Jump to content
  • Sign Up
Sign in to follow this  
Python

Iščem čoln/ petek

Recommended Posts

Python

Lepo pozdravljeni,

ta petek planiramo v/pred portoroško marino izvesti promocijsko fotografiranje vključujoč brioni 44 in uspešnega slovenskega kanuista Jureta Lenarčiča. Po spletu nesrečnih okoliščin smo ostali brez fotografskega čolna, tako da se obračam na vas, če je po kakšnem naključju kdo v petek ob 11ih v marini in ima čoln ter predvsem voljo na krov za kakšno uro sprejeti fotografa (v zameno za določeno količino piva icon_biggrin.gif se razume) bi bil neznansko hvaležen icon_smile.gif

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Paste as plain text instead

Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

Sign in to follow this  

• Recently Browsing   0 members

No registered users viewing this page.

• Zadnje objave na forumu

• lightning
      Tudi jaz sem v nedeljo koncno spet sprehodil mojo zverino. Rezultat je dobrih 70km po hribckih in dolincah od Grosuplja do Cukrce (kros proga v Sentvidu pri Sticni) in potem nazaj. Kar je mozno seveda makadami in gozdne poti. Kratko in sladko😀
    • smasher
      No ko se bo to zgodilo bi blo dobro vedet, sej ne vem niti kje je un moj papirnat...
    • marincspeedshop
      InShot_20190821_093929686.mp4 Baby highsider...pa lih en me je klicu 🤣🙈 InShot_20190821_095422093.mp4
    • skalar36
      "Hvala bogu" za internet, da se osamljeni ljudje povežejo, pa skupaj delajo kaj lepega. Ne pa da sami ždijo nekje in si želijo soljudi, a ne vedo kako se povezat.
    • Tex
      dear lord .... a ni bla tu nekje ena ko je iskala eneg..... mah, nima veze, no ... bomo že ....
  • Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Privacy terms and use of cookies!