Skoči na vsebino

Prevrgel sem mojega Maxiscooterja


Blond

Priporočene objave

Evo danes mi je uspelo, česar sem se bal.

Ko sem se pripeljal v službo sem svojga Burgmana parkiral pod streho na manjši klančini. Ravno zaradi klančine sem ga postavil na centralno stojalo.

Po zaključenem delovniku sem ga iz centralnega stojala postavil na kolesa a klančina je bila ravno dovolj strma, da je gravitacija prevagala motor in kljub naporom ga nisem mogel zadržati.

Burgman 650 je padel....

naslonil se je na plastiko pri nogah (na sredini) in na zadnji stranski kovček. Tudi na izpuhu ima 2 praski.

Na srečo razen nekaj malih prask ni drugih znakov.

Drugi problem .... kako ga dvigniti? Burgman 650 ima 240kg suhe teže + gorivo + kovčki z vso kramo.

Če ga ne znaš dvignit te še v križu vseka.....

Na srečo sem se spomnil videa iz Youtube

Burgman je sicer lažji in manjši ampak s to tehniko je čisto enostavno.

Tako sem se danes spet nekaj naučil, se odpeljal bogatejši za eno izkušnjo in 3 praske ;)

Da vam vaših maxijev ne bi bilo potrebno nikoli dvigovati.

LP

Blond

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Evo danes mi je uspelo, česar sem se bal.

Ko sem se pripeljal v službo sem svojga Burgmana parkiral pod streho na manjši klančini. Ravno zaradi klančine sem ga postavil na centralno stojalo.

Po zaključenem delovniku sem ga iz centralnega stojala postavil na kolesa a klančina je bila ravno dovolj strma, da je gravitacija prevagala motor in kljub naporom ga nisem mogel zadržati.

Burgman 650 je padel....

naslonil se je na plastiko pri nogah (na sredini) in na zadnji stranski kovček. Tudi na izpuhu ima 2 praski.

Na srečo razen nekaj malih prask ni drugih znakov.

Drugi problem .... kako ga dvigniti? Burgman 650 ima 240kg suhe teže + gorivo + kovčki z vso kramo.

Če ga ne znaš dvignit te še v križu vseka.....

Na srečo sem se spomnil videa iz Youtube

Burgman je sicer lažji in manjši ampak s to tehniko je čisto enostavno.

Tako sem se danes spet nekaj naučil, se odpeljal bogatejši za eno izkušnjo in 3 praske ;)

Da vam vaših maxijev ne bi bilo potrebno nikoli dvigovati.

LP

Blond

pred leti sem se udeležil šole varne važnje in so nam demonstrirali tudi dvigovanje motorja, ki je bistveno enostavnejše od tvojega, ki je prikazan na linku, sem malo poiskal in ga uspel najti. Pa čim manj dvigovanj vam želim

p.s. ne vidi se dobro, ampak ročico, ki je na tleh primeš z obema rokama in motor boš z lahkoto dvignil

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

pred leti sem se udeležil šole varne važnje in so nam demonstrirali tudi dvigovanje motorja, ki je bistveno enostavnejše od tvojega, ki je prikazan na linku, sem malo poiskal in ga uspel najti. Pa čim manj dvigovanj vam želim

p.s. ne vidi se dobro, ampak ročico, ki je na tleh primeš z obema rokama in motor boš z lahkoto dvignil

Kar verjemi, da je za hrbtenico in tudi nežnejši spol boljši prvi način...

Popravljeno . Popravil Valentin
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kar verjemi, da je za hrbtenico in tudi nežnejši spol boljši prvi način...

Kr zvrn ga pa prosi kakšno bejbo naj proba obe varianti, pa naj ti pove katera je lažja

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Kr zvrn ga pa prosi kakšno bejbo naj proba obe varianti, pa naj ti pove katera je lažja

Se strinjam s teboj.Odvisno je kaj ti pade goldvon ima čisto drugi naklon kot naprimer burgman.Na videu se vid,da je balanca skoraj 50 cm nad asfaltom če pade moj mp3 je balanca na asvaltu. tud slučajno ga ne dvigneš ,če se vsedeš kot na goldvinga.Iz moje prakse je naj bolši način kot si ga prikazal,pa tudi na prikazu varne vožnje so na s učili ta trik.Če pa dobr pogledaš posnetek vidiš,da ženski pomagata najman dva desca.
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.


×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!