Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

Pa ko BOTE dobil, BOTE !!! :D

Ja lahko je tbi govorit ko ga maš doma parkiranega :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ja reku je ce bo use posrec

že spet ta njihov če bo use po sreč.. :hmm:

sedaj bi že bil čas da ga počasi dobim..

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

že spet ta njihov če bo use po sreč.. :hmm:

sedaj bi že bil čas da ga počasi dobim..

ki pa si narocu

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A se zabavaš to al resno misliš ? :D

haha nimam kj delat :D ja ne tuk tko resno sm uprasu k en mi je rek uda ga nesme wec k 8000 tiscat da so mu tko rekli

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja lahko je tbi govorit ko ga maš doma parkiranega :D

Ja točn tak :D :D :D

kaj kdo ve kako ga je treba ulaufat

Do prvih 900 kilometrov držiš na 6.000 obratov pol pa gasss. Tak sm jst no. Kulker je šlo. Lahka tud že prej tišiš sam pač ni dober za motor.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja točn tak :D :D :D

Do prvih 900 kilometrov držiš na 6.000 obratov pol pa gasss. Tak sm jst no. Kulker je šlo. Lahka tud že prej tišiš sam pač ni dober za motor.

Govora o tem je bilo že malo morje, je tudi res da je motor že tovarniško ulavfan vendar da boš mev mirno vest ga do 1000 km ne teraj preveč.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Govora o tem je bilo že malo morje, je tudi res da je motor že tovarniško ulavfan vendar da boš mev mirno vest ga do 1000 km ne teraj preveč.

Ja se strinjam ;)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zanima me bl za tiste ki majo narocene ze 2 mesca in vsak dan napisejo jutr pa bo...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne zanima me bl za tiste ki majo narocene ze 2 mesca in vsak dan napisejo jutr pa bo...

Ja ona dva edino r3ne pa njegov brat, drugač pa newm če je še kir.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

upam, da jih dobite čimprej, ker drugače se vam bo utrgal tko kot se je men :winkiss: ,pa sem šel aprilio kupit, sicer mi ni niti malo žal,sem vesel da se je tko izteklo.al dopičkalo mi je, da so mi zadne mesec pa pol vsak teden govoril, da dobijo motore nasledni teden in to se ponavlalo skor 2 mesca.motorje delajo v franciji, in dandanes (emaili itd.)se mi zdi zelo žalostno, da ne morjo povedat točnega datuma, kdaj bodo motorji prišli v slo. vsi govorijo nekaj na pamet, vsak drugače. no sei zdej ok, zdaj so baje ŽE v sloveniji!! :whistle: :winkiss:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

sm klicu na tc motoshop je reku da so motorji prsli pa da se dns sestavljajo , je reku da se bom v petk ze vozu :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!