijaco!

Hvala vsem za dobro druzbo!

Hvala ..., vsemu in vsem!

Za nadaljnevalnega sem pa zdraven!!

LP Climber

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hvala Easy-u za krofe!

Hvala Viragici za čajčka in piškotke!

Hvala Climberki za čajčka!

Hvala Perli za moralno podporo!

Hvala celemu Dream Teamu za dobro druzbo!

Hvala vsem obiskovalcem za obisk!

Hvala Branetu za vse nasvete!

Hvala bogu, da je sneg pregnal in sonce poslal!

Bye

Desmo

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, nimam kaj za dodat...

Ja, pa imam... bilo je nekako takole... ura aufbiks ob 6.20... pogled skozi okno, joj kako lep snezen dan... snezen????? ... ah, invazija SMSjev, ja ali ne (vmes se kuhanje cajcka, kavice in cokolino za zajtrk )... pa da ne bodo rekli, da smo softici, pejmo na motor in gas... jasno, klic Zarje in evo zacnemo sele ob 8.30... superca, prej se na eno kavico... 8.29 hop na poligon in KROFIIIIII (tenx easy )... zacne se ucenje, vijuganje in zaviranje, pa se prikazeta Climber in Climberka s cajem (juhej pavza in Climberka hvala za cajcka )... in ucenje se nadaljuje... uradno konca pa v Kavalu

quote:

Hvala Perli za moralno podporo!

Hvala celemu Dream Teamu za dobro druzbo!

Hvala vsem obiskovalcem za obisk!

Hvala Branetu za vse nasvete!

DREAM TEAM (Zarja, Macica, Desmo, Easyrider, Brrrm uh ja in jst)... lav ja ol... na full gass... 6x

I promise I will be goon..ee..goof..ee..goob..ee..g...BAD. I am sorry I just can't be GUT!

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!