Skoči na vsebino

Izbor za najbolj ohranjeno moško motosvetovo rit 2012....:)


umetnica51

Priporočene objave

Smo še zmerej na začetku :grim riti,pa riti,pa riti,sam kot je alla rekla,nimate jajc za jih prpopat :grrr :smoke: ajd pa vsaj JAJCA prpopejte ,če jih mate :grim

Ej, še z ritjo nismo dokončal, ti pa že na jajca.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej ni sam rit dovolj, morjo bit tud jajca zraven, al kaj :hmm: , hahahhaahhaahh, jutri bojo morale bit pa še pobarvane, a ne :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sej ne boste nit dokončali,tko da rezerva more bit.

A zdj, ko si končala zidat, ti grejo pa spet neumnosti po glavi...? :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miiy pa ne rab vsega povedat,si mogu raje prit pomagat :grim pa ti nebi rabilo tu RITI al pa JAJC limat,bi jst med zidanjem vse prešikirala in te dala na lestvico NAJ RITKA :lol: :friend2:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a zdej ni sam rit dovolj, morjo bit tud jajca zraven, al kaj :hmm: , hahahhaahhaahh, jutri bojo morale bit pa še pobarvane, a ne :lol1: :lol1: :lol1: :lol1: :lol1:

Itak, če se postaviš z nogami mal narazen, se vidjo še bonglni... :grrr

  • Všeč mi je 3
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

gandi to mi delaj :lol: .) zgledujte se po njem,lepo prosim,bo več lepih trenutkov itd :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Miiy pa ne rab vsega povedat,si mogu raje prit pomagat :grim pa ti nebi rabilo tu RITI al pa JAJC limat,bi jst med zidanjem vse prešikirala in te dala na lestvico NAJ RITKA :lol: :friend2:

Smo te v nedeljo na ridah čakali, bi lahk prišla slikat, nas je blo kr nekaj za naj lestvico...makar za najgršo rit moto sveta... O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena rit ni grda...vsaka po svoje je luštna, ena je nabildana, druga nabasana..tretja mal kosmata....četrta je pa lohk greha vredna O:-)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nobena rit ni grda...vsaka po svoje je luštna, ena je nabildana, druga nabasana..tretja mal kosmata....četrta je pa lohk greha vredna O:-)

To si pa tk lepo povedala... :worship:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To si pa tk lepo povedala... :worship:

Da RIT je RIT :grim

Smo te v nedeljo na ridah čakali, bi lahk prišla slikat, nas je blo kr nekaj za naj lestvico...makar za najgršo rit moto sveta... O:-)

Ja ste pa vi mogli prit do mene :grim

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

anja, če boš kje slikala riti, povej, pridem še jst, da bo vsaj ena rit lepa na fotki :OK:

  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj jo kr sma ne slikaš in tu prpopaš,da se vidi in oceni.... :P Jst nimam cajta okrog lutat a riti slikat in jih..... .) raj grem na :beer2: pa spredej kakega dedca pogledam,ne pa v rit :lol1:

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guza.jpg

:glare: tale fotka me je pa spomnla, da mam travo za hišo za pokosit :lol1: :lol1: :lol1:
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Da RIT je RIT :grim

Ja ste pa vi mogli prit do mene :grim

....pa tvojo slikat... :kva1: , a ja izbor je za moško rit :grim

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Pa zakaj jo kr sma ne slikaš in tu prpopaš,da se vidi in oceni.... :P Jst nimam cajta okrog lutat a riti slikat in jih..... .) raj grem na :beer2: pa spredej kakega dedca pogledam,ne pa v rit :lol1:

ma kaku bom sam sebi rit slikal, sej nisem iz gume :P
  • Všeč mi je 2
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

guza.jpg

jap :yes: zdaj si me pa prepričal, da je človek, predvsem moška populacija, zares potomec opice :lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

....pa tvojo slikat... :kva1: , a ja izbor je za moško rit :grim

Mily muojo ne boš nč slikau,sam otipaš jo lahko in oceniš :P .)

  • Všeč mi je 1
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

jap :yes: zdaj si me pa prepričal, da je človek, predvsem moška populacija, zares potomec opice :lol1:

...miška moja... opice nimajo kosmatih riti... vsaj vse ne.. no... ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.
×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!