Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

daj no te pa primerjaj zaprto rs-ko z 15 konji z yamaho pa me zanima kolko je potem razlike... sploh pa ja 2t ko da voziš 600 heh mislim da z 2t morš skoz bremzat ker agregat ne bremza kar pa ni niti malo podobno 4t kaj šele 600 ki samo spustiš gas... glede odprte rs-ke pa kot so že rekli... kolko ti pije? kolko te pride servis? ( servis na 4000km je biu 140€ kar pa je za 3 yamahine servise) Saj ko boš nabavo drug motor 4t boš vido da je bolše... res pa je da 125 4t pač ne gre tak. se pa rajše več vozim ko pa samo malo pa tisto hitro...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ne razumem kako lahko folk primerja 4t mašino ki ima 15 konjev z 2t mašino ki ima nekje 30konjev.... :headbang:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

A je kdo reku, da s kom tekmujem. Samo vsi nekaj nabijate proti 4T, v rit si zabijte svoje 2T...

Nikoli nism reku, da sm kšnga z rsko pihnu, ali da ga pihnem, nevem mogoce mate za 2cm večje tiče ko greste 30 več. Govorite oh in sploh čez 4T pa sem nekaj povedal tudi jaz čez 2takt ane...

Res, ni mi do tega da bi tok več keša metal v motor, ko že tako ali tako saj za 7€ dnevno tankam pa mi pije 3-4 litre, kaj če bi mel sfrizirano rsko ene 9...Ne hvala. Pa spet nabijajte, ce hocte... Raj 3€ na dan pa 2€ na 100km kokr je en zracunu dajem na kraj pa za ksn servis mn, da bo saj 1/100 ko bom kupoval 600.

Ni to to.

Enim se fain zdi če majo motor ki izgledat "tapravi" a vseeno nebi kupili Tomosa SM ker ni SS :slap:

Bl igračka za premožne fantke k se nikol niso spuščal v razvoj in evolucijo motorjev.

SS je če ga u GPju furajo. Mega soft je, da se gre folk Rossija sam zto k ma Yamaho.

Ja 124 4T :cry: Dost žalostn.

Če bi blo kej pravice na svet bi mel usi 2T mašine in bi svobodno žgal 12k obratov skozi mesto :eek:

Tko mamo pa zdei 4t k mn pije pa dl zdrži pa bla bla bla...

Ja prou. Če mašina ni napilena ni nič.

Kko je v super biku, pa v super stocku pa,.....

Original mašina_in pol iz nje potegnejo vse kar se iz mašine da (NE GLEDE NA STROŠKE)

Tko zadeve potekajo in vedno bojo. Če obstaja neka "subkultura" 4taktarjev...prav

Vsak po svoje.

rs-ka cca 6s do 100kmh...........yamaha r 125 kolk ma do 100? 12-13 sekund?

pa na kurac mi gre pr jamahi k je neki wanabee nabit motor, sam plastik fantastik.

30več se dost na pospešku pozna in ne sam na končni.

Zanč sm jo vidu. Gledam uuuuu kok je huudaa. Tko na nos nabita pa use zakon.

Pride lastnik (ga najprej uprašam če je na forumu :P ) se usede gor, se mal pogovarjava in se prime

za tank... Ja če ni skor odlomu tistih prednih plastik pa tud nevem.

Plastike naj služjo namenu odrivanja vetra. Ne kopiranje večjih strojev.

Pol se pa zbudiš s prstom u riti pa motulovo flašo u levi roki.

Haha.

P.S. Pa smo s5 začel jovo na novo_2t vs. 4t_

:slap:

Sei ste face...sam če vs nebi blo bi biu pa doučas :yawn:

(prehtevali bi sam mopediste)

:kva1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Eni pač imam(o) radi cenejše vzdrževanje. Poleg tega mi tut ni cel cajt za poslušat tistega 2T zvoka, ker je res dosti bolj glasn od 4T. Kaj še? Nisem naravovarstvenik, ampak-onesnaževanje okolja (pa pustimo zdaj to). Dejstvo je, da 4T izpodriva 2T in ne brez razloga.

Drugače pa tema se imeuje Yamaha YZF R125. O mašinah se lahko debatira drugje. Pa nehajte se že kregat no. :D

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

zdej se pa spet kregate.. :headbang: naj ma vsak takšen motor kot ga želi meti..pa je čisto vseeno če je 2t ali 4t...sej ni pomembno da je najhitrejši...glavno da se lastniku dopade pa da uživa z njim... :worship:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ja, pa ne kupit kar gre nekaj 30 več, pa žge olja ko mi v bajti čez zimo :rolleyes:

pr vm bi se dobr biznis ubračov.. ej, dj praš fotra če rab kj TTSa al pa motula :P haha

pa na kurac mi gre pr jamahi k je neki wanabee nabit motor, sam plastik fantastik.

sj niti ni tok nabit motor.. je čist navadn 125kubičnež.. zgleda dokaj droben. vseeno je lep in čist OK motorčič :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kupu mjbi crash pade? k mislm d bi se jih splačal kupt, sam nwm kolk to kej pomaga? pa č to res zlo grdo zgleda na tem motorju? :?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tuki je vsak po svoje najpametnejši...sam ne koristite te pameti na pravem mestu ;)

Vsak ima svoj okus in hvala bogu da kaj okolju bolj prijazno delajo čeprav mislim da je malo prepozno...ampak vseeno!

če imaš denar in če ne misliš višati kubikaže je ta motor odličen...če pa misliš višat kubikažo se pa ne splača 4000€ dajat za nov motor ki se ga boš naveličal v parih mesecih!

LP

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

a je kdo kupu mjbi crash pade? k mislm d bi se jih splačal kupt, sam nwm kolk to kej pomaga? pa č to res zlo grdo zgleda na tem motorju? :?

Meni so pa kreš padi prou lusni :evilgrin: resno.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premožni fantki ane? Sevede...

Nevem kdo več da dnarja 2T al 4T, poleg tega pa tanova RS stane 5.000 jaz sem dal pa 3.500 za motor....

Me prav zanima kolk maš ti napileno kar praviš da je res SS, sori hud...

Sori ti k ga lohk žgeš čez mest na 12k obratov, da vsi misljo da ti bo to tvojo aprilijo raznesl pa se ti smejijo u glavo, zatabo pa en velk oblak smrad ola po moznosti se tistga z jagodam not tankas da kao diši. Dej sjaši, res....Pun kura* vas mam, zrd mene skritizirejte yamaho na veliko, ne mi pa nabijat kok so vaši 2 taktaši boljši, močnejši in niso plastik fantastik. Sori res...

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj, to je faušija, radi bi meli Yamaho in so vam fauš! :D:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Premožni fantki ane? Sevede...

Nevem kdo več da dnarja 2T al 4T, poleg tega pa tanova RS stane 5.000 jaz sem dal pa 3.500 za motor....

Me prav zanima kolk maš ti napileno kar praviš da je res SS, sori hud...

Sori ti k ga lohk žgeš čez mest na 12k obratov, da vsi misljo da ti bo to tvojo aprilijo raznesl pa se ti smejijo u glavo, zatabo pa en velk oblak smrad ola po moznosti se tistga z jagodam not tankas da kao diši. Dej sjaši, res....Pun kura* vas mam, zrd mene skritizirejte yamaho na veliko, ne mi pa nabijat kok so vaši 2 taktaši boljši, močnejši in niso plastik fantastik. Sori res...

na naši šoli se vsi smejijo glih r125, zgleda tak motor pa neda nč od sebe. k bi mew vsaj glas pa še tega nima :lol:

ampak če mene vprašaš me tist oblak dima čist nč ne mot. če mot pa druge, pa ni moj problem.

Veš kaj, to je faušija, radi bi meli Yamaho in so vam fauš! :D:lol1:

:lol1:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Veš kaj, to je faušija, radi bi meli Yamaho in so vam fauš! :D:lol1:

:lol1:

dej pejd ti raj na ringaraja forum nabijat

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

na naši šoli se vsi smejijo glih r125, zgleda tak motor pa neda nč od sebe. k bi mew vsaj glas pa še tega nima :lol:

ampak če mene vprašaš me tist oblak dima čist nč ne mot. če mot pa druge, pa ni moj problem.

:lol1:

No vids...Mene tut nemot a se drugi smejijo a ne...A lohk usak po svoje uziva? al morte murit da je zanič motor? Sej, en ma pa užitek ovinke pelat z tisto prdulo k gre sam 25km/h......

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Hec more bit. :D Nehajte zdaj no ... Vsakemu je seveda svoj motor najboljši in ga hvalite. :) Drugače pa meni je osebno bolj všeč mirna vožnja ne da se motor spodaj dere kolko se lahko. :) Moje mnenje pač, vsak ma svoje mnenje. Zdaj pa mi ni več nič treba citirat ta post pa komentirat ampak naj gre debata o Yamahi YZF-R 125 lepo naprej. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej moj oči ma pa bolši avto k pa tvoj oči...njenje nje nje njeeee

tko jst prebiram te poste ki jih pišete...vsak svojo živino hvali!

in vsak ma svoj okus, a ste fouš ker ste dali 5000€ za "plastiko" ki gre počasneje kot "plastična" yamaha ki pa košta 3.500€??

jst na vašem mestu nebi pisal ničesar in se hvalil...jaz bi se sramoval da bi dal 5000€ za 125ccm...razen če seveda očka pa mami dasta pa babi pa dedi neki pa tko...

ko boš iz svojega žepa privlekel denar boš drugače govoril...ko ti pa ta stari denar dajejo se pa lahko peteliniš kokr ti paše ampak celo življenje odvisen od njih ne boš mogel biti!

Se opravičujem za malo :topic:

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ka bom te šou delat pr 16 alpa 18 pa kasiral 500€ na mesec : ))

nč nimam slabe vesti da me starši podpirajo, vse se vrača vse se plača in moji tastari to vejo : ))

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

ej moj oči ma pa bolši avto k pa tvoj oči...njenje nje nje njeeee

tko jst prebiram te poste ki jih pišete...vsak svojo živino hvali!

in vsak ma svoj okus, a ste fouš ker ste dali 5000€ za "plastiko" ki gre počasneje kot "plastična" yamaha ki pa košta 3.500€??

jst na vašem mestu nebi pisal ničesar in se hvalil...jaz bi se sramoval da bi dal 5000€ za 125ccm...razen če seveda očka pa mami dasta pa babi pa dedi neki pa tko...

ko boš iz svojega žepa privlekel denar boš drugače govoril...ko ti pa ta stari denar dajejo se pa lahko peteliniš kokr ti paše ampak celo življenje odvisen od njih ne boš mogel biti!

Se opravičujem za malo :topic:

ti krkoli že si no.

1 ta plastika za 5000€ (aprilia) gre hitrejš ko una za 3500€ (yamaha), (pa to glih nima veze, to sm napisov zato kr si ti reku da gre una za 3500 hitrejš ko una za 5000

2 ta motor sm pa kupu z svojim dnarjem. dav sm za njega 3200€, denar sm dobu pa tako neki k sm delow, pa neki od prejšnga motorja ki sm ga tut jst kupu.

zato ti sploh nehaj pametovat k nimaš pojma, pa se bejš raj s peciklom vozt

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut pr 16 greš komot delat...sam teb se ne ljubi raje tako povej, ker ti seveda doma vse omogočijo...to je to

tut med vikendi se da delat pa da glih dobiš tistih 200€...pa 200€ pa se nabere vsaj za nekaj...

to sem napisam samo tako ker me 125ccm motorji ne zanimajo in mi dol visi ker gre hitrej ti se pa sekiraš za malenkosti ki te bojo stale marsičesa...in raj se s piciklom vozim kot pa da se ukvarjam s takimi pametnjakoviči tle...ej daj ti dam zlato medaljo k si tolk pametn "SVAKA ČAST """"MAJKETI"""""...sami foušači ste....zarad mene si kupi avion pa pejt srake pozdravlat še v mojem imenu!

Popravljeno . Popravil Kane
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok torej ta Yamaha gre 136 km/h. Kolko pa gre vam aprilija?

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

tut pr 16 greš komot delat...sam teb se ne ljubi raje tako povej, ker ti seveda doma vse omogočijo...to je to

tut med vikendi se da delat pa da glih dobiš tistih 200€...pa 200€ pa se nabere vsaj za nekaj...

to sem napisam samo tako ker me 125ccm motorji ne zanimajo in mi dol visi ker gre hitrej ti se pa sekiraš za malenkosti ki te bojo stale marsičesa...in raj se s piciklom vozim kot pa da se ukvarjam s takimi pametnjakoviči tle...ej daj ti dam zlato medaljo k si tolk pametn "SVAKA ČAST """"MAJKETI"""""...sami foušači ste....zarad mene si kupi avion pa pejt srake pozdravlat še v mojem imenu!

NE.

negrem rajši delat. rajši grem na kak jezikovni tečaj in bo z tega kasnej več €€ kot pa z nabiranja jagod. ko smo že pr tem... v nedelo grem v london če vas že fovšija matra :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ok torej ta Yamaha gre 136 km/h. Kolko pa gre vam aprilija?

moj max speed je 171 brez rave ventila v čist rahlo dolinco. od 0 do 100 je pa 6,4s

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!