Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Lepa lepa :worship: ....... Sam gume pa gor take stavjo.....ni je športive za vidt če ni udzad gumce lušne :krneki:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huso ma več :whistle: :whistle: :evilgrin:

ampak kot kaže jih nikol ne izkoristi :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa gume niso najbol važne. meni ej bol važno da ma 15 km pri 9k to pomeni da am ziher blokado not zaraji 11kw. verjetno se bo dal odblokirat tak ko mz... drugače je pa dokaj lep škoda da ga ni blo eno leto prej...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

se pa gume niso najbol važne. meni ej bol važno da ma 15 km pri 9k to pomeni da am ziher blokado not zaraji 11kw. verjetno se bo dal odblokirat tak ko mz... drugače je pa dokaj lep škoda da ga ni blo eno leto prej...

hm... ne bit tok prepričan o tej blokadi...

je samo enocelindraš, tako da se ne vrti nekam v višave...

(mašine kot jih imajo ybr, xt, tomos... imajo recimo pri 7.8k največjo moč - samo za primerjavo)

ps:

šele zdele vidim da tud sam voziš xt...

tko da najbrž veš kolk se vrti... :whistle:

Popravljeno . Popravil _Fingi_
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

hm... ne bit tok prepričan o tej blokadi...

je samo enocelindraš, tako da se ne vrti nekam v višave...

(mašine kot jih imajo ybr, xt, tomos... imajo recimo pri 7.8k največjo moč - samo za primerjavo)

8,6k :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja yamahina mašina z 2 ventilama se vrti do 10k samo po 8k več nikamor ne vleče. pomoje bi mogla mašina DOHC v večje vrtljaje dovolit ker je tudi vodno hlajena. bomo vidli slej ko prej bo kdo mel.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Huso ma več :whistle: :whistle: :evilgrin:

Huso ma kar lepo 10,8kW kolkr vem al celo še mal manj, kar lahko zaokrožimo na 11kW

se pa gume niso najbol važne. meni ej bol važno da ma 15 km pri 9k to pomeni da am ziher blokado not zaraji 11kw. verjetno se bo dal odblokirat tak ko mz... drugače je pa dokaj lep škoda da ga ni blo eno leto prej...

kokr pravjo, je to najmočnejši v svojem razredu (125cc 4T), kar pomeni potem, da ma ziher več kot 11kW in mora bit blokiran, ker majo huso pa varadera pa mz okol 11kW, torej yamaha nebi bla potem najmočnejša...razen če mislijo med najmočnejšimi

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

res je :D

:D

matr, prej si dobr napisala, a ma take k Honda 125 al take k RSka...

k da bi reku a take k Ford (firma) a take k A4(model) (upam da avtomobile kej bl poznaš)

drugič k piš mal premisl :whistle: se bomo lažje razumeli. Ker Honda ima tud 125cc NSR k ima pa 130 gume, ravno take kot ta R125.

pa no dobr...če bi hotu razumet, bi komot..če pa ne...pol pa sorry....

honda 125 ima precej ožje gume kot aprilia RS 125 ??? :? razlika je opazna :grim...vsaj jz jo opazim...

in s tistim vprašanjem sm hotla vprašat približno kakšne gume ima in kot za primer sm dala hondo 125 pa aprilio 125 ...ja?

gume na teh 2 motorjih sm že vidla :grim.... preveč na gume se pa ne poznam al ma 130, 150 al pa 100 :grrr

ja? ;)

valda da vem :closedeyes: ....a ti še povem mogoče? :hmm:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

in s tistim vprašanjem sm hotla vprašat približno kakšne gume ima in kot za primer sm dala hondo 125 pa aprilio 125 ...ja?

lej lih to ti hočem povedat...

da je več vrst hond 125 pa več vrst aprilij 125...

in maš honde 125 k majo hume 100, 130...

pa aprilie 125 k majo 150 pa 110(se mi zdi da ma ETX tolk)

sam to sm ti hotu povedat pa nč druzga :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

lej lih to ti hočem povedat...

da je več vrst hond 125 pa več vrst aprilij 125...

in maš honde 125 k majo hume 100, 130...

pa aprilie 125 k majo 150 pa 110(se mi zdi da ma ETX tolk)

sam to sm ti hotu povedat pa nč druzga :whistle:

ok..če smo že natančni...in če recimo primerjamo kokijevo hondo pa rokijevo aprilijo....

pri teh 2 motorjih jz vidim precejšnjo razliko v gumah :grim....in tm sm hotla uprašat približno kakšna je guma...in te 2 motorja sm dala kot primer :D...

upam da sm bla zdej dost jasna :D.....zdej mi pa povej kakšno gumo ima yamaha....tako kot kokijeva honda, rokijeva aprilija al neki umes? :D :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ok..če smo že natančni...in če recimo primerjamo kokijevo hondo pa rokijevo aprilijo....

pri teh 2 motorjih jz vidim precejšnjo razliko v gumah :grim....in tm sm hotla uprašat približno kakšna je guma...in te 2 motorja sm dala kot primer :D...

upam da sm bla zdej dost jasna :D.....zdej mi pa povej kakšno gumo ima yamaha....tako kot kokijeva honda, rokijeva aprilija al neki umes? :D :D

Vidm, da sploh ne razumeš kva ti je Fingi hotu povedat.Vsaka firma ima model motorja Honda; NSR125,CBR125...Aprilia; RS125,MX125,ETX125 itd. Ti si preprosto napisala Honda 125 in Aprilia 125, težko je pa iz tega razumet kater model točno si mislna, ker med CBR125 in NSR125 je kr neki vizualne razlike, da ne govorimo o agregatu.

Gume nima ne kot RS125 in ne kot CBR125 pač pa kot Yamaha TZR50, poglej moje slike na bikepics.com pa boš vidla kako približno zgleda širina te gume.Da se pa s to dimenzijo kr fajn vozt, ker gre motor velik lažji v ovink,ubistvu kr sam pade vanj :) Če maš pa extra željo vidt v živo kako zgleda 130 guma pa povej pa ti prpelem eno TZRko pokazat :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Vidm, da sploh ne razumeš kva ti je Fingi hotu povedat.Vsaka firma ima model motorja Honda; NSR125,CBR125...Aprilia; RS125,MX125,ETX125 itd. Ti si preprosto napisala Honda 125 in Aprilia 125, težko je pa iz tega razumet kater model točno si mislna, ker med CBR125 in NSR125 je kr neki vizualne razlike, da ne govorimo o agregatu.

Gume nima ne kot RS125 in ne kot CBR125 pač pa kot Yamaha TZR50, poglej moje slike na bikepics.com pa boš vidla kako približno zgleda širina te gume.Da se pa s to dimenzijo kr fajn vozt, ker gre motor velik lažji v ovink,ubistvu kr sam pade vanj :) Če maš pa extra željo vidt v živo kako zgleda 130 guma pa povej pa ti prpelem eno TZRko pokazat :D

no ja :D...sej sm rekla da se ne spoznam na to velik....skor nč....:D...pa tut pol sm napisala, za primerjavo debeline vajina motorja, k vem približno kakšna je recimo guma :D....

se pravi ima tako gumo, kot tista tvoja modra yamaha :? če ja....pol mi je vse jasno :D

Popravljeno . Popravil minca
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

no ja :D...sej sm rekla da se ne spoznam na to velik....skor nč....:D...pa tut pol sm napisala, za primerjavo debeline vajina motorja, k vem približno kakšna je recimo guma :D....

se pravi ima tako gumo, kot tista tvoja modra yamaha :? če ja....pol mi je vse jasno :D

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja enako gumo ma kot TZR50, ker so tud feltne in diski vzeti iz dotičnega mopeda :)

Popravljeno . Popravil Roky
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

:evilgrin: :evilgrin: :evilgrin: :naughty: :naughty: :naughty:

Ja enako gumo ma kot TZR50, ker so tud feltne in diski vzeti iz dotičnega mopeda :)

:lol: tzr 50 ja :whistle: :whistle: :whistle: :lol:

to je tak ko da nebi vedla kiri avto maš dizel al bencin :whistle:

sej ne morem vedt :whistle: .... ;) .)

pač.. ženska :evilgrin:

jah....nimam kej :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

večina 600/1000 ccm --------180(r1, r6, gsx, fazer...)

aprilia rs 125, mito--------150 spredna 130 :evilgrin:

cbr 125, tzr 50...yzf r125--------130

mal za primerjavo :D:P

Popravljeno . Popravil rs fan
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ja, 120 majo pa 600/1000 športaki.

Drugače pa v Sloveniji velja večje/dražje = bolše. Pa ni res, za tak motor je ta dimenzija gume najboljša, edino kar zgleda bol švohcen zaradi tega.

Popravljeno . Popravil Dolenc™
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Je ja, 120 majo pa 600/1000 športaki.

Drugače pa v Sloveniji velja večje/dražje = bolše. Pa ni res, za tak motor je ta dimenzija gume najboljša, edino kar zgleda bol švohcen zaradi tega.

.)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Nima veze ce slabse zgleda, sirsa guma zna fajn poslabsat ciklistiko.. Tako, da se splaca kar na predpisanih ostat :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!