Skoči na vsebino

Yamaha YZF R125


splash

Priporočene objave

@verma bi morda prodal sprednjo masko, ki je na sliki? 

l.p

Imaš na ZS.

 

Tok za info če bo slučajno kdo rabu v prihodnosti kakšne plastike, sem našel dobro spletno stran, na kateri lahko kupiš vsak šrauf ali matico posebaj za posamezne dele. Cene so kar normalne, poštnino v Slo pa znaša 35€ ne glede na število delov ki si jih naročil.

http://www.motosp.gr/register.php?l=en

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

  • 2 tedne pozneje...
  • 2 mesecev pozneje...

To je tvoj oz. si ti imel prometno al kak znanec ?

Resne poškodbe ?

Upam da si oz. je vredu voznik.

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

To je tvoj oz. si ti imel prometno al kak znanec ?

Resne poškodbe ?

Upam da si oz. je vredu voznik.

Tablice na avtu niso naše. Dokaj čudno je motor poškodovan. Upam, da so vsi celi. :)

Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

seveda niso naše :OK:  24. decembra sem zakurblau motor da se zapeljem par kilometrov k je blo 10+ res lepo vreme z močnim soncem :blush: , in 1 km iz murske mi luigi nek italjan vzame prednost ter zavije pred mene :) jaz seveda 90km/h+
na srečo sem počil v haubo in letel nekaj metrov ker me je katapultiralo preko, z mano je blo že za 2 dni vse ok, ena manjša praska ki ni vredna da se jo omenja in dokaj velika modrica na bedri. avto je bil ix35 hyundai, moj motor pa ocenjen z totalko :) seveda kasko zavarovan  :kva2: . ampak vseeno vesel sem da sem živ, mel se pa res srečo da večje nisem mogel :) za božič sem dobil življenje  :grim

 

na eni sliki se vidi razdaljo ki sem jo "preletel" od motorja do tistega hyundaja kjer stoji čelada. tam sem jo snel

Popravljeno . Popravil sunday
Povezava do komentarja
Delite na drugih straneh

Ustvarite račun ali se prijavite za komentiranje

Za objavljanje se morate najprej registrirati

Ustvarite račun

Registrirajte se! To je zelo enostavno!

Registriraj nov račun

Prijava

Že imate račun? Prijavite se tukaj.

Vpišite se
  • Zadnji brskalci   0 članov

    • Noben registriran uporabnik, si ne ogleduje to stran.



×
×
  • Ustvari novo...

Pomembne informacije

Z uporabo te strani se strinjate z uporabo piškotkov in se strinjate s pravili o varovanju zasebnosti!