Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

večina 600/1000 ccm --------180(r1, r6, gsx, fazer...)

aprilia rs 125, mito--------150 spredna 130 :evilgrin:

cbr 125, tzr 50...yzf r125--------130

mal za primerjavo :D:P

cbr-a ma zadej v originalu 100

Nima veze ce slabse zgleda, sirsa guma zna fajn poslabsat ciklistiko.. Tako, da se splaca kar na predpisanih ostat :)

že res, samo ta zakon tud ne velja povsod. Recimo na moji ybrjki sem meu zadej 90 gumo, pa ker me je hudo motu "4-ka look", sem se odloču in dau zadej 110 široko in moram povedat, da se je motor bistveno boljše obnašal v zavojih, nekak je dajal več občutka sigurnosti in tud bolj stabilen je bil, nisi mel toliko občutka, da zaden konc uhaja

ampak to je že off... :whistle:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...

totalno lep motor....vreden greha :D ko pride v slo. ga 100% kupim :) sicer velike razlike v pospeševanju in hitrosti kot jo imam sedaj pri cbr-ki ne bo...ampak...zgleda pa dost bolš... pa še 100 je sprednja pa 130 zadnja guma...:)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

za denar kot si ga zmetal za cbr in ga še boš za novo yzfr125 bi že mel novo aprilio rs al pa cagivo mito pa bi mel spodobn motor ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja kaj ni. se pa te nerabi 250 letet da se reče motor. z nečim moreš začet. se pol itak greš na več. kaj pa eni ko si kupijo takoj 1000ccm ss motor pa se ubijejo ko ne obvladajo. po malem je bolše. samo grejo pa res ne nikam 4t. hehehe :rolleyes:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 4 tedne pozneje...

zai newem točno če je že kdo napisal kolko bo cena la ne.. drugače pa malo prodajna cena za nemčijo je 3.595,00 €.. mislim da bo v sloveniji tudi nekaj podobnega mogoče 100€+-..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

No če praviš da je v GER taka slika, se mi potem takem ne zdi tako draga v primerjavi z Aprilio RS 125 ali pa Cagiva Mito 125 itd.

Popravte me če se motim... :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Sem poslal email na delta team krško z vprašanjem....kakšna bo cena in kdaj bo motor dobavljiv, in sem dobil odgovor:

"Omenjeni model bo dobavljiv meseca maja 2008.

Cena bo cca 3.500 - 4.000 EUR."

LP :evilgrin:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 1 mesec pozneje...

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!